V akční komedii Robbing Mussolini se skupinka odbojářů pokusí ukrást poklad italského diktátora

Příští měsíc nám Netflix nadělí akční komedii Robbing Mussolini, ve které skupinka italských odbojářů sestaví plán na extrémně nebezpečnou loupež. Pokud však budou úspěšní, čeká je pohádková odměna.

Komedie Rosaline ukáže slavný milostný příběh Romea a Julie v trochu jiném světle

Příští měsíc bude na Hulu premiérovat nová romantická komedie jménem Rosaline, která bude vyprávět o milostném příběhu Romea a Julie. Ovšem tentokrát s trochu jiným stylem a hlavními protagonisty.

V hororové komedii My Best Friend's Exorcism se dočkáme puberťáckého vymítání ďábla

Amazon nám na konci příštího měsíce představí zbrusu novou hororovou komedii jménem My Best Friend's Exorcism, ve kterém se mladá školačka musí pokusit vyhnat ďábla ze své nejlepší kamarádky.

Středověká komedie Catherine Called Birdy sleduje dívku, před kterou slovo „svatba“ nikdy neříkejte

Amazon nám na podzim nadělí středověkou komedii jménem Catherine Called Birdy, která vychází podle stejnojmenné knihy z roku 1994. Sleduje osudy mladé dívky, která se žádných okolností nechce vdávat.

V traileru na hororovou komedii The Menu si hosté luxusní restaurace ukousnou příliš velké sousto

Hororová komedie The Menu se nedávno pochlubila dalším oficiálním trailerem, který ukazuje tu nejluxusnější restauraci na světě. Problém je však ten, že mnozí nebozí hosté se z ní už nevrátí živí.

Road movie komedie Ethana Coena nabírá na palubu hvězdu z filmu Tenkrát v Hollywoodu

Režisér a scenárista Ethan Coen už nějakou dobu připravuje svou nadcházející road movie komedii, která se zaměří na dobrodružství dvou mladých dívek. A nyní už konečně víme, které herečky je ztvární.

V komedii I Love My Dad si mladík začne psát s atraktivní slečnou. Netuší však, že si píše s vlastním otcem

Studio Magnolia Pictures nám už na začátku příštího měsíce nadělí zbrusu novou komediální podívanou, ze které plyne zcela jasné ponaučení. Buďte se svým otci jednoznačně v neustálém kontaktu.

Hororová komedie Bodies Bodies Bodies představí bandu dvacátníků, na které si brousí kosu zubatá

Už příští měsíc nám studio A24 nadělí svou novou hororovou komedii jménem Bodies Bodies Bodies, přičemž nedávno také konečně vyšel plnohodnotný oficiální trailer. Jste připraveni na vražednou hru?

V krimi komedii See How They Run se dočkáme vyšetřování vraždy v Londýně padesátých let

Stýská se vám po povedeném snímku Na nože? Žádný strach, už brzy se dočkáme zbrusu nové krimi komedie jménem See How They Run, ve které budeme svědky zapeklitého vyšetřování podivuhodné vraždy.

George Clooney a Julia Roberts si po letech opět zahrají pár v komedii Vstupenka do ráje

Studio Universal si pro nás připravilo novou romantickou komedii jménem Vstupenka do ráje, ve které se v hlavních rolích objeví George Clooney a Julia Roberts. Ztvární tak rozvedený manželský pár.

Zom 100: Bucket List of the Dead je komedie se zombíky a horor v jednom

Manga předloha: máme! Zombíci: máme. Špetka hororu: máme. Trochu komedie na pobavení: rozhodně ano! To vše můžete čekat v novém filmu Zom 100: Bucket List of the Dead.

Černá komedie The Menu ukáže restauraci šéfkuchaře, na kterého by byl krátký i Zdeněk Pohlreich

Searchlight Pictures pro nás na konec letošního podzimu připravuje zbrusu novou černou komedii jménem The Menu, ve které se podíváme do jedné pěkně podivné restaurace. Ze které mnozí nevyjdou živí.

Kevin Hart a Woody Harrelson navážou neobvyklou spolupráci v akční komedii The Man from Toronto

Netflix se pochlubil vůbec prvním oficiálním trailerem na akční komedii The Man from Torronto, ve které se v hlavních rolích objeví Kevin Hart a Woody Harrelson. Podívat se něj můžete uvnitř článku.

Černá komedie Vengeance bude celovečerním režijním debutem jednoho z tvůrců seriálu Kancl

Studio Focus Features nám během léta představí zbrusu novou komedii jménem Vengeance, která pochází z pera B. J. Novaka, jednoho z hlavních režisérů a scénáristů americké verze slavného seriálu Kancl.

