Dokumentární série Heist vtáhne diváky očima zločinců do centra největších loupeží moderní americké historie

Netflix přichází s true crime seriálem Heist, který představuje provokativní rekonstrukce největších loupeží moderní americké historie, doplněné o originální rozhovory s těmi, kdo za nimi stojí.

Videohru Marvel’s Guardians of the Galaxy doprovodí dvě knihy od vydavatelství Titan Books

Nedávno oznámenou videohru Marvel’s Guardians of the Galaxy od studia Eidos Montreal doprovodí hned dva knižní projekty od Titan Books. Fanoušci se mohou těšit na prequelový román a oficiální artbook.

Hraný seriál Assassin’s Creed od tvůrce Smrtonosné pasti

Donedávna jsme věděli pouze to, že Ubisoft podepsal dohodu s Netflixem. Nyní víme, že scénář pro hraný Assassin’s Creed napíše Jeb Stuart.

Ve druhém Undergroundu přijde Revoluce!

František Kotleta na svém facebookovém profilu konečně představil pokračování postpunkového románu Underground. Druhý díl s podtitulem Revoluce se zaměří na vraždy vlivných lidí a na volby.

Loňský animovaný Mortal Kombat se v létě dočká pokračování

Loni animovaný film Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge zaznamenal veskrze pozitivní ohlasy, které posléze pomohly i live-action adaptaci z letošního roku. Nyní se animák dočká pokračování!

Druhý Doktor konečne vo farbe? Ukážka animovanej epizódy nevyzerá práve vábne

Jedna z mnohých stratených epizód Pána času z obdobia druhého Doktora dostane oficiálnu animovanú verziu. Animácia však vyzerá zastaralo a nevábne.

Neviete sa dočkať The Boys? Pozrite si videoklip od Starlight. Nekecáme!

Tretia séria The Boys je zatiaľ v nedohľadne, ale rozhodne sa na nej pracuje. Aby sme si skrátili čakanie, Vought vypustil oficiálny videoklip ospevujúci jedného zo superhrdinov.

Týden v chillu končí. Duše? Do zbraně!

V minulé epizodě dokázaly Věčné duše vměstnat celý týden do čtyř hodin. Užily si spoustu zábavy, vědy i klidu. Nyní je ale lenošení u konce. Je čas se opět vydat na lov Nezzodana!

Nový trailer na Free Guya ukazuje veľkú zmenu v deji

Film Ryana Reynoldsa z videoherného prostredia s názvom Free Guy sa už o dva mesiace dostane do kín. Nový trailer ukazuje zmenu v dôležitej scéne. A nedáva to zmysel.

Space Jam 2 ukazuje v novom traileri kopec akcie

Pokračovanie legendárneho Space Jamu s Lebronom Jamesom ukazuje nový trailer. V ňom vidíme slávneho basketbalistu a animákov z Looney Toones v záberoch plných akcie.

Ulice Yharnamu konečně prozkoumáme v češtině

Velmi oblíbený titul od japonského studia FromSoftware se dočkal deskoherní adaptace. Ta se prvně objevila na Kickstarteru v roce 2019, kterým úspěšně prošla. Teď hra dorazila na český trh v češtině.

Chystá se anime Pána prstenů o zakladateli Helmova žlebu

Nový animovaný film vznikne ve spolupráci autora Temného krystalu: Věk vzdoru a autora Ghost in the Shell: Stand Alone Complex.