TOP 5 Epizoda S1E170

Naše nejoblíbenější epizody Futuramy

Pokračování oblíbeného animáku Futurama se blíží. Proto jsme se v redakci NerdFixu rozhodli zavzpomínat na všechny dosud odvysílané epizody.

Hraný remake animáku Odvážná Vaiana našel svého režiséra

Disney pomalými kroky dává dohromady hraný remake slavného animáku Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa, který už našel svého režiséra. Tím by se měl stát Thomas Kail, režisér muzikálu Hamilton.

Terrifier 3 dorazí příští rok, řádně nechutný horor bude mít mnohem větší rozpočet

Damien Leone a jeho vrahoun Art the Clown si už společně brousí zuby a nože na třetí díl hororu Terrifier, v němž se dočkáme další nálože brutální podívané. Snímek dorazí v druhé půlce roku 2024.

Ve sci-fi Biosphere nahlédneme do životů dvou mužů, kteří jsou posledním zbytkem lidstva

Studio IFC Films vydalo další plnohodnotný trailer na komorní sci-fi jménem Biosphere, ve které se v hlavních rolích objeví Sterling K. Brown a Mark Duplass. Oba ztvární poslední žijící muže na Zemi.

Filmová budoucnost společnosti Sony je plná Spider-Manů. Na co všechno se můžeme těšit?

Sony se Spider-Manem rozhodně seknout nechce. V příštích letech se totiž dočkáme hned několika filmových projektů, které se na osudy pavoučího hrdiny zaměří v různých stylech. Co všechno nás čeká?

Krvavý masakr hodlá rozpoutat i Šípková Růženka. Další pohádka se dočká zvráceného zpracování

Studia ChampDog Films a ITN Studios připravují zbrusu novou hororovou podívanou jménem Sleeping Beauty’s Massacre, která se zaměří na temnější zpracování legendárního příběhu o Šípkové Růžence.

Česká kapela Joker´s IV se pochlubila videoklipem, který vzdává poklonu béčkovým akčním sci-fi filmům

Pokud jste fanoušci dobré hudby a originálních videoklipů, určitě mrkněte na nové dílo české kapely Joker's IV. Jejich skladbu Till The End totiž doprovází skvělá podívaná v podobě krátkého animáku.

novější příspěvky z 31. 5. starší

Černé zrcadlo se nás pokusí znovu pořádně šokovat už za pár týdnů. Venku máme nový trailer

Netflix zveřejnil plnohodnotný trailer na šestou řadu britského seriálu Černé zrcadlo, který konečně také odhaluje, kdy přesně se nové sezóny vlastně dočkáme. Připraveni na další temnou jízdu?

Trailer na Želvy Ninja: Mutantní chaos se pochlubil hlavními záporáky a slavnými spojenci

Nedávno nám studio Paramount nadělilo další působivý oficiální trailer na animák Želvy Ninja: Mutantní chaos, ve kterém se kromě čtveřice želvích hrdinů dočkáme také skupinky primárních záporáků.

Režisér Flashe by rád viděl Ezru Millera i v případném pokračování

Náš milovaný Ezra Miller již brzy zazáří ve snímku Flash, kde si opět zahraje titulního hrdinu. A možná ne naposledy. Režisér Andy Muschietti prohlásil, že by Millera rád viděl i v pokračování.

V Praze padla poslední klapka upířiny Nosferatu s Billem Skarsgårdem v hlavní roli

Filmař Robert Eggers nedávno dotočil svůj čtvrtý celovečerní film, který bude vyprávět příběh jednoho z nejslavnějších upírů všech dob. V hlavních rolích uvidíme Billa Skarsgårda a Lily-Rose Depp.

V akčňáku Hidden Strike čeká na Johna Cenu a Jackieho Chana zběsilá jízda à la Mad Max

Snímek Hidden Strike, který měl dlouhé roky opravdu velice komplikovanou produkci, se konečně pochlubil plnohodnotným trailerem. Hlavní hrdiny v chystaném akčňáku si zahrají John Cena a Jackie Chan.