Poznáme zasazení nového spin-offu seriálové Castlevanie

Po urychleném konci animované Castlevanie očekáváme oznámený spin-off. Tvůrci nám z něj mnoho neprozradili, konečně jsme ale zjistili něco o příběhovém zasazení.

O čom bude spinoff seriálovej Castlevanie?

Producent seriálovej Castlevanie naznačil, kam by sa mohol uberať dej plánovaného spinoffu tohto vydareného videoherného seriálu. Príliš konkrétny však nebol.

Čtvrtá řada Castlevanie je téměř dokonalým uzavřením epického příběhu

Netflix nám konečné přinesl očekávanou čtvrtou řadu animovaného seriálu Castlevania. I navzdory jisté uspěchanosti jde o téměř dokonalé uzavření epického příběhu.

Nové obrázky lákají na finální řadu Castlevanie

Jak dopadne putování Trevora Belmonda a Syphy Belnandes? To uvidíme až za týden, ale nyní se nás autoři snaží navnadit sérií nových obrázků, které ukazují staré známe protagonisty i antagonisty.

Posledná séria Castlevanie v novom traileri, tlačte nám to rovno do žíl!

Štvrtá a posledná séria Castlevanie od Netflixu sa konečne ukázala v poriadnom traileri. Akciou nabité video sľubuje návrat na miesto, kde to celé začalo. Stihne ale ukončiť všetky dejové linky?

Prvé obrázky zo štvrtej série Castlevanie ukazujú Trevora a Syphu

Začiatkom roka sme sa konečne dočkali tretej série animovanej Castlevanie od Netflixu. Na štvrtú aktívne čakáme. Režisér Samuel Deats nám dal malý predvianočný darček v podobne dvoch obrázkov.