Trailer na akční jízdu Freaks vs. The Reich připomíná superhrdinské Hanebné pancharty

Zajímavě vyhlížející podívanou přislibuje trailer na film Freaks vs. The Reich, v němž se hlavními hrdiny stane skupina cirkusáků se superschopnostmi. V cestě za svobodou jim ale budou stát náckové.

Hláškující Arnold Schwarzenegger se v akčním seriálu FUBAR vydává na svou poslední misi

Netflix se nedávno pochlubil novým plnohodnotným trailerem na nadcházející akční seriál jménem FUBAR, ve kterém se v hlavních rolích objeví starý dobrý Arnold Schwarzenegger a Monica Barbaro.

V Česku natočené akční komedii Blood & Gold vyrazí venkované do lítého boje proti náckům

Už příští měsíc nám Netflix nadělí novou německou akční komedii jménem Blood & Gold, ve které se dočkáme starého dobrého zabíjení nacistů. Snímek se z velké části natáčel i v České republice.

V akčním thrilleru The Mother se drsná Jennifer Lopez vydává na záchranu své dcery

Netflix se nedávno pochlubil dalším trailerem na akční thriller jménem The Mother, v němž si hlavní roli zahraje Jennifer Lopez. Ta si zahraje agentku, jejíž nepřátelé unesou její jedinou dceru.

V akční komedii Medellín pomůže Mike Tyson zoufalcům, po kterých pase drogový kartel

Amazon nám na začátku léta nadělí novou akční komedii jménem Medellín, ve které se objeví i známý boxer Mike Tyson. Hlavními hrdiny se ale stane skupinka chlapíků, kteří vzdorují drogovému kartelu.

TOP 5 Epizoda S1E161

Legendární akční hrdinky

Březen je každoročně měsícem historie žen. A protože už máme duben, rozhodli jsme se sestavit dnešní topku z pěti žen, které zanechali nesmazatelnou stopu v žánru akční kinematografie.

TOP 5 Epizoda S1E160

Legendární akční hrdinové

Bruce Willis, John Wayne, Mark Wahlberg, Jason Statham, Wesley Snipes, Kurt Russell a mnoho dalších. Všichni byly součástí našeho dětství či dospívání a milujeme je dodnes.

John Wick 4 - Nejlepší akční film posledních let

Třetí pokračování Johna Wicka konečně dorazilo do tuzemských kin. A je to neskutečná jízda od začátku až do konce. Chad Stahelski si pro nás připravil opravdu nezapomenutelný zážitek.

V dospěláckém animovaném seriálu Agent Elvis se král rock and rollu stane akčním hrdinou

Netflix se nedávno pochlubil novým oficiálním trailerem na zbrusu nový animovaný seriál jménem Agent Elvis, v němž se legendární ikona hudby stane špionem a spasitelem světa před neznámou hrozbou.

Arnold Schwarzenegger se jako agent CIA vrací do žánru akční komedie v traileru na seriál FUBAR

Ke konci letošního jara se na Netflixu dočkáme zbrusu nového seriálu jménem FUBAR, ve kterém si jednu z hlavních rolí zahraje Arnold Schwarzenegger. Těšit se můžeme na příběh agenta CIA a jeho dcery.

Na Adama Sandlera a Jennifer Aniston čeká v akční komedii Vražda v Paříži další zapeklitý případ

Netflix se nedávno pochlubil zbrusu novým oficiálním trailerem na komediální snímek jménem Vražda v Paříži, ve kterém si duo amatérských detektivů opět zahraje Adam Sandler a Jennifer Aniston.

V akční sci-fi The Tomorrow Job budou hrdinové užívat pilulky, které manipulují s časem

Studio Epic Pictures nám příští měsíc nadělí zbrusu novou sci-fi jménem The Tomorrow Job, v níž skupinka zlodějů použije ke své prácičce speciální pilulky, které mění perspektivu samotného času.

V akčním hororu The Price We Pay stráví skupina zlodějů noc na farmě hrůzy

Studio Lionsgate se pochlubilo trailerem na akční horor jménem The Price We Pay, ve kterém se v jedné z hlavních rolí objeví Stephen Dorff. Ten dorazí na jistou farmu, kde ho žádná klidná noc nečeká.

V indonéské akční komedii 4 gauneři se skupinka nájemných zabijáků vrátí zpátky do akce

Netflix se nedávno pochlubil ujetým trailerem na nadcházející akční komedii z Indonésie, která ponese název 4 gauneři. Zaměří se skupinku nájemných zabijáků, která bude muset pomstít svého mentora.

