Série 1 · Epizoda 33 · před 21 hodinami

Psychopatičtí superhrdinové a jejich brutální nemesis

Superhrdinové nejsou vždy super a už vůbec nejsou hrdinové. Někdy je to prostě banda psychopatů, jenž nehledí na důsledky. Někdy jsou to třeba roboti ve tvaru aut vysocí jako domy.

Série 1 · Epizoda 32 · ve středu 8. 7. 2020

Krvavá pomsta plyšových medvídků!

V našem studiu se odehrály divné věci, ale ti divní krvelační medvídci za to rozhodně nemůžou. Někdo by ovšem mohl říct, že divný může být i mluvící pes. Nebo to, že naše zpravodajství trvá 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 19 · v úterý 7. 7. 2020

Filmy, které přepsaly historii. Doslova

Alternativní historie je lákavý koncept, se kterým jsme se setkali v nejedné knize, počítačové hře nebo filmu. My jsme pro vás proto vybrali TOP 5 filmů, které přepsaly historii. Doslova.

Série 1 · Epizoda 31 · v sobotu 4. 7. 2020

Světu vládnou krvelační dinosauři!

Lidstvu odzvonilo, světu vládnou dinosauři, šikovní mutanti a postavičky s hrníčkem místo hlav? Dnes to bude prapodivné, tak šup sledovat nový díl 90VTEŘIN!

Série 1 · Epizoda 30 · ve středu 1. 7. 2020

Videohry jsou teď špatné?!

S těmi superhrdiny to není vždy tak růžové, jak se může zdát a videohry se konečně ukazují, jako největší zlo. No jo, svět se řítí do strašlivé temnoty a blíží se jeho konec!

Série 1 · Epizoda 18 · v pondělí 29. 6. 2020

Filmová pokračování, na která jsme čekali pekelně dlouho

Filmaři se v dnešní době vracejí k starým dobrým značkám. Někdy se proto dostáváme pokračování na filmy, o které jsme ani nežádali. A někdy se zase dočkáme pokračování, na které jsme čekali dlouho.

Série 1 · Epizoda 29 · v pondělí 29. 6. 2020

Fakt sexy Lucifer je zpět!

Dnešní epizodu lze opakovat stále dokola. A ženy si přijdou na své! Ukážeme vám totiž jednoho ďábelsky sexy polonahého chlápka a k němu přidáme hromadu novinek. A vše to stihneme do 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 28 · ve středu 24. 6. 2020

Přijde Orlando Bloom!

Do Česka se vracejí filmáři ze západu, legendy vlastně taky ze západu a jediné, co ze západu není je naše zpravodajství, kde vám to všechno řekneme. To trvá pouze 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 27 · v sobotu 20. 6. 2020

Konec rasistickým kartičkám!

Rasismus už proniknul i mezi sběratelské kartičky a zombii zase do celé Jižní Koreje. Nerdi se stěhují na internet za svými oblíbenými herci a my se stěhujeme do vašich přijímačů.

Série 1 · Epizoda 26 · ve středu 17. 6. 2020

Proč lidem vadí animovaní pejsci?

Lidé už vážně nevědí, do čeho rýpnout a chtějí zakázat animované pejsky! Alespoň nám úsměvy na tvář přinese podmořská houba a herci z Hry o trůny se také chystají na nový projekt.

Série 1 · Epizoda 17 · v úterý 16. 6. 2020

Filmové femme fatale

Femme Fatale, z francouzštiny osudová žena , literární archetyp ženy, která je schopná svým šarmem až nadpřirozeně okouzlit muže a podmanit si je. Vybrali jsme TOP 5 filmových Femme Fatales.

Série 1 · Epizoda 25 · v sobotu 13. 6. 2020

Comic Con pro všechny!

Chtěli jet na Comic Con v San Diegu, ale neměli jste čas ani peníze? Tento rok se vám to může splnit, tedy pokud do té doby neskončí svět a dva šílení rockeři nezmění časovou linku.