Režisér Robert Rodriguez připravuje seriál o ženské verzi Zorra

Zorro mstitel se během své stoleté existence dočkal hned několika podob a zpracování. Nyní nás čeká jedno poměrně netradiční. V novém připravovaném seriálu totiž maskovaného šermíře ztvární žena.

Nový MCU seriál Moon Knight představuje první trailer

Letos na jaře se dočkáme dalšího MCU seriálu, který se tentokrát zaměří na postavu Moon Knighta v podání Oscara Isaaca. Marvel se teprve před několika hodinami pochlubil prvním oficiálním trailerem

Herečka potvrdila seriál The Last of Us na letošní rok

Seriál The Last of Us by měl mít premiéru v letošním roce. Starší domněnky potvrdila herečka Bella Ramsey, která v dramatickém seriálu podle stejnojmenné PlayStation exkluzivity hraje Ellie.

Seriál Tajemství loňského léta se po pouhé první sérii ruší

Občas to prostě nevyjde. Názornou ukázkou může být i seriálová adaptace románu Tajemství loňského léta, která po první řadě více sérií mít nebude. Příčinou jsou negativní hodnocení a malá sledovanost.

Scott Pilgrim se dočká animovaného seriálu od Netflixu

Komiksy o muzikantovi, který musí porazit bývalé kluky dívky, do které se zabouchnul, převedl na filmové plátno už Edgar Wright. Nyní se připravuje seriálová verze, kterou si bere pod palec Netflix.

TOP 5 Epizoda S1E94

Zapomenuté seriály 90. let

Devadesátá léta byla šílené období pro seriálovou tvorbu. Dala nám mnoho oblíbených titulů. Dnes si ale nebudeme připomínat to nejlepší. Naopak, podíváme se na seriály, které byly zapomenuty.

Zaklínač: Herci, kteří se objevili jak v seriálu, tak i v herní adaptaci

Druhá série seriálového Zaklínače je za námi, tudíž je čas na nějaké pikantní zajímavosti. Jedna taková se týká určitých herců, kteří působili nejen v seriálu, ale i ve slavných herních adaptací.

Nový trailer na seriál Peacemaker přislibuje mnoho akce, humoru a vulgarismu

Seriál Peacemaker má nový trailer. A zdá se, že by mohl být už opravdu poslední, protože premiéry první řady se dočkáme už za necelé dva týdny. Jste připraveni na návrat drsňáckého bojovníka míru?

Stane se hvězda seriálu The Walking Dead novým Ghost Riderem v MCU?

Ghost Rider patří mezi nejslavnější anti-hrdiny Marvelu. Proto by nebylo překvapující, kdybychom se ho v brzké době dočkali i v MCU. Nové zvěsti indikují, že by si ho mohl zahrát herec Norman Reedus.

Seriál Halo se vyhne konfliktu s hrami a knihami

Televizní seriál Halo, který se chystá pro placenou službu Paramount+, nebude kanonický. Seriál ze sci-fi světa Master Chiefa nebude svázán s oficiálním kontextem série.

Seriál How I Met Your Father bude řešit sex, vztahy a podstatu přátelství

Studio hulu vydalo oficiální trailer na seriál How I Met Your Father, ve kterém naleznete přesně to, co byste očekávali od spin-offu slavné a populární komediální série. Dáte seriálové novince šanci?

Animovaný a znepokojivý seriál Barák rozhodně nebude podívanou pro malé děti

Pár týdnu po novém roce Netflix představí krátký seriál, který ponese název Barák. Vyprávět bude tři samostatné příběhy, které spojuje jeden určitý dům. Podívaná to bude ale především pro dospělé.

Fanoušci skládají petice na obnovení nedávno zrušeného seriálu Kovboj Bebop

Seriál Kovboj Bebop potkal smutný a tragický konec v podobě jeho úplného zrušení. Netflix je ale momentálně bombardován sériemi petic, které požadují, aby byl seriál obnoven ještě pro druhou sérii.

Trailer na korejský sci-fi seriál Moře klidu představí hrůzostrašnou misi na Měsíci

Netflix vydal oficiální trailer na nadcházející sci-fi thriller, který se nazývá Moře klidu. Vyprávět bude o skupině astronautů, kteří budou muset ze stanice na Měsíci získat jakési záhadné vzorky.

