NERDFIX SHOWTIME

Každých 14 dní, ve středu

Diskuzní speciál Nerdfixu, který je vysílán pravidelně živě. Zapojte se do diskuze s oblíbenými hosty a moderátory. Získejte pohled do zákulisí Nerdfixu a popkultury. Aktívně s nami můžete komunikovat na téma knih, filmů, seriálů, komiksů a někdy třeba i hudby. Kdo ví?

Učinkují

Série 1 · Epizoda 111 · v pátek 29. 7. 2022

Marvel nás chce uhnat, Comic-Con a hrdinové z dračáku

Marvel nás chce uhnat. Na Comic-Conu v San Diegu oznámil tolik novinek, až nám je z toho blbě, že nemáme ani tužku. DC se také snažilo, nás ale nejvíce potěšil trailer na nový Dungeons & Dragons film.

Série 1 · Epizoda 10 · ve středu 13. 7. 2022

Proč nevletěl Ant-Man Thanosovi do prdele? Protože Top Gun 3. Ha ha!

Ezra Miller je pořád nejhorší, Amber Heard také a proto se zaměříme i na jiné zprávy. Například jsme se konečně dověděli, proč Ant-Man neskočil do Thanosovy prdele (téměř).

Série 1 · Epizoda 9 · ve čtvrtek 7. 7. 2022

Homoloby od Disney? Ach, hrůza! A povinný Ezra Miller

Lidi jsou strašně pobouřeni pusou dvou animovaných žen a to tak, že hodně. To Ezra Miller se skrývá před zákonem a konečně se mu zřítila snad i kariéra. Kromě kauziček se ale zaměříme i na HBO.

Série 1 · Epizoda 8 · ve středu 22. 6. 2022

Streamovací války, Moskva loví ruské autory, Johnny Depp jde zase k soudu

Mezi streamovacími platformami budou téct pakety! Disney+ je již na českém a slovenském trhu a my jsme se na něj vrhli, jako vzteklí šakali.

Série 1 · Epizoda 7 · v pondělí 6. 6. 2022

Ne-Woke streaming od Trumpa, Praha ve filmu, Top Tom Cruise a Amber...

Amber Heard je pořád nejhorší, Donal Trump se snaží vytvořit vlastní streamovací platformu s karbanem a štětkami, Disney+ oslavoval oznámením novinek ze světa Star Wars.

Série 1 · Epizoda 6 · v pondělí 23. 5. 2022

Disney+ vs. Netflix, nový Doktor a hlavně AVATAR!

Dnes se podíváme na souboj dvou velkých streamovacích gigantů! Disney+ jde na český trh a Netflix chystá svůj Geeked Week! Také máme nové informace o novém Pánovi času a Avatarovi.

Série 1 · Epizoda 5 · v úterý 17. 5. 2022

Depp vs. Heard (áno, vážně!), May the 4th a CinemaCon!

Soudní proces mezi Johnnym Deppem a Amber Heard pořád neskončil a protože už se k tomu vyjádřil asi každý komediant na YouTube, tak to zkusíme také.

Série 1 · Epizoda 4 · v pátek 22. 4. 2022

Nový Thor, Doctor Strange a Dechberoucí zázrak z Česka

Marvel konečné vyslyšel naše volání a ukázal nám nového Thora. A je to vše, co jsme čekali a mnohem víc. Doctor Strange nás ujistil o děsivosti magie.

Série 1 · Epizoda 3 · v sobotu 16. 4. 2022

Bruce Willis končí, Will Smith také a česká Princezna se vrací

Tento týden máme v znamení odchodů. Bruce Willis končí s kariérou, Will Smith s akademií a ještě je zde několik dalších odchodů a kauziček.

Série 1 · Epizoda 2 · v sobotu 26. 3. 2022

Potter má dítě, muslimská superhrdinka problémy a taky jsme prý náckové

Daniel Radcliffe se vyjádřil na margo možného návratu do role Harryho Pottera v novém filmu. První muslimská superhrdinka od Marvelu, Kamala Khan alias Ms. Marvel dostala čočku již po prvním traileru.

Série 1 · Epizoda 1 · ve čtvrtek 10. 3. 2022

HBO Max konečně u nás, konec Bendergate a nová éra pro DC

Světová situace na východním frontu zasáhla i Hollywood a filmový průmysl. Ne však tak, jak byste si možná mysleli. DC startuje novou éru, protože se konečně naučili dělat dobré filmy.