Zobrazit vše ve dne 23. 6. 2022

V erotickém thrilleru Both Sides of the Blade si Juliette Binoche bude muset vybrat mezi dvěma muži

Studio IFC Films pro nás připravuje nový thriller jménem Both Sides of the Blade, v němž si Juliette Binoche zahraje ženu, které do života opět vstoupí její stará láska. A následně začnou problémy.

Netflix uvede muzikálovou adaptaci oblíbeného dětského románu Matilda s Emmou Thompson v hlavní roli

Matilda Roalda Dahla se po téměř třiceti letech dočká nové filmové adaptace. Snímek si vzal na paškál streamovací gigant Netflix, který nedávno představil první trailer a pohled na ikonické postavy.

Kevin Feige a Chris Hemsworth se rozpovídali o Thorově budoucnosti v MCU

Co od Thora můžeme očekávat v následujících letech? Bude ho Chris Hemsworth ztvárňovat ještě další jedno desetiletí? O budoucnosti populární postavy promluvil jak slavný herec, tak i Kevin Feige.

Winona Ryder bude v thrilleru Gone in the Night pátrat po svém zmizelém příteli

Studio Vertical Entertainment se pochlubilo s oficiálním trailerem na film jménem Gone in the Night. Winona Ryder si v něm zahraje ustaranou přítelkyni muže, který za záhadných okolností zmizel.

Nadcházející anime Shinobi no Ittoki se dočká premiéry v říjnu

Ittoki Sakuraba je obyčejným chlapcem. Tedy aspoň do doby, než přežije útok od klanu Kouga a rázem zjišťuje, že je 19. následovníkem ninjovského klanu Iga. A tím zábava teprve začíná.

Že s úsměvem na tváři jde všechno lépe? Horor Smile vás přesvědčí o opaku

V hororovém snímku Smile se hlavní hrdinkou stane mladá doktorka, které před očima zemře její pacientka. Následně se však sama dostane do hrozivého nebezpečí, ze kterého se jen tak snadno nedostane.

Nové plakáty na očekávaný akčňák Bullet Train odhalují všechny hlavní postavy

Studio Sony se pochlubilo se zbrusu novými plakáty k filmu Bullet Train, který dorazí do kin už za několik týdnů. Všechny zobrazují primární postavy, které se utkají ve vlaku do japonského Morioka.