The Bad Batch

Star Wars: The Bad Batch

2021

Animovaný seriál Star Wars: The Bad Batch bude pokračovat v druhé sezóně

Již dnes se budou moci předplatitelé streamovací služby Disney+ podívat na finále první sezóny, které sestává ze dvou částí. Nyní máme navíc potvrzeno, že příští rok odstartuje druhá sezóna.

Smazaná Clone Wars scéna ve fanouškovském remaku

Klonové války měly několik nedokončených epizod. Část z nich byla použita jako podklad pro seriál Bad Batch. Zbytek zůstal nepoužit a této příležitosti se chopil nadšený animátor.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E22

Stoprocentně seriózní NEaprílová epizoda!

Všude je apríl, ale naše dnešní epizoda je stoprocentně seriózní! Stejně jako nový trailer na Star Wars: Bad Batch nebo Shadow and Bone. Zato takoví Rick a Morty seriózní rozhodně nejsou.

Star Wars: The Bad Batch odstartuje 70minutovou epizodou na svátek fanoušků

4. květen je den Star Wars a Disney nám nadělí pořádnou porci animovaného obsahu s klonovou jednotkou 99 vybavenou speciálními schopnostmi.

Disney oznámil niekoľko nových Star Wars seriálov – všetko na jednom mieste

Spoločnosť Disney v rámci svojho oficiálneho videostreamu počas Investor Day 2020 odhalila množstvo nových filmov a seriálov. Všetky Marvelovky už sme oznámili, teraz a pustíme do Star Wars.,

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E35

Z Velmy už je taky lesbička

Z animovaných postaviček se stávají lesbičky, z obyčejných lidí zase superhrdinové. Ale jenom na chvíli. Rozhodně však na dýl, než je jeden díl našeho zpravodajství. Na to si bokem odložte 90VTEŘIN.

Star Wars: Clone Wars pokračujú v podobe skupiny klonov Bad Batch

Disney prekvapilo oznámením, že Clone Wars nekončia. Ich príbeh bude pokračovať v novom spin-offe s názvom Bad Batch. Ako názov prezrádza, príbeh bude sledovať osudy špeciálnych klonových vojakov.