Tragický konec nadějného seriálu. Hraný Kovboj Bebop byl zrušen ani ne měsíc po premiéře

Hraný Kovboj Bebop nezabodoval u diváků tak, jak si Netflix představoval. V rámci toho se proto rozhodl celý seriál po své první sérii, které jsme se dočkali teprve před necelým měsícem, zrušit.

Populární karate seriál Cobra Kai představuje oficiální trailer na čtvrtou řadu

Seriál Cobra Kai je mezi diváky stále extrémně populární a zábavnou záležitostí. Není proto vůbec divu, že tvůrci nám brzy nadělí i čtvrtou sérii, která k nám dorazí již na konci nynějšího roku.

První trailer na nový seriál Halo The Series

Populární herní série Halo se dočká hraného seriálu, který poputuje na Paramount+. První dechberoucí trailer z 26. století byl odhalen na The Game Awards 2021.

TOP 5 Epizoda S1E90

Seriály zrušené kvůli absolutní kravině

Některým seriálům se povede dosáhnout zlatou sedmičku, tedy plných sedm sérii. Pak jsou to ale takové, které jsou zrušeny dříve. Teď se podíváme na TOP 5 seriálů zrušených kvůli absolutní kravině

Je to oficiální. Ve spin-off seriálu o Tučňákovi se v hlavní roli skutečně objeví Colin Farrell

Dosud nebylo jisté, zda se v nacházejícím seriálu o zlovolném Tučňákovi, který patří mezi nejvíce ikonické padouchy DC, opět dočkáme Colina Farrella. Podle HBO je to už ale naštěstí zaručené.

Film o Kleopatře nakonec vytvoří režisérka seriálu The Falcon and the Winter Soldier

Nadcházející velkofilmu o slavné egyptské královně se měla původně ujmout Patti Jenkins, režisérka obou dvou dílů Wonder Woman. Nakonec ji ale nahradí kanadská režisérka Kari Skogland.

Ztělesnění spravedlnosti přichází. Seriál Peacemaker představuje plnohodnotný trailer

Oficiální trailer na DC seriál Peacemaker je zde. A zdá se, že v nadcházejícím seroši se nedočkáme jen parádní a komické akce, ale i rodinného dramatu. Osmidílný seriál si vzal pod palec James Gunn.

Seriál Disclaimer od Alfonso Cuaróna nabírá na palubu Cate Blanchett a Kevina Klinea

Slavný mexický režisér Alfonso Cuarón se pustil do práce na svém dalším seriálu, který tentokrát ponese název Disclaimer. V hlavních rolích se nám v něm představí Cate Blanchett a Kevin Kline.

Fanoušci bojkotují seriál Hawkeye kvůli jednomu z ilustrátorů Marvelu

I přestože první dvě epizody čerstvě vydaného seriálu Hawkeye zaznamenaly relativní úspěch, nová MCU série zároveň provedla něco, co se nelíbí fanouškům marvelovského komiksu z roku 2012.

Natáčení druhé řady seriálu ze světa Pána prstenů se přesune z Nového Zélandu do Anglie

S Novým Zélandem budou vždy spojená díla J. R. R. Tolkiena, která se stala základem moderního fantasy žánru. Nadcházející seriál ze Středozemě se však bude částečně natáčet v Anglii.

Seriál As We See It se zaměří na trojici dvacátníků, kteří trpí poruchou autistického spektra

Nadcházející seriál od Amazanu bude vyprávět příběh tří mladých lidí, kteří trpí autismem. Žádné depresivní drama však nečekejte v seriálu se dočkáme i notné dávky humoru.

Netflix připravuje celovečerní film a nový seriál o Strážcích vesmíru

Strážci vesmíru stále zůstávají nesmírně populární podívanou. Pod dozorem Netflixu totiž vznikne novodobá seriálová verze, kterou následně doplní i celovečerní film.

Arcane: League of Legends - dokonalý seriál nejen pro hráče

Seriál Arcane podle hry League of Legends dokazuje, že je možné udělat prakticky dokonalou adaptaci herního příběhu, který si užijí jak hráči, tak i nehráči. A vy byste ho rozhodně neměli minout.

Ridley Scott ohlásil, že scénář k první epizodě televizního seriálu Blade Runner je dokončen

Blade Runner patří ve sci-fi žánru k legendám. Na jeho odkaz proto vzniká hraný seriál, který má pod dohledem jeho původní tvůrce Ridley Scott. Ten nedávno oznámil, že scénář k prvnímu dílu je hotový.

