Zobrazit vše ve dne 15. 12. 2021
TOP 5 Epizoda S1E91

Nejhorší a nejotravnější ženské hrdinky (Mary Sue)

Termín Mary Sure vznikl, jako mnoho jiných věcí, díky Star Treku. Byla to totiž zdánlivě nezkušená poručíčka Mary Sue, která byla vlastně úplně dokonalá.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #45

Cesta je jasnější

Naši hrdinové již mají všechny informace, které se o jejich dalších úkolech ve městě Port Damali daly sehnat a mohou se tak vydat na cestu. Poslední zastávka je v obchodě s knížkami automatona.

Místo Marsu mohli na Zemi zaútočit dinosauři Tima Burtona. Zastavil je ale Steven Spielberg

V půlce devadesátých let představil Tim Burton světu svou trhlou sci-fi komedii, která nesla název Mars útočí. Zcela původně ale na Zemi měli zaútočit dinosauři. Kvůli Spielbergovi se to ale nestalo.

Seriálová adaptace komiksu Naomi představuje první trailer

Studio The CW se na začátku roku pochlubí se zcela novým seriálem, který ponese název Naomi. Ten bude navíc vycházet ze stejnojmenného a úspěšného komiksu, který vyšel teprve před několika lety.

Čínská imigrantka odhalí existenci paralelních světů, po kterých se toulá hrozivé zlo

Herečka Michelle Yeoh se již v příštím roce představí v novém sci-fi snímku, ve kterém bude hrát velkou roli alternativní realita. Připravovaný film se bude nazývat Everything Everywhere All At Once.

Nicolas Cage bude hrát Nicolase Cage ve filmu, který si dělá legraci… z Nicolase Cage!

Studio Lionsgate vydalo první trailer na komedii, ve které bude herec Nicolas Cage hrát sám sebe. Ovšem s jistými úpravami, kvůli kterým se bude muset zúčastnit narozeninové oslavy jednoho playboye.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #44

Tajný a ještě tajnější

Anthony předal svému cechu zprávu o splněném úkolu společně se všemi informacemi o pustošeném městě v bažinách.