Místo figurek tokeny. To je nová Star Trek kolekce od Funko!

Nová kolekce od Funko se neskládá ze sběratelských figurek, ale má formu NFT v podobě digitálních kartiček. Sada obsahuje 120 karet s postavami z původního Star Treku. O figurky ale úplně nepřijdeme.

Zaklínačské figurky od McFarlane Toys vypadají otřesně

Společnost McFarlane Toys spustila předprodej první řady figurek ze seriálového Zaklínače. I když se mělo jednat o trochu kvalitnější řadu, samotný výsledek je naprosto tristní a velmi vtipný.

George Lucas se dočká dokumentu a akční figurky

Tvůrce Star Wars a otec archeologa Indiany Jonese bude zvěčněn jako stormtrooper v rámci řady figurek Black Series od společnosti Hasbro. Podle všeho se chystá také šestidílný dokument o Lucasovi.

Lidem v knihkupectví chybí Funko POP! figurky - Adam Pýcha nejen o své knize

Adam Pýcha je marketingový ředitel v Knihy Dobrovsky, zakladatelem skupiny Knižní závisláci a autorem, kterému letos vyšla první fyzická kniha Druhá šance.

Seriálový Zaklínač dostane vlastní řadu sběratelských figurek

Zaklínač se dočká nové řady sběratelských figurek. Tentokrát se společnost McFarlane Toys zaměří na postavy a možná i monstra ze seriálové adaptace s Henrym Cavillem v hlavní roli.

Borat sa vracia, Nick Fury tiež a Drizzt dostáva figúrku

Dnešné stručne je v znamená návratov, obnovení, pokračovaní a množstva hračiek z Pulse Conu. A tiež jednej obrovskej robotickej hračky z Japonska.

Seriálový Zaklínač Henry Cavill maľuje počas karantény Warhammer figúrky

Každý si v karanténe hľadáme spôsoby, ako sa zabaviť. Niektorí z nás sú aj doma v práci a chystajú články či videá, iní, ako napríklad isté známe herecké hviezdy, si pokojne maľujú Warhammer figúrky.

Budeme si moci zakoupit repliku Baby Yody v životní velikosti

Na přelomu léta se dočkáme autentické repliky roztomilého Baby Yody, která bude za poměrně přijatelnou cenu a bude se vážně dost podobat originální postavě.

Cyberpunk 2077 má vlastní Funko Pop figurky

Pět vinylových figurek inspirovaných Cyberpunkem 2077 představila společnost Funko na veletrhu hraček v Londýně.

Keanu Reeves a V z Cyberpunku 2077 jako akční figurky

McFarlane Toys vyrobí figurky pro fanoušky Cyberpunku 2077. V první vlně budou tři figurky, jednou hlavní hrdina V a dvakrát důležitý Johnny Silverhand v podání Keana Reevese.