Máme špatnou zprávu pro fanoušky Transformers a Star Treku

Pokud se už nemůžete dočkat dalších filmů ze sérií Transformers a Star Trek, tak vás následující zpráva určitě nepotěší. Studio Paramount totiž ohlásilo posun premiér nadcházejících dílů.

Transformers: Probuzení monster hlásí dotočeno! Kdy se sedmého dílu dočkáme v kinech?

Filmová série, kterou v roce 2007 započal režisér Michael Bay, bude i nadále pokračovat. Příští rok se tak dočkáme sedmého dílu jedné z nejúspěšnějších akčních sérií posledních desetiletí.

Režisér Transformerů nám nadělí zběsilou akční jízdu, ve které půjde o každou sekundu

Michael Bay má akčňáky rád. Dokazuje to i jeho nejnovější film jménem Ambulance, ve které hlavní hrdinové nebudou mít ani chvilku na oddech.

Stream novinky Epizoda 0

Streamnovinky 23.7. - 30.7.: Netflix válí, AppleTV+ a HBO GO ne až tak

Kdysi dávno jsme na kanálu Filmové novinky pravidelně přinášeli Streamnovinky - zajímavé novinky ze streamovacích služeb. Protože je streamovacích služeb stále více, rozhodli jsme se formát obnovit.

Minisérie Transformers: King Grimlock bude zasazena do fantasy světa

Americký scénárista Steve Orlando přichází s neobvyklou komiksovou minisérií Transformers: King Grimlock. Hlavní hrdina Grimlock se ve fantaskním světě pokusí dokázat svou sílu a stát se králem.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E50

Podojíme Bugs Bunnyho i bezpohlavní vílu v Popelce

Amazon nám představuje bezpohlavní vílu kmotřičku ve své muzikálové Popelce, Disney dojí, co se dá, Romeo a Julie nikdy nezemřou a česká Princezna zakletá v čase se zase ozývá.

Transformeri mieria do praveku v závere trilógie War for Cybertron

Animovaná seriálová trilógia Transformers: War for Cybertron sa blíži k svojmu epickému vyvrcholeniu. Autoboti a Deseptikoni konečne nájdu Zem, čaká ich tu však veľké prekvapenie.

Netflix Geeked Week: Kompletní shrnutí čtvrtého dne zaměřeného na animaci

Čtvrtý den Geeked Weeku nás potěšil, protože jsme se konečně dočkali toho, na co nás Netflix lákal. V animované sekci se objevili jak dlouho očekávané pecky, tak překvapení v podobě svěžích novinek.

Další dva animované seriály Transformerů v přípravě

Společnost Hasbro Entertainment One připravuje ve spolupráci s Nickedonem a Netflixem dva seriály z populárního světa Transformerů.

Společnost IDW odstartovala novou komiksovou sérii s názvem Transformers: Escape

Těsně před koncem roku potěšilo vydavatelství IDW fanoušky Transformers novou pětidílnou sérií s názvem Escape. Ta čtenáře zavede na počátek obrovské války na planetě Cybertron.

Tři nové plakáty k blížící se druhé části trilogie War for Cybertron

Netflix v posledních dnech zveřejnil tři nové plakáty k blížící se druhé části trilogie Transformers: War for Cybertron s podtitulem Earthrise. Samotná premiéra bude na konci prosince/decembra.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E77

Spider-Manů bude víc, ale Cyberpunk je jenom jeden

Uniklý teaser na Spider-Mana naznačuje něco velkého, Cyberpunk fan film nám něco velkého řekne a velcí roboti se dostanou do pořádné šlamastiky. To vše v dnešním díle, který rozhodně moderuje M&ty.

Autoboti sa dostanú do poriadnej šlamastiky v druhom diele trilógie War for Cybertron

Trilógia War for Cybertron od Netflixu sa blíži k svojmu záveru. Pokračovanie s názvom Earthrise sa už ukázal v traileri. Bude fungovať ako uzáver za aktuálnym kalendárnym rokom.

Sestavte si jedno z aut Cyberpunku 2077 pomocí LEGO kostek

YouTubový kanál Jerry Builds Bricks vám krok po kroku pomůže, jak si sestavit jedno z aut nadcházejícího Cyberpunku 2077. Nebo mnoho dalších popkulturních záležitostí, včetně USS Voyager nebo KITTa.

Transformers: War for Cybertron sa vracajú v druhom filme

Transformers trilógia filmov War For Cybertron sa vracia druhým dielom Earthrise, ktorý predstaví novú frakciu vesmírnych robotických žoldnierov.

Tom Cruise jako Transformer, Assassin's Creed Valhalla se dočká komiksu a něco málo o chystaném Cursed od Netflixu

Posílí tým transformujících se závoďáků hvězda stříbrného plátna? Nebo to je nakonec všechno trochu jinak? Fanoušci her a komiksů si přijdou na své s nadcházející komiksovou sérií od Dark Horse.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E33

Psychopatičtí superhrdinové a jejich brutální nemesis

Superhrdinové nejsou vždy super a už vůbec nejsou hrdinové. Někdy je to prostě banda psychopatů, jenž nehledí na důsledky. Někdy jsou to třeba roboti ve tvaru aut vysocí jako domy.

Netflix zverejnil poriadne temný trailer na nových Transformerov

Nová animovaná trilógia Transformers: War for Cybetron sa ukazuje v novom traileri. Ten je poriadne temný a ukazuje Autobotov na pokraji vyhynutia.

Netflix a Hasbro oznámili nový animák zo sveta Transformerov

Transformerov pozná skoro každý, či už z moderných filmov Michaela Baya, z klasických animákov, alebo z pôvodných plastových hračiek. Netflix momentálne pripravuje novú animovanú trilógiu.

Paramount Pictures plánují dva velké filmy o Transformerech

Jeden by se měl zaměřit na spin-off Beast Wars s transformací v pravěká zvířata a druhý na universum Bumblebeeho, které bylo využito v posledním filmu.

Transformers: War For Cybertron Trilogy