Věčné duše

Každý čtvrtek od 18:00

Připojte se k novému dobrodružství Dračího Doupěte (angl. Dungeons & Dragons), které začíná parta kamarádů z Na tahu. Každý týden nás čeká nová epizoda Věčných duší, kampaně z kouzelného světa Wildemount, ve které se hráči vžívají do rolí silných válečníku a všemocných mágů. Prožijte s nimi srdceryvné příběhy a sledujte jejich cestu za bohatstvím a slávou.

Učinkují

Série Věčné duše · Epizoda 16 · v pátek 30. 4. 2021

Kampaň Věčné duše | Epizoda 16

VĚČNÉ DUŠE JSOU ZPĚT! Tento týden nečekaně ve středu v klasickém čase 18:00 uvidíte pokračování jejich dobrodružství.

Série Věčné duše · Epizoda 15 · v neděli 25. 4. 2021

Do Zadashe!

Co čeká naše hrdiny v Zadashy a jaké následky si ponese Anthony za svou minulost?

Série Věčné duše · Epizoda 14 · v pátek 16. 4. 2021

Vzpomínky, business, kouzla a zpěv

VĚČNÉ DUŠE JSOU ZPĚT! Po úspěšném vymýcení železožravých brouků v jeskyních Steelcove je na čase vyzvednout odměnu. Značná část skupiny Věčných duší ovšem přišla o své vzpomínky, kdy se jim vrátí?

Série Věčné duše · Epizoda 13 · v pátek 26. 2. 2021

Lobothomie

Věčné duše se naposledy vydali do dolů Steelcove patřících Hraběti Klinkbookovi a zjistili, že problémem skutečně jsou železožraví brouci. Nicméně v dolech je více nebezpečí než jen toto.

Série Věčné duše · Epizoda 12 · v pátek 19. 2. 2021

Železožrouti

Naše skupina v minulém díle opustila Vilu Que Tina stvořitele Pozua a jeho ženy Elxi. Vydali se tak zpátky směrem do Hupperdooku, jen aby objevili alpskou chatku obydlenou novým majitelem.

Série Věčné duše · Epizoda 11 · v pátek 12. 2. 2021

Lunapark

Věčné duše v minulém díle prošly celé podzemí pod Pozuovou Vilou a zjistily tak odstrašující skutečnosti o původu Que T. Objevily také šílené vynálezy a celou armádu nefunkčních robotů uvnitř.

Série Věčné duše · Epizoda 10 · v pátek 5. 2. 2021

Život z kovu

Přidejte se k nám v sledování dobrodružství nezvyklé skupinky dobrodruhů družiny Věčné duše.

Série Věčné duše · Epizoda 9 · v pátek 29. 1. 2021

Rodinná tajemství

Naše parta dobrodruhů se po porážce Bloba a dalších, nyní již malicherných, problémech dopravila do gnómského města Hupperdook. Tam se pro urychlení nedořešených záležitostí rozhodli rozdělit.

Série Věčné duše · Epizoda 8 · v pátek 22. 1. 2021

Napřed práce, potom zábava

Věčné duše uzavřely jeden z problémů, který v minulosti způsobily. Odstranily obrovské žabí monstrum jménem Blob a nyní řeší otázku přesunu zpět do Království. Vítejte u nové epizody Věčných duší!

Série Věčné duše · Epizoda 7 · v sobotu 16. 1. 2021

Žabí problematika vol. 3

Skupina dobrodruhů zvaná Věčné duše vyřešila záhadu symbolických vražd ve městě Bladegarden. Následně se rozhodují kam budou pokračovat jejich další kroky.

Série Věčné duše · Epizoda 6 · v pátek 18. 12. 2020

Stíny minulosti

Hrdinové Věčných duší vyřešili vraždu zpěváka McBrunna. Teď ovšem co dál? Mají několik možných cest, kterými se mohou vydat. Sleduje poslední epizodu tohoto roku!

Série Věčné duše · Epizoda 5 · v sobotu 12. 12. 2020

Hluchavky

Naše skupina dobrodruhů se vydala na cvičiště v městě Bladegarden. Čeká je náročný den, kdy mají projít program plný tělesně i duševně těžkých cvičení.