V akční komedii High Heat bude Olga Kurylenko bránit svou restauraci před mafiány

Příští měsíc bude dostupný akční snímek High Heat, ve kterém se v hlavní roli představí ukrajinská herečka Olga Kurylenko. Ta si zahraje bývalou agentku KGB, kterou čeká opravdu pěkně divoká noc.

Liam Neeson a Ron Perlman si zahrají v akčním thrilleru Thug od slavného norského režiséra

V budoucnu se můžeme těšit na akční thriller s Liamem Neesonem, který ponese název Thug. Připojí se k němu také sympaťák Ron Perlman. O režii se stará oceňovaný norský režisér Hans Petter Moland.

V akčním hororu The Lair se britská skupina vojáků vydá do monstry zamořeného bunkru

Režisér Neil Marshall nám ještě tento měsíc nadělí svou další hororovou podívanou. Tentokrát se podíváme do Afghánistánu, na jehož pláních se nachází tajemný bunkr. V něm se ale skrývá něco smrtícího.

V akční komedii Violent Night bude drsňácký Santa Claus nadělovat zlobivým bolest a smrt

Studio Universal Pictures nám nedávno nadělilo trailer na akční komedii Violent Night, ve které se drsný Santa Claus postaví bandě chamtivých žoldáků. S duchem Vánoc si totiž nikdo zahrávat nebude!

V akční komedii Shotgun Wedding se svatba Jennifer Lopez zvrhne v boj o holý život

Amazon nám příští rok nadělí svou novou akční komedii jménem Shotgun Wedding, ve které se v hlavních rolích představí Jennifer Lopez a Josh Duhamel. Oba čeká svatba, na kterou nikdy nezapomenou.

V akční komedii Robbing Mussolini se skupinka odbojářů pokusí ukrást poklad italského diktátora

Příští měsíc nám Netflix nadělí akční komedii Robbing Mussolini, ve které skupinka italských odbojářů sestaví plán na extrémně nebezpečnou loupež. Pokud však budou úspěšní, čeká je pohádková odměna.

V akčním thrilleru Lou se smrtící stopařka a zoufalá matka vydají na nebezpečnou záchrannou misi

Netflix se nedávno pochlubil s novým trailerem na akční thriller jménem Lou, který si posvítí na nebezpečnou cestu dvou žen. Ty se vydají hledat malou dívku, kterou unese jakási nebezpečná skupinka.

Akční seriál Garcia představí španělského Jamese Bonda se schopnostmi Kapitána Ameriky

Během letošního podzimu bude na HBO Max premiérovat nový španělský seriál jménem Garcia!, který nám představí stejnojmenného a pěkně drsného super agenta. Nepřipomíná vám trochu Kapitána Ameriku?

V akčním seriálu Kleo nám hlavní hrdinka ukáže, kde soudruzi z NDR udělali chybu

Netflix se pochlubil oficiálním trailerem na nadcházející komediálně akční seriál jménem Kleo, který si posvítí na jednu pěkně nebezpečnou agentku z NDR. Ta se následně vydá na cestu krvavé pomsty.

Seriál Království zombie od Netflixu se stává akčním RPG

Hity Netflixu se postupně dostávají do videoherního světa. Populární a oblíbený korejský série Království zombie (anglicky Kingdom) čeká adaptace v podobě akčního RPG pro PC a mobily.

V oficiálním traileru na akční řežbu Day Shift se Snoop Dogg a Jamie Foxx vydají na lov upírů

Netflix se konečně pochlubil plnohodnotným trailerem na nadcházející akční jízdu jménem Day Shift, ve které se herci Jamie Foxx a Snoop Dogg rozhodnou vydat se na lov krvelačných a hrozivých upírů.

V akčním thrilleru Jawan ztvární drsňáckého hrdinu král Bollywoodu

Shah Rukh Khan je bezpochyby jednou z největších hereckých hvězd bollywoodského průmyslu. Příští léto se objeví v akčním thrilleru jménem Jawan, na jehož první teaser se můžete podívat uvnitř článku.

Drsňácká princezna to v traileru na nadcházející akční fantasy rozjede s elánem Johna Wicka

Služba Hulu nedávno vydala vůbec první trailer na snímek The Princess, ve kterém se Joey King ujme role jedné pěkně schopné princezničky. Žádnou záchranu od chrabrého prince ale opravdu nepotřebuje.

Kevin Hart a Woody Harrelson navážou neobvyklou spolupráci v akční komedii The Man from Toronto

Netflix se pochlubil vůbec prvním oficiálním trailerem na akční komedii The Man from Torronto, ve které se v hlavních rolích objeví Kevin Hart a Woody Harrelson. Podívat se něj můžete uvnitř článku.

