Harry Potter: Daniel Radcliffe sdělil, který díl má nejradši. Má to ale háček

Představitel Harryho Pottera promluvil o tom, která filmová adaptace slavné knižní série je jeho nejoblíbenější. Ovšem přidal k tomu jednu podstatnou informaci.

Harry Potter: Jistý díl má na konci titulků scénu, které jste si možná nikdy nevšimli

Harry Potter má plno nepoužitých scén, které už lítají internetem, přičemž je už zhlédly miliony lidí. Ale věděli jste o existenci jisté vydané scény, která evidentně zas až ta známá není?

Harry Potter: Co stálo za změnou vzhledu profesora Kratiknota?

V jednom díle to byl fousatý stařec, v dalším najednou brýlatý kníráč se vhledem pozdního čtyřicátníka. Jaký byl důvod obrovské změny vzezření vedoucího havrapsárské koleje?

Natalie Portman jako Mighty Thor v novém Thorovi

Obrázek ústřední trojice z nadcházejícího MCU filmu Thor: Love and Thunder nám ukazuje Jane Foster v kostýmu Mighty Thor, kde dokonce drží samotný Mjolnir! Film má na starosti Taika Waititi.

Seriál na motivy Halo nachází nový domov u Paramount+

Premiéra je naplánovaná na první čtvrtletí příštího roku u nové streamovací služby Paramount+. Klíčoví lidé zůstávají stejní a změny v plánech nejsou zatím žádné.

Reklama na Xbox Series X s Master Chiefem... jako kočkou

Nová reklama na Xbox Series X se v jednu chvíli bere docela vážně, ale ke konci úplně otočí list. Asi vás nepřekvapí, že jejím režisérem je novozélandský Taika Waititi.

Sestavte si jedno z aut Cyberpunku 2077 pomocí LEGO kostek

YouTubový kanál Jerry Builds Bricks vám krok po kroku pomůže, jak si sestavit jedno z aut nadcházejícího Cyberpunku 2077. Nebo mnoho dalších popkulturních záležitostí, včetně USS Voyager nebo KITTa.

Nicolas Cage jako Superman a Batman vs. Godzilla - Filmy, které nikdy nikdo neviděl

Pozrite sa s nami na filmy, na ktoré sa nedá pozrieť. Nedokončené filmy, nenatočené scenáre, nezrealizované projekty legendárnych režisérov. To všetko v tohto týždňovej téme.

Thor: Love and Thunder: Valkýra dostane kráľovnú, Bale zasa rolu

V pripravovanom filme o bohovi hromu Thorovi bude zrejme MCU preskúmavať sexualitu elitnej bojovníčky Valkýry. Christian Bale si pre zmenu strihne rolu zloducha.

O hudbu pro seriál The Last of Us se postará stejný skladatel jako u videoherní předlohy

Výborná a emotivní práce Gustava Santaolalla zazní nejen v nadcházejícím druhém díle herního The Last of Us, ale i připravované seriálové adaptaci od HBO.

Proletáři všech zemí, spojte se!

Palmer

2021

Godmothered

2020