Minulý měsíc nám studio Lionsgate představilo krátký teaser na survival thriller jménem Fall, který by mohli lidé trpící strachem z výšek klidně brát jako horor. Sám teaser nám toho z hlavního děje příliš neodhalil, to ovšem konečně napravuje plnohodnotný oficiální trailer, na který se můžete podívat výše. Příběh se zaměří na dvě kamarádky jménem Becky (Grace Caroline Currey) a Hunter (Virginia Gardner). Becky se nějakou dobu vyrovnává s tragickou ztrátou svého milého, který zemřel při jejich horolezecké výpravě. Hunter ji však jednoho dne přesvědčí o tom, že se musí naučit překonávat svůj strach a neustále posouvat limity. Přemluví ji tak k tomu, aby společně vyšplhaly na vrchol více než půlkilometrové rádiové věže, která je navíc daleko od civilizace.

Ovšem následně se ukáže, že to byl opravdu hodně špatný nápad. Jejich horolezecké dovednosti budou vystaveny velice vážné zkoušce poté, co na vrcholu věže z jistého důvodu uvíznou. Nebude ale lepší počkat na záchranu? Případně někoho zavolat? Jak se zdá, věci tak jednoduché nebudou. A obě ženy budou muset najít způsob, jak se z věže dostat samy. Jednu z hlavních rolích ve filmu ztvární i Jeffrey Dean Morgan, představitel Negana ze seriálu The Walking Dead. Očekávat bychom tam měli napínavou survival podívanou, který se bude podobat filmům jako Frozen a 47 metrů. 

O scénář a režii se postaral Scott Mann, který je zodpovědný za thrillery jako Turnaj zabijáků a Poslední zúčtování. Na scénáři taktéž pracoval Jonathan Frank. Kromě výše zmíněných se ve filmu také objeví herci jako Mason Gooding, Julia Pace Mitchell a Jasper Cole.

Oficiální premiéra je stanovená na 12. 8. 2022.