Dlouho očekávané pokračování pohádkové komedie Kouzelná romance na první fotce

Disney se nedávno pochlubil vůbec první fotkou z nadcházejícího druhého dílu Kouzlené romance, který ponese název Disenchanted. Pokud všechno půjde dobře, filmu bychom se měli dočkat už ke konci roku.

Jeho nejlepší vynález je zároveň jeho nejlepší přítel. Komedie Brian and Charles má oficiální trailer

Že nemáte žádné kamarády? Tak si jednoho vyrobte! Podobně to udělal i hrdina v komedii Brian and Charles. Stačila mu k tomu jenom pračka a několik náhradních dílů. Snímku se dočkáme přesně za měsíc.

Známe datum premiéry čtvrté série upírské komedie Co děláme v temnotách

Stanice FX Network oznámila datum premiéry očekávané čtvrté série komediálního upírského seriálu Co děláme v temnotách pro vysílání na jejich stanici i na streamovací platformě Hulu.

V komedii Cha Cha Real Smooth se čerstvý absolvent vysoké školy zakouká do zasnoubené ženy

Od AppleTV+ k nám příští měsíc dorazí film Cha Cha Real Smooth, jenž bude vyprávět o mladíkovi jménem Andrew. Ten se při jedné z oslav bar micva zakouká do ženy jménem Domino, která je ale zasnoubená.

V komedii Doula se utvoří pěkně podivný zamilovaný trojúhelník kolem těhotné ženy

Na konci příštího měsíce se dočkáme komedie, která ponese název Doula. Vyprávět bude o ženě, která s přítelem čeká dítě. Když však stará porodní asistentka nečekaně zemře, tak musí najít náhradu.

V černé komedii Dinner in America se spřátelí žhářská rocková hvězda s šikanovanou dívkou

Oceňovaná komedie jménem Dinner in America míří z festivalů i mezi široké publikum. Vyprávět bude o dívce, která to dá dohromady s pěkně divokou rockovou hvězdou. Táhnou se za ní však samé problémy.

V hororové komedii Gatlopp se čtveřice hrdinů pustí do deskovky, která připomíná Jumanji pro dospělé

Studio XYZ Films nám příští týden představí zbrusu novou hororovou komedii, která ponese název Gatlopp. Vyprávět bude o skupince kamarádů, kteří se rozhodnou rozehrát nebezpečnou a pekelnou deskovku.

V černé komedii On the Count of Three si dva muži užijí poslední divoký den před sebevraždou

Že se o sebevraždě nežertuje? Ale kdeže! V komedii On the Count of Three bude toho humoru habaděj. Vyprávět bude o dvou zoufalcích, kteří se před sebevraždou rozhodnou prožít svůj den opravdu naplno.

Komedie Bardo od oscarového režiséra Revenanta míří na Netflix

Slavný mexický režisér Alejandro González Iñárritu se po dlouhé době konečně vrací do světa filmu. A to s novou nostalgickou komedií jménem Bardo, kterou však nakonec vydá streamovací gigant Netflix.

V hororové komedii Bodies Bodies Bodies se hra na vraha krvavě zvrtne

Studio A24 je většinou záruka kvality. A přesně od něho k nám na konci léta dorazí zbrusu nová hororová komedie, která ponese název Bodies Bodies Bodies. Na trailer se můžete podívat uvnitř článku.

V černé komedii The Kill Room si zahrají dvorní herci Quentina Tarantina

V černé komedii jménem The Kill Room se mají hlavních rolí ujmout Uma Thurman a Samuel L. Jackson, kteří si po dlouhé době konečně zahrají zase spolu. Přidat se k nim má i herec Joe Manganiello.

Scénář pro filmovou Farmu zvířat od Andyho Serkise napíše tvůrce komedie Sousedi

Andy Serkis chce natočit novodobou filmovou adaptaci Farmy zvířat už hezkých několik let. A věci se konečně dávají do pohybu. Jméno filmaře, který se má postarat o scénář, však může být překvapující.

Renfield hlásí dotočeno! Krvavé komedie o Drákulovi a jeho sluhovi se dočkáme příští rok

Hororová komedie o slavném přisluhovači hraběte Drákuly, která k nám dorazí přibližně za rok, ukončila svou produkci. V hlavních rolích se představí herečtí sympaťáci Nicolas Cage a Nicholas Hoult.

Jaké to je probrat se z kómatu se zjištěním, že jste o dvacet let starší? To ukáže komedie Senior Year

Netflix nám za měsíc nadělí zbrusu novou komedii jménem Senior Year, jež se zaměří na mladou a populární roztleskávačku, kterou čeká po probuzení z kómatu jedno velice nepříjemné a děsné překvapení.

