Zobrazit vše ve dne 10. 11. 2021

Experimentální film The Beach bude sledovat zcela prostý život osamělého člověka na pláži

Tenhle film rozhodně nebude pro každého. Vyobrazí totiž zcela normální a běžný život muže, který se rozhodne žít hned vedle pláže. Bude se tak jednat o další z mnoha experimentálních filmů studia A24.

TOP 5 Epizoda S1E86

Největší filmové tragedie

Především v akčních filmech s velkým množstvím kaskadérských kousků se i při té nejmenší nepozornosti může stát velké neštěstí. Dnes se podíváme na ty nejhorší. Na TOP 5 největších filmových tragédií.

John Wick 4 hlásí dotočeno! Byl i odhalen možný oficiální název filmu

Čtvrtý díl nadupané akční série míří do postprodukce! Známe také zatím ještě nepotvrzený oficiální název celého filmu, který indikuje, že čtvrtý díl bude mít určitou spojitost s japonskými samuraji.

Podle věštby ho usmrtí jeden z jeho vlastních synů. Tak se starý kovboj rozhodl, že je všechny pobije

Temný western The Last Son bude vyprávět o nebezpečném vyvrhelovi, který jde po krku svým vlastním potomkům. Jeden z nich ho totiž má podle věštby zabít. Je to ale skutečně pravda?

Hororový seriál Elves vám dokáže, že dánští skřítkové rozhodně žádnými roztomilými tvory nejsou

Vánoční skřítci většinou s sebou nosí štěstí a radost. Až na ty dánské, ty zas nadělují bolest a smrt. Potvrdí vám to nadcházející hororový seriál, ve kterém se dovolená změní v boj o holý život.

Tvůrce Hry na oliheň potvrzuje druhou sérii

Asi to byla jen otázka času, ale nakonec opravdu došlo k nevyhnutelnému. Populární seriál Hra na oliheň dostane druhou sérii. Ovšem teď je otázkou, kdy přesně k nám dorazí.