Sdělení od partnera

Roland Emmerich natočí pokračování katastrofického snímku Moonfall pod jednou podmínkou

Už za několik dní dorazí do kin další katastrofický snímek od Rolanda Emmericha, který ve svých filmech velice rád ničí naši krásnou Modrou planetu. Dočká se ale jeho novinka následného pokračování?

Žena s násilnickým manželem se o svém muži dozví tajemství, které ji může stát život

V rámci britské a australské produkce vznikl seriál Angela Black, jenž vypráví příběh o ženě, kterou její manžel pravidelně týrá. Když se ale o něm dozví šokující tajemství, všechno se začne měnit.

DC oznamuje komiksový prequel Flash, ve kterém se objeví i Batman

Třídílná komiksová série s názvem Flash: The fastest man alive má být předehrou k očekávanému filmu od Warner Bros.

Režisér sci-fi Ex Machina připravuje film o občanské válce z blízké budoucnosti

Talentovaný filmař připravuje další sci-fi snímek. Ten se bude tentokrát odehrávat během americké občanské války, která se bude odehrávat v blízké budoucnosti. Objeví se v něm herečka Kirsten Dunst.

novější příspěvky z 22. 1. starší

Akční snímek Pěstní msta rozšíří universum Zabijáků Wu, Kai Jin se bude mstít v Bangkoku

Netflix představil upoutávku na snímek Pěstní msta, který se stane pokračováním akčního seriálu Zabijáci Wu. Přehlídka bojového umění odstartuje v druhé polovině února.

Šikanovaný chlapec se spřátelí s tajemným netvorem z lesů. To však bude mít hrozivé následky

Přátelství může mít mnoho podob. Dokáže nám to nadcházející horor jménem Slapface, ve kterém se mladý chlapec střetne s netvorem z lesů. Jejich přátelské pouto ale bude mít dost zásadní negativa.

Na nože 2: Pokračování úspěšné detektivky se na Netflixu dočkáme již letos na podzim

Detektiva Blanca čeká další případ. A my se ho se vší pravděpodobností dočkáme již letos na podzim. Vzhledem k úspěšnému prvnímu dílu detektivky Na nože bylo jasné, že pokračování bude nevyhnutelné

Máme špatnou zprávu pro fanoušky filmové série Mission: Impossible

Na sedmý a osmý díl slavné série Mission: Impossible fanoušci čekají už pěkně dlouhou dobu. Bohužel se ale jejich čekání ještě o něco prodlouží. Paramount totiž oběma filmům opět odložil premiéru.

Stream novinky Epizoda S2E2

„Všichni tady chcípnem!“ a jiné komedie

Když to vypadá bledě a beznadějně, obvykle to tak skutečně i je. O tom se přesvědčí hned několik postav dnešního výběru toho nejlepšího ze streamovacích platforem!

Ve věku 68 let zemřel americký herec a komik Louie Anderson

Slavný americký komik a herec Louie Anderson prohrál svůj boj s B lymfomem, kvůli kterému byl před nějakou dobou hospitalizován v Las Vegas. Tvůrce seriálu Život s Louiem zemřel ve věku 68 let.

novější příspěvky z 21. 1. starší

„Celé univerzum teprve začíná.“ - Netflix potvrzuje druhou sérii Hry na oliheň

Před pár měsíci nám to potvrdil sám tvůrce celého seriálu Hwang Dong-hyuk. Nyní se k němu připojuje i jeden z nejvyšších představitelů Netflixu. Hra na oliheň se dočká pokračování. A možná nejen toho.

Aby jí zachránila život, změní tajemná žena malou dívku na upírku. Jaké to ale bude mít následky?

Studio Shudder nám příští měsíc představí zcela nový hororový snímek, který se bude týkat strastí dospívání. Ale poněkud netradičního. Hlavní hrdinka je totiž malá dívka, která se přemění na upírku.