Nové reklamy v starších filmech? Je to možné a děsivé

Britská technologická společnost investovala do nového způsobu, jak do filmu z libovolné éry přidat nový product placement.

Třetí díl hororu The Conjuring bude doprovázet komiksová minisérie s podtitulem The Lover

Společně s vydáním očekávaného hororu The Conjuring 3 se fanoušci mohou těšit i na komiksovou minisérii z tohoto univerza. Ta ponese název The Lover a nabídne čtenářům příběh studentky Jessicy.

Hilary Duff sa stane novým Tedom Mosbym v seriáli Jak jsem potkala vašeho otce

Seriál Jak jsem potkal vaši matku patrí medzi najobľúbenejšie moderné sitkomy. Po márnych snahách o pokračovanie sa nakoniec dočkáme spin-offu. Hlavnú postavu si v ňom zahrá Hilary Duff.

Na Slovensku sa obnovuje prestížna literárna súťaž: Cena Gustáva Reussa

Mesto Revúca obnovuje prestížnu literárnu súťaž, z ktorej vzišla celá súčasná generácia fantasy a sci-fi autorov. Cena Gustáva Reussa sa vracia po devätnástich rokoch.

Kampaň pro Monster Hunter World: The Board Game si vede opravdu dobře

Nikdo asi nepočítal s tím, že by se Steamforged Games nepovedlo vybrat vyžadované peníze, ovšem teprve dva dny probíhající kampaň zvládla vybrat již více než 2,5 milionu dolarů.

Vlajková loď hororu se vrací, The Conjuring 3 se ukazuje v oficiálním traileru

Proslulí vyšetřovatelé paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenovi řeší děsivý případ, který otřásl americkým soudnictvím. Třetí část hororové série The Conjuring se ukázala v oficiálním traileru.

34. svazek série Usagi Yojimbo představí čtyři povídky z různých období

Oblíbený králičí ronin Usagi Yojimbo se po necelém roce vrací zpět k českým a slovenským čtenářům. Nový 34. svazek nabídne čtyři různorodé povídky ze života králíka Usagiho.

Věčné duše se angažují v péči o seniory!

V posledním díle se hrdinové vymotali z dolu Steelcove a vrátili se do Hupperdooku pro svou zaslouženou odměnu. Kromě té na ně ovšem čekalo překvapení v podobě gnómky, se kterou se poznal Mistral..

Akční komiksová série Ekhö, zrcadlový svět ještě neřekla dost!

Součástí čtvrtletníku Modrá CREW s pořadovým číslem 18 budou další dva příběhy z akční francouzské série Ekhö, zrcadlový svět. Tato série je s magazínem Modrá CREW spojená už od jeho počátků.

Na hranici života a smrti bude balancovat Mélanie Laurent ve frustrujícím sci-fi thrilleru Kyslík

Žádná cesta ven, žádné vzpomínky, posledních 90 minut života. Netflix vyslal do světa oficiální trailer snímku Kyslík, mrazivého sci-fi thrilleru, v němž se na pokraji smrti ocitne Mélanie Laurent.

Druhé řady Zaklínače se dočkáme na konci roku

Druhá řada seriálu Zaklínač bude mít premiéru ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku. Ve stejném období dorazí i nové série Ty a Cobra Kai. Netflix doufá, že se vrátí ke stabilnějšímu harmonogramu.

Mise na planetě, debutový sci-fi román od válečného veterána

Válečný veterán z Iráku a Afgánistánu, Michael Mammay, posílá do Česka svůj debutový sci-fi román Mise na planetě. Ten se věnuje záchranné misi v nepřátelské části vesmíru.