Zobrazit vše ve dne 18. 5. 2022

Akční thriller Silent Night hlásí dotočeno! Nemá v něm padnout jediné slovo

Nedávno bylo dokončeno natáčení unikátního akčního thrilleru jménem Silent Night, o který se postará legendární režisér John Woo. Film bude jistou věcí výjimečný. Nemá v něm totiž zaznít jediné slovo.

Ve třetí řadě Zaklínače se patrně dočkáme dvou čarodějek, které se objevily jak v knihách, tak i ve hře

Lóže čarodějek se bude ve třetí řadě Zaklínače i nadále rozšiřovat. Netflix totiž oznámil, že v seriálu se objeví dvě nové herečky, které by měly ztvárnit známé postavy jak z knih, tak i ze třetí hry.

Režisér MCU Spider-Mana chystá Star Wars seriál

Projekt s pracovním označením Grammar Rodeo má být zasazený do období po událostech šesté filmové epizody a pracují na něm režisér Jon Watts a scenárista Chris Ford.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #60

Zorxheon Žíravý

Věčné duše se v minulých dílech probojovaly Stínopádem a došly až do nové laboratoře, kde se musely utkat s celou řadou robotů podobných Que T.

V Netflixu se opět vyhazuje. Streamovací gigant tentokrát propustil až 150 zaměstnanců

Netflix s těžkým srdcem musel propustit asi 150 zaměstnanců. A to kvůli zpomalujícímu růstu příjmů. Není to ostatně poprvé, už minulý měsíc byl například vyhozen kreativní ředitel původní animace.

Ikona Marvelu Kevin Feige prý aktuálně nepřipravuje žádný Star Wars film

Producent Kevin Feige, často označovaný za hlavní mozek filmového vesmíru Marvelu, podle ředitelky Lucasfilmu aktuálně žádný Star Wars film neprodukuje. Scenárista filmu však nedávno řekl něco jiného.

Nejvíc se vám bude líbit vytočená. MCU seriál She-Hulk představuje oficiální trailer

Marvel se konečně pochlubil oficiálním a plnohodnotným trailerem na nadcházející MCU seriál, který bude vyprávět o Hulkovi v ženském podání. Dočkáme se i návratu známých tváří z filmových marvelovek.