Nový trailer na Jana Žižku odhaluje pochmurné a morem zbídačené české království

Už brzy se k nám přiřítí nejdražší český snímek, kterým je historický velkofilm o Janu Žižkovi. A teprve nedávno jsem se konečně dočkali plnohodnotného traileru, který přislibuje velkolepou podívanou.

Kdo je Gorr, Řezník bohů? Vše, co potřebujete vědět o nadcházejícím Thorovi

Thor: Láska jako hrom na začátku letních prázdnin vrazí do kin a s ním i zbrusu nový záporák Gorr, který pro mnohé nemusí být zrovna známou komiksovou postavou. Kdo je vlastně Gorr zač?

Na nové fotce ze čtvrtého Thora se Jane Foster jako Mighty Thor ukazuje v plné kráse

Už za dva měsíce se přiřítí do kin čtvrtý díl Thora jménem Láska jako hrom, jehož první trailer vyšel nedávno. A magazín Empire ukázal fotku, na které si můžete v plné kráse prohlédnout Mighty Thor.

Český film Jan Žižka s hollywoodským obsazením konečně představuje velkolepý první trailer

Velkofilmu o Janu Žižkovi se dočkáme už za několik měsíců. A my se nyní můžeme konečně podívat na vůbec první trailer. Snímek se může především chlubit svým velice působivým hollywoodským obsazením.

První trailer na čtvrtého Thora fanoušky ohromí. Doslova!

Tak jsme se konečně dočkali. Teprve přednedávnem k nám doputoval vůbec první pořádný trailer na čtvrtého Thora, který ponese název Láska jako hrom. A fanoušky čeká hned několik příjemných překvapení.

Natalie Portman jako Mighty Thor v novém Thorovi

Obrázek ústřední trojice z nadcházejícího MCU filmu Thor: Love and Thunder nám ukazuje Jane Foster v kostýmu Mighty Thor, kde dokonce drží samotný Mjolnir! Film má na starosti Taika Waititi.

Thor: Love and Thunder: Valkýra dostane kráľovnú, Bale zasa rolu

V pripravovanom filme o bohovi hromu Thorovi bude zrejme MCU preskúmavať sexualitu elitnej bojovníčky Valkýry. Christian Bale si pre zmenu strihne rolu zloducha.