Kapitán Amerika proti Iron Manovi v Občanské válce

Mark Millar a Steve McNiven servírují příběh, který soužil jako předloha pro filmovou Občanskou válku. Jaké jsou rozdíly mezi komiksem a filmem? Průlet eventem, který změnil Marvel Universum je tu!

Úvod seriálu Resident Evil: Infinite Darkness nás zavede do občanské války v Penamstánu

Netflix se během čtvrtečního streamu Geeked Week pochlubil novou ukázkou ze CGI seriálu Resident Evil: Infinite Darkness. Krátký klip se odehrává během války o Penamstán, kde sloužil agent Jason.

Postapokalyptický román Světová válka Z se dočká nového vydání

Román Světová válka Z, který se stal předlohou pro stejnojmenný film, dostane nové vydání. Nový český výtisk bude opět od nakladatelství Zoner Press a překladatele Ondřeje Doseděla.

Spin-off Černá palice: 1945 čtenáře zavede do druhé světové války

Tento měsíc se čeští fanoušci univerza Černá palice dočkají nového příběhu. Spin-off s podtitulem 1945 se zaměří na superhrdinskou letku, která bojovala během druhé světové války proti Německu.

Ruský román Zkáza ostrova Sachalin spojuje jadernou válku a nemrtvé

Zkáza ostrova Sachalin, první dospělý román od Ėduarda Verkina, který si vysloužil nominace na prestižní ruská ocenění, vyjde v Česku. Na čtenáře čeká drsný příběh spojující jadernou válku a nemrtvé.

Postapo román Město bez války potěší fanoušky série Metro 2033

Z Ruska k nám opět míří další postapokalyptický román. Titul s názvem Město bez války nám představí drsný život žoldáků, kteří bojují o svůj život v troskách zničeného světa.

Epická marvelovská Válka říší je tady!

Již v následujícím týdnu se čeští fanoušci Marvel univerza dočkají dalšího velkého komiksu. Na pultech knihkupectví se objeví celistvý svazek hlavní příběhové linie epického eventu Válka říší.

Hvězdné války spojené s FarmVille? Zynga pracuje na Star Wars

Americká společnost Zynga, která je po úspěchu FarmVille považována za giganta ve světě mobilních a sociálních her, získala licenci na Star Wars. K vydání tajemné hry by mělo dojít do konce roku.

V novém traileru běží Flash vstříc 2. světové válce

Připravovaný animovaný film od Warner Bros. Animation nás zavede na bitevní pole 2. světové Války, kde minulost a budoucnost musí spojit síly proti společnému nepříteli.

Válka memů pokračuje

Nakladatelství Brokilon připravilo na konec roku 2020 vydání dvou pokračování space oper od českých autorů. Jedním z nich je i druhý díl série Válka memů s podtitulem Třináct dnů guerilly.

Avengers se nacházejí na pokraji Války říší

Po zajímavé odbočce, kdy se Avengers zúčastnili občanské války mezi upíry, se příběhová linka vrací zpět k normálu. Čtvrtý svazek s podtitulem Na pokraji Války říší nás zavede do boje o osud Midgardu.

Válka mezi církví a vědci v období renesance

Po třech měsících vychází nové číslo magazínu Modrá CREW. Na čtenáře tentokrát čeká první polovina mysteriózního historického thrilleru Jednorožec, kde vypukne válka mezi církví a vědci.

Ve scifi románu Jejich moře hrozí mezigalaktická podmořská válka mezi lidmi a Šoleny

Malý vydavatel Planeta9 bude téměř po 4 měsících vydávat novou knihu. Bude se jednat o sci-fi román Jejich moře, který se odehrává v podmořském světě na měsíci Ilmatar.

Star Wars Klonové války v traileru lákají na poslední střet

Trailer na Star Wars Klonové války připomíná, že zbývají poslední čtyři díly k završení celé ságy klonových válek.

Říše nám ukáže alternativní historii po druhé světové válce vyhrané nacistickým Německem

Se svou alternativní historií s vítězným nacistickým Německem přichází český autor Roman Bureš, který stojí za úspěšnou trilogií Propast času. Jedná se o sci-fi román Říše z edice Fantastická Epocha.

Star Wars: Klonové války představují jednotku 99

Poslední a závěrečná série seriálu Star Wars: Klonové války se bude na Disney+ vysílat již příští týden. Proto stanice nešetří prapagačními materiály.

Obchodní válka mezi USA a Čínou zatím neohrozí cenu nových konzolí, ale deskové hry musí ještě bojovat

Hráči si mohou vydechnout. Ministerstvo obchodu Spojených států amerických potvrdilo, že takzvaná obchodní dohoda první fáze mezi USA a Čínou pozastavila navrhované tarify.

Klonové války se vrací se vší parádou

Komunita dokáže neskutečné věci. Největším úspěchem fanoušků Star Wars je připravovaná poslední série, které se dočkáme na konci února.

Výkonní producenti Her o trůny si místo nové trilogie Hvězdných válek vybrali Netflix

Budoucnost Hvězdných válek na velkém plátně se po prosincové/decemberové premiéře Star Wars: Vzestup Skywalkera zamotává.

HBO se zapojuje do války s Netflixem, Disney+ a Apple TV+. Seznamte se s HBO Max

Trumfem připravované služby má být film Joker, exkluzivní South Park a originální obsah. Víme kolik bude nová služba stát a co přesně předplatitelům nabídne.

Podívejte se na upoutávky všech epizod Hvězdných válek

Fanoušci Hvězdných válek si mohou zpříjemnit víkend zhlédnutím prezentace trailerů všech filmových epizod, které jim zkrátí čekání na nadcházející devátou epizodu s názvem Vzestup Skywalkera.

Ahojky, jsem mladý chlapec co miluje hry, rád si o nich povídá i když o nich zrovna moc neví XD Rád používám emotikony…

Su hráč samotář. Preferuju kratší hry bez otevřeného světa a pay2win! _____ Mám rád tmavé barvy a udělal jsem si…

Star Wars: Klonové války

2008

Hvězdné války: Epizoda IV - Nová naděje

1977

Batman Detective Comics 9: Gordon ve válce

Peter J. Tomasi
2020

Válka upírů

Jason Aaron
2020

Válka říší se blíží

Jason Aaron
2020

Avengers 4: Na pokraji Války říší

Jason Aaron
2020

Strážci galaxie - Noví Strážci 3: Strážci ve válce

Brian Michael Bendis
2020

Půl války

Joe Abercrombie
2021

Rocket a Groot 2: Občasná válka

Nick Kocher
2021

Válka říší

Jason Aaron
2021

Město bez války

Svetlana Ponomareva & Nikolaj Ponomarjov
2021