Pokud všechno půjde dobře, příští rok v červenci přisviští do kin pokračování DCU Supermana (2025) od Jamese Gunna, které ponese název Man of Tomorrow. Kromě Davida Corensweta v roli titulního hrdiny se vrátí také Nicholas Hoult jakožto arci-padouch Lex Luthor, s ním by měl však Superman tentokrát spojit síly. Nyní zde máme další velkou novinku ohledně obsazení.

K filmu se oficiálně připojuje herečka Adria Arjona, kterou můžeme znát jak ze Star Wars seriálu Andor (2022), tak i z filmů jako Morbius (2022) nebo Vrah naoko (2023).

Mnohé zdroje tvrdí, že herečka se ve filmu představí jako Maxima, mimozemská královna a dobyvatelka z planety Almerac, která Supermana vnímá jako jediného muže, jenž je hoden stát jejím partnerem.

Server The Hollywood Reporter ale zas tvrdí, že ještě není úplně jisté, zda skutečně ztvární právě tuto roli. Je zde určitá možnost, že Arjona si nakonec zahraje novou verzi Wonder Woman, však i sám James Gunn loni uvedl, že by v roli slavné hrdinky byla herečka skvělá. Každopádně uvidíme. 

Natáčení začne už za několik dní, tudíž odpovědi bychom se mohli dočkat brzy.

Přední zápornou postavou se s největší pravděpodobností stane Braniac, superinteligentní kyborg z planety Colu, který je posedlý shromažďováním veškerého vědění ve vesmíru. V komiksech má padouch na svědomí i zmenšení Supermanovy domovské planety Krypton a v některých příbězích dokonce i její úplné zničení. Ve filmu si ho zahraje Lars Eidinger (Babylon Berlín).

Scénář i režii si opět vzal pod palec James Gunn, který spolu s producentem Peterem Safranem vede DC Films a rozhoduje s ním o směřování celého DCU.

V českých kinech od 8. 7. 2027.