Najviac Zlatých glóbusov si odniesol film Tenkrát v Hollywoodu

Opäť je tá časť roka, kedy boli udeľované Zlaté glóbusy. Niektoré tituly si odniesli viac ocenení, iné po jednej. Najväčší rozruch však nevyvolali ocenenia, ale úvodná reč Rickyho Gervaisa, ktorý…

Z Disney+ mizí obsah

Lidé si začínají všímat, že ze streamovací služby Disney+ mizí obsah, což jim samozřejmě není příliš po chuti.

Film X-Men: Noví mutanti vyjde už v dubnu. Koukněte se na nový trailer

Od vydání prvního traileru uplynulo pár let a většina lidí přestala doufat, že se filmu vůbec dožije. A hele, nakonec ho uvidíme už tenhle rok.

Apple TV+ spustí tenhle měsíc nový seriál s názvem Little America

Pomalu ale jistě se databáze filmů a seriálů AppleTV+ rozrůstá. Tentokrát obohatí svoje fanoušky o drama komedii, která bude sledovat příběhy různých imigrantů jdoucích do Ameriky.

Zaklínač od Netflixu dostal vlastné FRIENDS intro

Každý súčasný populárny seriál je predurčený k tomu, aby raz zábery z neho niekto zostrihal do znelky z Priateľov. Najnovšie sa to stalo seriálu Zaklínač.

Doctor Dolittle sa vracia k svojim koreňom s Robertom Downeym Juniorom

Moderná verzia Doctora Dolittla s Eddiem Murphym v hlavnej úlohe bola dlhý čas jedinou adaptáciou diela z roku 1920. Tento rok sa do kín dostane nová, ktorá nás vracia do počiatkov 20. storočia.

Seriálový Mesiáš sbírá velice smíšené reakce

Jeden z nejnovějších přírůstků platformy Netflix se potýká s rozbouřenými reakcemi několika odlišných diváckých táborů.

Štvrtý Riddick s podtitulom Furya sa má natáčať v priebehu tohto roka

Vin Diesel sa v poslednom čase objavoval predovšetkým v nekonečnej sérií Rýchlo a zbesilo. Po siedmich rokoch sa však zrejme konečne vráti do role Riddicka v štvrtom pokračovaní tohto akčného…

Scénárista komiksového Deathstroka potvrdil neoficiální Deadpool crossover

Jako vzpomínku na svou předchozí práci a menší provokaci směrem k Marvelu propašoval scénárista Deathstroka do několika čísel postavu Deadpoola.

Jeníček a Mařenka jako horor

Jeníček a Mařenka (Hansel and Gretel) je notoricky známá pohádka pro děti. Tuhle verzi byste jim však pouštět rozhodně neměli.

Netflix nabídne japonské filmy Ni No Kuni a Dragon Quest

Příznivci japonský her a filmů se mají nač těšit. Společnost Netflix potvrdila, že se její předplatitelé mohou těšit na snímky Dragon Quest: Your Story a Ni No Kuni.

Netflix posledním trailerem láká na seriál Dracula od autorů Sherlocka

„Přežil už stovky let, ale co když se objeví důstojný protivník, který mu dokáže vzdorovat?“ ptá se Netflix v popisku posledního traileru. Seriál dorazí s kompletní českou lokalizací.