První série The Wheel of Time ještě ani není venku a už se bude přeobsazovat

Z neznámých důvodů dojde ve druhé sérii očekávaného fantasy seriálu k přeobsazení jedné ze zásadních postav. Že by se odcházející herec s někým pohádal?

O strastiplném mateřství a hodně divných dětech. Fever Dream se představuje v prvním traileru

V půlce října k nám dorazí filmová adaptace knihy Fever Dream, která se zdá být jak poklidným dramatem mezi matkou a dítětem, tak i mrazivým hororem o klukovi s nadpřirozenými schopnostmi.

Pátá Očista je venku sotva pár měsíců a její tvůrce už napsal scénář k další

Některé filmové série zkrátka nemají konce. To samé může platit i pro Očistu, jejíž tvůrce už napsal scénář k dalšímu dílu. Zda ovšem skutečně vznikne není zaručené. Ale je to poměrně pravděpodobné.

Teaser na Matrix 4 je venku! A slibujeme vám, že nic podobného jste ještě neviděli

Promo na čtvrtý díl legendárního Matrixu vyhlíželi fanoušci už nějakou dobu. A nyní se konečně dočkali, Warner Bros. nám naservíroval první teaser trailer, který je ovšem poměrně dost nezvyklý.

Favorit loňského ročníku benátského filmového festivalu s názvem The World to Come míří do vybraných kin

Katherine Waterston a Vanessa Kirby jako oběti zakázané romance v úchvatném dobovém melodramatu norské filmařky Mony Fastvold s názvem The World to Come, které míří k americkému publiku.

Sam Neill jako chovatel ceněné pokrevní linie ovcí v komediálním dramatu Rams

Ve vzdálené západní Austrálii zažívají sourozeneckou rivalitu dva odcizení bratři, jejichž chov ceněné pokrevní linie ovcí zachvátí smrtelná nemoc.

První fotky z připravovaného filmu Uncharted jsou venku

O připravovaném filmu z herní série Uncharted jsme se poslední dobou dozvídali víc a víc. Aktuální situace sice produkci lehce pozdržela, přesto jsme se dočkali prvních fotek z natáčení.

Trailer k Monster Hunter filmu je konečně venku

Vojenská jednotka pod vedením kapitánky Artemis je čirou náhodou teleportována do světa plného nebezpečných monster. Tohle v režii Paul W. S. Andersona? Jak to asi může dopadnout?

Sedmý díl komiksové série Temná věž a umělecký komiks Caravaggio jsou konečně venku, CRWECON 2020 zrušen, nové dvě Bondovky

Dobrý den, vítejte u dalších jednohubek z knižního světa. Dnes můžete očekávat informace o nově vydaných komiksech, řekneme si něco o zrušeném CRWECONu 2020 a podíváme se na nové knižní Bondovky.