Nová streamovací služba? Warhammer bude mít vlastní prostor pro své animace

Populární wargamingová hra Warhammer se po řadě knih, komiksů a počítačových her dostává i na vlastní streamovací platformu. Warhammer+ bude obsahovat desítky animovaných filmů a seriálů.

Nakladatelství Argo vydalo komiks zpracovávající operaci Anthropoid

Komiks s názvem Anthropoid aneb zabili jsme Heydricha sleduje příběh statečných parašutistů od seskoku až po smutný konec. Mezi nejvýznamnější části patří atentát a konečný souboj v prostorách chrámu.

Štvrtá séria Cobra Kai: Terry Silver je späť!

Karate seriál Cobra Kai zobral tento rok Netflix útokom ešte začiatkom roka a už vtedy sme vedeli, že sa dočkáme aj štvrtej. V nej dokonca uvidíme aj populárneho záporáka z tretieho Karate Kid filmu.

Severská mysteriózní sci-fi série Katla se dočkala oficiálního traileru

Osmidílná série Katla odkrývající hrůzostrašná tajemství, která měla zůstat navždy pohřbena pod ledem, se nyní dočkala oficiálního traileru, který vyvolává více otázek než odpovědí.

Těhotenství jako plánovaný teror v hororovém snímku False Positive

Těhotenské drama se ocitne v centru pozornosti hororu False Positive, který po premiéře na filmovém festivalu Tribeca zamíří do nabídky Hulu. Snímek se ukázal v oficiálním traileru.

Netflix chystá animované urban fantasy z Filipín Trese

Streamovacia platforma Netflix oznámila ďalší animovaný projekt. Tentoraz pochádza hlavná hrdinka z Filipín a tam sa bude odohrávať aj všetok dej. Bojovať bude proti nadprirodzeným bytostiam.

Netflix odhalil druhou část hereckého obsazení pro adaptaci Sandmana

Ve středu Netflix odhalil další informace k očekávané adaptaci kultovního Sandmana. Podle slov Neila Gaimana, scénáristy komiksové předlohy, bychom se první série měli dočkat již velmi brzy.

Batmana v nové povídkové antologii píšou a kreslí Češi!

Štěpán Kopřiva a Michal Suchánek po boku hvězd jako je Brian Azzarelo. DC Comics vydává sborník povídek s nejslavnějším světovým superhrdinou. Batman na cestách nabízí mnoho nových neotřelých možností

Chris Pratt v plnohodnotnom traileri na scifi The Tomorrow War od Amazonu

Spoločnosť Amazon Prime video zverejnila plnohodnotný trailer na scifi film The Tomorrow War, v ktorom si Chris Pratt zahrá učiteľa odvedeného do vojny proti mimozemšťanom v budúcnosti.

Osadníci z Katanu opäť v krásnom trojrozmernom spracovaní

Populárna stolná hra Osadníci z Katanu dostáva po mnohých rokoch novú trojrozmernú zberateľskú edíciu. Predávať sa bude za 300 dolárov, teda za viac ako 6 000 korún.

Detektiv Brindlock a jeho tým jsou na stopě!

Věčným duším se podařilo zachránit Anthonyho. Při útěku z kapesní dimenze ovšem málem přišly o Brindala. Ale přežil a celá skupina se může pustit do hledání Klaxana pod vedením detektiva Brindlocka!

Dcera železného draka, převratný román spojující dark fantasy a kyberpunk

Velmi očekávané české vydání románu Dcera železného draka je tady. Čtenáři se mohou těšit na neobyčejný příběh o dospívání, který se odehrává na pozadí odporného nihilistického fantasy světa.