Druhá řada seriálu Arcane byla oficiálně ohlášena

To by tak hrálo, aby po konci první série úspěšný animovaný seriál Arcane druhou sérii nedostal! Díky velkému úspěchu první řady bychom se pokračování měli dočkat někdy během příštího roku.

Jeden z nejslavnějších amerických psanců dostane seriál od tvůrce Vikingů

Billy the Kid je jedna velká legenda z 19.století. A nyní se známý psanec dočká i vlastního seriálu, který i vezme na starost Michael Hirst. Showrunner úspěšné a nadupané série Vikingové.

Seriál Arcane se vydá i do Magic of the Gathering

Seriál Arcane je poslední dobou snad všude. Krom mnoha jiných eventů napříč hrami nejen od Riotu se seriál Arcane objeví i ve hře Magic the Gathering. Půjde rovnou o dvanáct karet.

Poslechněte si první část oficiálního soundtracku k fantasy seriálu Kolo času

První tři epizody dlouho očekávaného seriálu Kolo času jsou konečně venku. A spolu s nimi přichází na scénu i první část oficiálního soundtracku, který si vzal na starost skladatel Lorne Balfe.

Praha bude opět hořet. A to plamenem, který vyvolá seriál Arcane

Staré pražské budovy dnes večer zachvátí plameny. Tak si to rozhodně nezapomeňte natočit! A opovažte se volat hasiče, přece nebudete chtít ostatní připravit o tak spanilou podívanou, ne?

Hororový seriál Elves vám dokáže, že dánští skřítkové rozhodně žádnými roztomilými tvory nejsou

Vánoční skřítci většinou s sebou nosí štěstí a radost. Až na ty dánské, ty zas nadělují bolest a smrt. Potvrdí vám to nadcházející hororový seriál, ve kterém se dovolená změní v boj o holý život.

Hříšníci, kajte se! V seriálu Hellbound budou občané Soulu stahováni do pekla démonickými bytostmi

Korejský seriál se nám pochlubí s pěkně nebezpečnými bytostmi, které začnou posílat lidi do pekel. Hororovou jízdu si vzal na starost filmař, který před pár lety ohromil svět se svým zombie trhákem.

Nový klip na seriál Kolo času nám ukáže čarodějku Moiraine, která se chystá vydat na cestu

Seriál Kolo času dorazí již velice brzo. Amazon se nám to proto rozhodl připomenout vydáním krátkého klipu, ve kterém se dočkáme charismatické Moiraine, členku organizace Aes Sedai.

Seriál Arcane se pochlubil novým trailerem ve velkém stylu. Na nejvyšší budově světa

Již tento týden se dočkáme premiéry seriálu Arcane, který bude adaptací slavné videohry League of Legends. Velkolepé podívané se však dočkali především obyvatelé Dubaje.

Amazon Prime představuje nový animovaný seriál, který bude určený především pro dospělé

Trailer na seriál Fairfax, ve kterém budou hlavními hrdiny banda rozmanitých teenagerů z Los Angeles, je konečně zde. Dáte dospělácké animované novince od Amazonu šanci?

Ratchet & Clank: Rift Apart na PS4 nevyjde a tajemný seriál se známou dvojicí

Na kanadské streamovací platformě se nečekaně objevila pilotní epizoda animovaného seriálu Ratchet & Clank: The Life of Pie od Mainframe Studios. Zachrání Ratchet s Clankem celou galaxii?

TOP 5 Epizoda S1E47

"Holčičí" seriály, na které jsme koukali všichni

Kdysi to se seriály nebylo lehké. Koukali jsme na všechno. I na věci, které byly spíše určeny holkám. Zde je proto TOP 5 holčičích seriálů, na které jsme koukali všichni.

Sonic Prime bude animovaný seriál se známým ježkem

Streamovací gigant nezpomaluje a oznamuje další produkci související s videoherním světem. Netflix se dnes pochlubil spoluprací se Segou na Sonic Prime.

Na World of Warcraft: Shadowlands připraví fanoušky animovaný seriál

Animovaný seriál Afterlives představí některé důležité postavy příběhu, který na hráče World of Warcraft čeká v rozsáhlé expanzi Shadowlands. Blizzard na seriál láká skrz trailer.

Madagaskar bude mať nový roztomilý prequel seriál

Hulu začiatkom jesene uvedie seriál Madagascar: A Little Wild , ktorý sa pozrie na detstvo obľúbenej štvorice zvieracích kamarátov.