TOP 5 Epizoda S1E107

Nejlepší černé komedie

Když je život až moc temný, není nic lepšího než si z něj udělat komedii. Filmová vyprávění obohacená o černý humor často zkoumají témata, která obecně považujeme za tabu.

Jeden z legendárních bratrů Coenových natočí vlastní road movie komedii

Ethan Coen se původně odebral do předčasného filmového důchodu, ale jak se zdá, jeho láska k režírování udělala své. Slavný tvůrce se proto vrací, aby mohl natočit svou vlastní road movie komedii.

Nicolas Cage trvá na tom, že jeden z jeho nejhorších filmů byl ve skutečnosti komedií

Rituál je film, na který jeho tvůrci příliš pyšní být nemůžou. Jednalo se o film tak špatný, až ho mnozí začali považovat za neúmyslně vtipný. Nicolas Cage však prohlašuje, že komedie byla úmyslná.

Bývalá bond girl si v komedii I Love America zahraje Francouzku, která začne nový život v USA

Už na konci příštího měsíce se dočkáme zcela nové francouzské komedie, která ponese název I Love America. Vyprávět bude o jisté ženě, která se rozhodne zkoušet své štěstí s láskou v Los Angeles.

O seriál Dungeons & Dragons se postará tvůrce akční komedie Red Notice

Jak se zdá, nadcházející film Dungeons & Dragons nebude jediným ztvárnění slavné hry od Wizards of the Coast, které se dočkáme. V přípravě je totiž ještě seriál, který natočí tvůrce filmu Red Notice.

V italské krimi komedii Je to past! budou dva technici unikat před sicilskou mafií

Netflix nám přednedávnem nadělil trailer na bláznivý krimi seriál Je to past!, ve kterém se dva sympatičtí technici zapletou do vyšetřování vraždy. To ovšem upoutá pozornost sicilského podsvětí.

Místo činu jako základna situační komedie, Netflix přestavil netradiční krimi sérii Murderville

Výstřední detektiv Terry Seattle spojí v improvizační krimi komedie Murderville síly s bezradnými hosty z řad celebrit, aby společně vyšetřili sérii vražd.

Stream novinky Epizoda S2E2

„Všichni tady chcípnem!“ a jiné komedie

Když to vypadá bledě a beznadějně, obvykle to tak skutečně i je. O tom se přesvědčí hned několik postav dnešního výběru toho nejlepšího ze streamovacích platforem!

Dočkáme se pokračování hororové komedie Krvavá nevěsta?

V Krvavé nevěstě si bude muset hlavní hrdinka zahrát hru na schovávanou, která ji může stát život. Komediální horor z roku 2019 zaznamenal mimořádný úspěch. Je tedy možné, že se dočkáme pokračování?

Netflix údajně připravuje ne jedno, ale hned dvě pokračování akční komedie Red Notice

Pokud patříte mezi diváky, kterým se pár měsíců stará akční komedie Red Notice líbila, tak pro vás máme skvělou zprávu. Netflix totiž údajně dal přednedávnem zelenou k výrobě hned dvou pokračování.

Dočká se akční komedie Red Notice pokračování? Podle tvůrců to záleží na fanoušcích

Akční komedie Red Notice se na podzim minulého roku stala filmovým králem Netflixu. I přestože kritikům snímek moc nevoněl, pokračování rozhodně není vyloučené. Netflix s ním však ani trochu nespěchá.

Režisér Amélie z Montmartru představuje trhlou a krapet zvrácenou sci-fi komedii Bigbug

Po téměř devíti letech se do filmového světa vrací Jean-Pierre Jeunet, aby nám nadělil své nové dílo. Tentokrát se bude jednat o sci-fi komedii Bigbug, ve které svět roku 2050 začnou ohrožovat roboti.

V dobrodružné komedii The Lost City unese zlý Harry Potter slavnou autorku, aby mohl zbohatnout

Studio Paramount se nám teprve před několika hodinami pochlubilo s trailerem na novou komedii The Lost City. Dobrodružnou a akční podívanou, která se bude odehrávat na tajemném ostrově s pokladem.

Komedie 8-bit Christmas nám představí zběsilý hon za vysněnou NES konzolí

Nintendo bylo v osmdesátých letech ve Spojených státech největším snem nejednoho dítěte. Nadcházející komedie 8-bit Christmas nám tak ukáže příběh chlapce, který se ho rozhodl naplnit.

Stream novinky Epizoda S1E13

Nejhorší a nejlepší film na světě, české komedie a Gelu?

Netflix i HBO šli tento týden spíše do klasik, objeví se i české komedie a několik málo novinek z oblasti seriálů i filmů. Spíše těch seriálů.

