Postapokalyptický román Světová válka Z se dočká nového vydání

Román Světová válka Z, který se stal předlohou pro stejnojmenný film, dostane nové vydání. Nový český výtisk bude opět od nakladatelství Zoner Press a překladatele Ondřeje Doseděla.

Epická marvelovská Válka říší je tady!

Již v následujícím týdnu se čeští fanoušci Marvel univerza dočkají dalšího velkého komiksu. Na pultech knihkupectví se objeví celistvý svazek hlavní příběhové linie epického eventu Válka říší.

Válka memů pokračuje

Nakladatelství Brokilon připravilo na konec roku 2020 vydání dvou pokračování space oper od českých autorů. Jedním z nich je i druhý díl série Válka memů s podtitulem Třináct dnů guerilly.

Válka mezi církví a vědci v období renesance

Po třech měsících vychází nové číslo magazínu Modrá CREW. Na čtenáře tentokrát čeká první polovina mysteriózního historického thrilleru Jednorožec, kde vypukne válka mezi církví a vědci.

Ve scifi románu Jejich moře hrozí mezigalaktická podmořská válka mezi lidmi a Šoleny

Malý vydavatel Planeta9 bude téměř po 4 měsících vydávat novou knihu. Bude se jednat o sci-fi román Jejich moře, který se odehrává v podmořském světě na měsíci Ilmatar.

Thor: Love and Thunder sľubuje vesmírne žraloky

Režisér Taika Waititi hodlá nadchádzajúce pokračovanie Thora epicky "prestreliť". Fanúšikov provokuje vesmírnymi žralokmi aj návratom vyšportovaného Thora.

Thor: Love and Thunder na prvých koncept artoch

Počas spoločného internetového sledovania filmu Thor: Ragnarok predstavil režisér Taika Waititi fanúšikom prvé koncept arty z chystaného pokračovania Thor: Love and Thunder.

Thor: Love and Thunder: Valkýra dostane kráľovnú, Bale zasa rolu

V pripravovanom filme o bohovi hromu Thorovi bude zrejme MCU preskúmavať sexualitu elitnej bojovníčky Valkýry. Christian Bale si pre zmenu strihne rolu zloducha.

Obchodní válka mezi USA a Čínou zatím neohrozí cenu nových konzolí, ale deskové hry musí ještě bojovat

Hráči si mohou vydechnout. Ministerstvo obchodu Spojených států amerických potvrdilo, že takzvaná obchodní dohoda první fáze mezi USA a Čínou pozastavila navrhované tarify.

Válka říší se blíží

Jason Aaron
2020

Válka upírů

Jason Aaron
2020

8

Občanská válka

Mark Millar

Válka říší

Jason Aaron
2021

Rocket a Groot 2: Občasná válka

Nick Kocher
2021

Světová válka Z

Max Brooks
2021