Seriálová Batwoman prišla o hlavnú postavu, Ruby Rose odchádza zo seriálu

CW seriál Batwoman predstavil značne feministickú verziu tejto superhrdinky. Jej predstaviteľa, herečka Ruby Rose, náhle odchádza zo seriálu a to ešte pred začiatok natáčania druhej série.

Disney+ Rogue One seriálový prequel zaměstnal produkčního designera seriálu Černobyl

Natáčení preqelového seriálu k Rogue One: Star Wars Story se pomalu hýbe kupředu. Disney najmulo Luka Hulla.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E11

Barevné černobílé filmy a seriály

Nový díl 90VTEŘIN s M&ty přináší pohled na aktuální dění na poli popkultury. Obarvený Doctor Who, šílený Max či nové seriály. Začínáme právě teď!

Netflix připravuje nový animovaný seriál Angry Birds

Populární mobilní hra Angry Birds se dostane na Netflix ve formě plnohodnotného televizního seriálu. Na co se fanoušci naštvaných ptáků mohou těšit?

Animovaný seriál The Midnight Gospel od tvorcu Adventure Time asi poriadne prekvapí

Netflix uvedie animovaný seriál The Midnight Gospel, ktorý nás v krátkej ukážke navnadil na psychadelické dospelácke dobrodružstvo v paralelných vesmíroch.

Animovaný seriál BoJack Horseman končí

Tragikomický seriál o cynickom koňovi, často označovaný za jeden z najlepších animovaných počinov, skončí uzavretím šiestej série už budúci týždeň.

Mieri k nám nový animovaný seriál od tvorcov Ricka a Mortyho

Justin Roiland a Mike McMahan predstavia nový seriál s názvom Solar Opposites. Už v máji/květnu sa môžeme tešiť na dobrodružstvá nevšednej rodiny mimozemšťanov.

Shrnutí hlavního traileru na třetí sérii seriálu Sabrina

Již dlouhou dobu čekáme na pokračování příběhu o mladé čarodějce Sabrině. Pojďme se podívat na co se můžeme podle nového traileru těšit ve třetí sérii tohoto seriálu.

Nejsledovanější filmy a seriály na Netflixu za rok 2019

Netflix odhalil nejsledovanější pořady, filmy a seriály za loňský rok. Můžete se nechat inspirovat při čekání na jinou produkci.

Apple TV+ a jeho seriály

S podivem jsem zjistil, že hodně lidí co nevlastní Iphone ( a i nějací, co Iphone vlastní) vůbec neví o Apple TV+ a obsahu téhle služby. Společně se koukneme na to, proč se vyplatí se na Apple TV+…

Netflix na několik let získal dětské filmy a seriály Nickelodeonu

Netflix prodloužil dohodu s Nickelodeonem a zajistil si obsah založený na nových a existujících značkách této firmy zaměřené na produkci animovaných filmů a seriálů nejen pro děti.

Animovaný seriál s Harley Quinn je určen pro dospělé

Nebude chybět spousta brutálních záběrů. Harley Quinn odejde od Jokera a stane se členkou Legie zkázy. Podívejte se na nový trailer.

Efekty v seriálu Zaklínač se více přiklání k hororu než k fantasy

Autoři seriálu se inspirovali polským folklórem a dalšími kuriozitami. Podívejte se rovněž na nové obrázky, které mají skvělou atmosféru.

Nejsledovanější seriály za říjen na českém a slovenském HBO GO

Můžete se inspirovat žebříčkem nejsledovanějších seriálů za říjen z pohledu českých a slovenských diváků služby HBO GO.

Češi chtějí protestovat za zrušené pirátské stránky pro sledování seriálů a filmů

Z recese se stává vážná věc. Někteří berou výzvu satiristického spolku vážně a chtějí za obnovu nelegálních serverů pro filmy a seriály demonstrovat.

Z internetu zmizli online seriály zadarmo. Stránky zrušilo viacero služieb

Českí a slovenskí používatelia internetu si v posledných dňoch všimli zmiznutie populárnej stránky topserialy.to, ktorá u seba združovala množstvo zahraničných seriálov v online prehrávačoch.

Ubisoft plánuje animované televizní seriály založené na populárních hrách

V plánu je Hungry Shark pro nejmladší diváky, adaptace hackerské akce Watch Dogs pro starší a Captain Laserhawk: A Blood Dragon Vibe podle Far Cry 3: Blood Dragon.