Seriálový remake akční klasiky Pravdivé lži se představuje v prvním traileru

Líbily se vám Pravdivé lži? A co byste řekli novodobému remaku, kterému nedávno vyšel první trailer? Příběh by měl být více méně stejný, nicméně Arnolda Schwarzeneggera se v něm už bohužel nedočkáme.

Akční thriller Silent Night hlásí dotočeno! Nemá v něm padnout jediné slovo

Nedávno bylo dokončeno natáčení unikátního akčního thrilleru jménem Silent Night, o který se postará legendární režisér John Woo. Film bude jistou věcí výjimečný. Nemá v něm totiž zaznít jediné slovo.

Akční thriller The Gray Man, který se natáčel v Praze, na nových fotkách

Už v půlce léta se na Netflixu dočkáme akčního thrilleru jménem The Gray Man, který se z velké části natáčel v Praze. Streamovací gigant nedávno vydal zbrusu nové fotky, které najdete uvnitř článku.

V novém akčním thrilleru od legendárního Johna Woo nemá zaznít jediné slovo

John Woo se nám vrací do Hollywoodu. A to opravdu v plné parádě, protože nám má představit nový akční thriller, který bude v jedné věci opravdu unikátní. Údajně v něm totiž nemá zaznít jediné slovo.

V akčním thrilleru 9 Bullets bude Lena Headey chránit malého chlapce před zločineckým gangem

Studio Screen Media Films nám za měsíc nadělí nový akční thriller, který ponese název 9 Bullets. Vyprávět bude o ženě, která se rozhodne vzít do bezpečí chlapce, po jehož smrti prahne místní gang.

Akční adventura American McGee's Alice se dočká seriálové adaptace od scénáristy X-Menů

Temné videoherní zpracování klasického příběhu o Alence v říši divů od Lewise Carrolla se dočká seriálové adaptace. Ujme se David Hayter, který například napsal scénář k prvním dvěma filmovým X-Menům.

Netflix údajně připravuje ne jedno, ale hned dvě pokračování akční komedie Red Notice

Pokud patříte mezi diváky, kterým se pár měsíců stará akční komedie Red Notice líbila, tak pro vás máme skvělou zprávu. Netflix totiž údajně dal přednedávnem zelenou k výrobě hned dvou pokračování.

Liam Neeson v akčním thrilleru Blacklight dokáže, že ohrožovat jeho rodinu je opravdu špatný nápad

Tak tu máme další akčňák s Liamem Neesonem v hlavní roli. Ten ponese název Blacklight, na jehož oficiální trailer se můžete podívat uvnitř článku. A obsahuje všechno, co byste od něho mohli čekat.

Dočká se akční komedie Red Notice pokračování? Podle tvůrců to záleží na fanoušcích

Akční komedie Red Notice se na podzim minulého roku stala filmovým králem Netflixu. I přestože kritikům snímek moc nevoněl, pokračování rozhodně není vyloučené. Netflix s ním však ani trochu nespěchá.

Akční thriller Red Stone nám představí smrtícího zabijáka, kterého začne trápit svědomí

Aby se člověk mohl stát dobrým nájemným zabijákem, měl by se určitě nenechat ovládnout emocemi. Nadcházející film Red Stone ale dokáže, že to není tak jednoduché.

Režisér Transformerů nám nadělí zběsilou akční jízdu, ve které půjde o každou sekundu

Michael Bay má akčňáky rád. Dokazuje to i jeho nejnovější film jménem Ambulance, ve které hlavní hrdinové nebudou mít ani chvilku na oddech.

Na splatterpunkový akční sci-fi román Do pekla a zpět budete potřebovat silný žaludek

Tuzemský autor Jakub Hoza přichází s novým románem ve stylu rané tvorby Kulhánka, Kopřivy či Kotlety. Kniha Do pekla a zpět čtenáři naservíruje extrémně brutální řežbu, která není pro slabé povahy.

Drsňák, kráska a vtipálek v nové akční jízdě Red Notice

Sympatická herecká trojce se nám představí v nové akční komedii, která podle traileru bude mít pořádné grády.

Akční série The Expendables se dočká čtvrtého dílu

Akční jízda pokračuje! Série The Expendables se dočká již svého čtvrtého dílu. S oznámením přišel Sylvester Stallone, který na svém instagramovém profilu zveřejnil design prstenu pro natáčení.

Akčně laděná variace na Romea a Julii v traileru na Die in a Gunfight

Romeo a Julie je příběh starý jako lidstvo samo. Přichází ve spoustě variacích. Někdy přiznaných, jindy nikoliv. Tentokrát tady máme stylovou jednohubku plnou barviček obrázků a drsňáků se zbraněmi.