Jean-Claude Van Damme v akční komedii zachraňuje syna

Jean-Claude Van Damme se představí v roli legendárního žoldáka ve výslužbě, který se vrací do práce, aby zachránil svého syna. Akční komedie plná nejrůznějších převleků nás čeká na konci července.

Dobrodružná komedie Láska a příšery míří na Netflix, post-apokalyptická budoucnost se ukázala v oficiálním traileru

Americký snímek Láska a příšery se na podzim minulého roku sice objevil v nabídce řady streamovacích služeb, nyní se však jeho globální distribuce ujímá Netflix.

Eddie Murphy se coby král komedie po letech vrací v sequelu legendární Cesty do Ameriky

Pamatujete na zhýčkaného afrického prince, který se v roce 1988 vydal do Ameriky, aby tam našel svou nevěstu? Právě do této role se Eddie Murphy coby král komediálního žánru po 30 letech vrací.

Romantická komedie Asi se zblázním prolomí hranice stereotypu jedné noci

Netflix přináší na svět s novou romantickou komedii Asi se zblázním, kde se aktéři jedné divoké noci, která by za běžných okolností jistě zapadla do hlubin známého klišé, ocitají v blázinci.

Rosamund Pike jako ďábelská zákonná zástupkyně v černé komedii Jako v bavlnce

Netflix nedávno vypustil oficiální trailer snímku Jako v bavlnce, který oplývá velice temným humorem a hvězdným obsazením. Komediální snímek již brzy zamrazí nejen starší generaci diváků.

Rodinná komedie ‘Ohana: Rodina je poklad přinese divákům Netflixu atmosféru letního dobrodružství už koncem ledna

Rodinná komedie ‘Ohana: Rodina je poklad od Jude Weng koncem měsíce odkryje exotická dobrodružství, která pomohou objevit havajské kořeny rodině z New Yorku.

Turecká komedie Nesmrtelná Leyla již brzy na Netflixu

Nezdolná žena, její manžel a vztahová terapeutka. Na ostré hrany tohoto trojúhelníku budou diváci narážet v turecké černé komedii Nesmrtelná Leyla, která se v prosinci objeví na Netflixu.

Borat je zpátky v další šílené komedii

Borat Navazující Film: Doručení úžasného úplatku americkému režimu pro získání výhod kdysi slavného národa Kazachstánu. Tak nějak by zněl překlad názvu druhého Borat filmu, kdyby se ho ovšem dočkal.

Strašidelné dětské komedie Husí kůže se změnily na survival horor. V létě vyjde Goosebumps: Dead of Night

Stále je to hra pro děti. Zahrát si ji budou moci i dospěláci během léta na platformách PS4, Xbox One, PC a Nintendo Switch.

We Summon the Darkness je ulítlá hororová komedie s metalovou příchutí

Hororoví fanoušci, zbystřete! Za zvuků metalu metalu se k nám řítí Alexandra Daddario a její kamarádky! Neohrožené garde jí však bude dělat Johnny Knoxville, který zcela nečekaně ztvární kněze.

Irresistible, odlehčená komedie z prostředí americké politiky, ukazuje trailer

Politická témata jsou ožehavá věc, která se často nevyplatí vytahovat na veřejnost. To samozřejmě neplatí u filmu Irresistible, který se nesnaží nikomu vštěpovat politické názory, ale pouze si z nich…

Netflix představuje akční komedii Spravedlnost podle Spensera

Bývalý policista Spenser (Mark Wahlberg) je vtažen do kriminálního podsvětí Bostonu, když odhalí pravdu o jedné ohromující vraždě a podivné konspiraci, kterou je obestřená.

Vražedně dobrá komedie Na nože vydělala už 200 milionů dolarů

Jedné z nejlepších krimi komedií letošního roku se ve světě opravdu daří díky neotřelému humoru a fantastickému hereckému obsazení.

Frodo v hlavní roli horrorové komedie Come to Daddy

Měl bych sem napsat něco chytrého, ale já si myslím, že Frodo v hlavní roli je jediné, co potřebujete vědět aby jste na to koukli.

Česká komedie z vinařského prostředí pokračuje. 3Bobule nabídnou rozhádaný pár i vinobraní

Filmem bude provázet hlas Václava Postráneckého, který se bohužel třetího dílu nedožil. Hlavní postavy komedie se po jedenácti letech od 2Bobulí posunuly, dospěly, mají trochu jiné starosti a také…

Pokračování rodinné fantasy komedie Hokus pokus pouze na Disney+

Netflix, HBO GO, Amazon Prime a brzy také Apple TV Plus a Disney+. Filmové streamovací služby se pěkně rozrůstají a my diváci budeme muset brzy volit, jaké si předplatíme.