Nejnovější bondovky se dočkáme až v listopadu. Odložení je reakcí na epidemii koronaviru

Jubilejní pokračování příběhů agenta s povolením zabíjet se bohužel o několik měsíců odkládá. Viníkem je nebezpečný koronavirus.

Nová konkurence Netflixu? PornHub zařadí neerotickou produkci

První vlaštovkou bude dokumentární film mapující osudy zaměstnanců lesbického strip klubu z Los Angeles. Snímek si budou moci návštěvníci webu přehrát zdarma.

Tvorcovia Mulan odstránili z filmu postavu Li Shanga kvôli #MeToo, snažia sa však nalákať na veľkolepé akčné scény

Mulan sa blíži do kín, no zmeny ktoré tvorcovia v pôvodnom príbehu učinili sa nestretávajú s pochopením divákov. Film sa aj tak sanží zapôsobiť epickými súbojmi.

Seriál ze světa Pána Prstenů odhalil dalšího herce v jedné z hlavních rolí

Připravovaný vysokorozpočtový seriál od Amazonu přidává nové jméno mezi seznam herců, které budeme vídat v očekávaném seriálu ze světa Pána Prstenů. Jednu z hlavních rolí si střihne Maxim Baldry.

Nová Kotletovka sa pozrie do kyberpunkovej Prahy budúcnosti

Underground je názov novej knihy Františka Kotletu. Pozrie sa do Prahy v bližšie neurčenej pomerne temne budúcnosti. Skrátka, Kotleta ide do temného kyberpunku.

Knižní zpracování Vzestupu Skywalkera potvrzuje klon Palpatina

Po smíšeně přijatém zakončení ságy Skywalkerů dostáváme menší kompenzaci v podobě novelizace, která mimo jiné potvrzuje jednu z nejoblíbenějších fanouškovských teorií.

Zábavné 20sekundové shrnutí první řady Zaklínače

Pokud jste neviděli první řadu Zaklínače, případně si jen chcete připomenout, co se v ní stalo, tak se podívejte na veselé 20sekundové animované video.

Film Uncharted má konečně režiséra a posilu v podobě Antonia Banderase

O filmovém Uncharted s Tomem Hollandem jsme se dozvěděli nové informace. Vypadá to, že konečně je vše v pořádku a snímek vznikne.

Spider-Woman se vrací!

Pavoučí žena si svůj nejnovější sólový komiks připlete už v polovině tohoto března.

Z plnohodnotného traileru na film Artemis Fowl nejsou fanoušci vůbec nadšeni

Fanouškům vadí, nímek nemá nic společného s knihami a nechápou, jak se producenti a scénáristé mohli rozhodnout změnit příběh i postavy.

Monika Rambeau bude v seriálu WandaVision pracovat pro organizaci SWORD

V seriálu WandaVision uvidíme Moniku Rambeau z filmu Captain Marvel jako agentku tajné intergalaktické organizace SWORD. Prozrazují to fotky z natáčení.

Podpořte Ztracené světy Joshe Kirbyho

Fanouškovská deskovka přivádí pomocí Kickstarteru k životu malby jednoho z nejvýznamnějších knižních a filmových ilustrátorů.