Pokračování Venoma vydělalo za víkend víc než první díl a Black Widow

Tvůrci druhého dílu Venoma se mohou začít radovat. Pokrčování totiž za první víkend vydělalo téměř 100 milionů dolarů, což je přislib opravdu znamenitého komerčního úspěchu.

Papírový dům ukazuje exkluzivní klip z velkého finále páté sezóny

Álvaro Morte v rámci fanouškovské akce TUDUM uvedl na scénu ochutnávku z očekávaného pokračování páté série Papírového domu, jež zanedlouho dorazí k divákům.

Netflix ukazuje Holky z červeného gauče v oficiálním traileru

Tři prostitutky, jeden cíl. Zběsilý útěk z nevěstince od tvůrců úspěšného Papírového domu odstartuje už v druhé polovině tohoto měsíce. Seriál Holky z červeného gauče se ukázal v oficiálním traileru.

Seriálové akční drama Holky z červeného gauče již brzy nahlédne do temného zákulisí prostituce

Netflix oznámil premiéru nového projektu od tvůrců Papírového domu. Seriál Holky z červeného gauče divákům zanedlouho představí beztrestnost a brutální realitu španělské prostituce.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E77

Spider-Manů bude víc, ale Cyberpunk je jenom jeden

Uniklý teaser na Spider-Mana naznačuje něco velkého, Cyberpunk fan film nám něco velkého řekne a velcí roboti se dostanou do pořádné šlamastiky. To vše v dnešním díle, který rozhodně moderuje M&ty.

Dnes sa otvárajú niektoré české kiná, má to ale obmedzenia

Po uvoľnení niektorých vládnych opatrení z dôvodu koronavírusu sa niektoré české kiná otvoria divákom. Musia však dodržať prísne hygienické predpisy, ktoré nevyhovujú každému.

Anna Kendrick sa skamaráti s hovoriacou sexuálnou bábikou v seriáli Dummy

Anna Kendrick nehrá práve normálne role. Už len to, že sa objavia v Twilighte je zlé znamenie a šialeným vrah v ďalšom filme to nevylepšil. Najnovšie sa skamaráti s hovoriacou sexuálnou bábikou.

Obchodní válka mezi USA a Čínou zatím neohrozí cenu nových konzolí, ale deskové hry musí ještě bojovat

Hráči si mohou vydechnout. Ministerstvo obchodu Spojených států amerických potvrdilo, že takzvaná obchodní dohoda první fáze mezi USA a Čínou pozastavila navrhované tarify.

Temné léto

Ledové království 2

2019