Členové společnosti se před další misí rozhodli postarat o několik věcí v Uppsale. Felix se pokouší navázat kontakt se záhrobím, Oskar snad konečně pro jednou řekne pravdu a Otec af Blacke objevuje krásy vědeckého bádání po boku Astrid a Thør se musí postavit vlastní minulosti. Nakonec ale všechny členy Společnosti čeká skutečná Zkouška ohněm.

Temné Švédsko 19. století vás volá, abyste spolu s s našimi hráči odhalili tajemné Vaesen! Folk horor plný nečekaných zvratů, ale i vtipných okamžiků a skutečných lidských emocí vás už čeká.

Jakub Vaverka jako Otec af Blacke, Alžběta Trojanová jako vojenská doktorka Astrid Berg, Pavel Bareš alias šarlatán a podvodník Felix Holmström, Kryštof Lobkowicz v roli starého lovce Thøre Sigridsona, Václav Pecháček coby výřečný politik Oskar Helvetius a nakonec Průvodkyně celým dobrodružstvím Zuzana Ševčíková.

Není třeba znát žádná složitá pravidla a ani není třeba velkých znalostí podobných herních sezeních. Vychutnejte si každý týden pečlivě připravenou hru z dílny Legend ze stolu!