Jean-Claude Van Damme v akční komedii zachraňuje syna

Jean-Claude Van Damme se představí v roli legendárního žoldáka ve výslužbě, který se vrací do práce, aby zachránil svého syna. Akční komedie plná nejrůznějších převleků nás čeká na konci července.

Martin Paytok brzy vydá svůj debutový román, kniha Prokletí pro všechny bude akční jízdou ve stylu Jiřího Kulhánka

Během včerejšího dne oznámilo nakladatelství Epocha na facebookové stránce Fantastická Epocha novou knihu. Román Prokletí pro všechny od Martina Paytoka bude nabitý akcí, zombíky a černým humorem.

Akční komiksová série Ekhö, zrcadlový svět ještě neřekla dost!

Součástí čtvrtletníku Modrá CREW s pořadovým číslem 18 budou další dva příběhy z akční francouzské série Ekhö, zrcadlový svět. Tato série je s magazínem Modrá CREW spojená už od jeho počátků.

Akční animák Master od režiséra Spider-Man: Paralelní světy

Akční animák Master nám představuje Olivii, šampiónku bojových umění, která hledá cestu k lepšímu životu. To vše v zapamatovatelné animaci od tvůrce Spider-Man: Paralelní světy.

Akční sci-fi Za čárou se dočkalo oficiálního traileru

Netflix již brzy vypustí do světa snímek Za čárou, akční sci-fi thriller od švédského režiséra Mikaela Håfströma. Nedávno se na internetu objevil oficiální trailer.

V akční komedii Šlápni na to! se již brzy odehraje nelítostný závod o lásku

Netflix přichází s akční komedií Šlápni na to!, která představuje pokračování úspěšné norské série Børning, jejíž dominantu tvoří prvotřídní tuning a drsná atmosféra závodních okruhů.

Akční RPG ze světa Harryho Pottera oficiálně představeno

Konečně se potvrdila spekulace, která herním světem létá už skoro dva roky. Studio Avalanche Software skutečně pracuje na velkém RPG ze světa Harryho Pottera a dočkáme se ho již příští rok.

Za měsíc si můžete vyzkoušet akční adventuru Marvel's Avengers v betě

Beta je rozdělena do tří fází a postupně se do ní dostanou všichni zájemci, aby si vyzkoušeli příběhové mise, kooperativní obsah, vývoj postav a prozkoumali War Zone a Drop Zone.

THQ s Marvelem kdysi připravovali akční hru Avengers

Na internetu se objevily gameplay záběry ze zrušené Avengers hry, kterou vyvíjelo před svým krachem THQ. Záběry pocházejí z rané fáze vývoje a předvádí některé hrdiny.

Akční film Old Guard: Nesmrtelní s Charlize Theron od Netflixu dostává trailer

Nyní se můžeme na vlastní oči přesvědčit jak moc efektivní je jednotka nesmrtelných, která má za úkol chránit historii.

Joe Russo napíše Extraction (Vyproštění) 2 a rozbor akčních scén

Joe Russo proslavený Avengery, stejně tak jako i u prvního dílu Extraction napíše scénář i pro sequel. Také se podíváme na rozbor akčních scén.

Ve vývoji má být nová akční adventura s Tintinem

Kromě oficiálního oznámení, že je ve vývoji, o ní ovšem víme jen pramálo.

TOP 5 Epizoda S1E4

Nejlepší akční béčka

Dnes plátnům kin a televizním obrazovkám vládnou superhrdinové, kdysi jste se ale kvůli pořádné akci museli koukat na svalnatce drsné jako šmirgl, kterým stačili pouze pěsti a pořádný arzenál zbraní!

Nová akční fantasy kniha Leichenberg od Oskara Fuchse

Fanoušci české fantasy a scifi literatury, "nastražte své uši", neboť český autor Oskar Fuchs, který stojí za knihami jako Frost nebo Hikotiri, vydává svou třetí knihu s názvem Leichenberg.

Netflix představuje akční komedii Spravedlnost podle Spensera

Bývalý policista Spenser (Mark Wahlberg) je vtažen do kriminálního podsvětí Bostonu, když odhalí pravdu o jedné ohromující vraždě a podivné konspiraci, kterou je obestřená.

Keanu Reeves a V z Cyberpunku 2077 jako akční figurky

McFarlane Toys vyrobí figurky pro fanoušky Cyberpunku 2077. V první vlně budou tři figurky, jednou hlavní hrdina V a dvakrát důležitý Johnny Silverhand v podání Keana Reevese.

Nový akční film 6 Underground ukázal svůj poslední trailer

Stejně jako všechny ostatní trailery, které byly zatím zveřejněné na tuhle akční bombu, ani tento neprozradí nic z chystaného děje. Za to nám ale hezky představí celý tým.