Nový Pinocchio od režiséra Hellboye představuje první teaser trailer

Netflix zveřejnil zcela první teaser trailer na připravovaného Pinocchia, kterého se ujal známý mexický režisér a scénárista Guillermo del Toro. Na snímek si ale počkáme, dorazí k nám za necelý rok.

Režisér sci-fi Ex Machina připravuje film o občanské válce z blízké budoucnosti

Talentovaný filmař připravuje další sci-fi snímek. Ten se bude tentokrát odehrávat během americké občanské války, která se bude odehrávat v blízké budoucnosti. Objeví se v něm herečka Kirsten Dunst.

Režisér oscarového Parazita chystá filmovou adaptaci sci-fi románu Mickey7

Režisér Bong Joon-ho opět zabrouzdá do sci-fi žánru. Tentokrát v podobě filmové adaptace nadcházejícího sci-fi románu od Edwarda Ashtona, který má vyjít až příští měsíc. A který herec si v ní zahraje?

Režisér Robert Rodriguez připravuje seriál o ženské verzi Zorra

Zorro mstitel se během své stoleté existence dočkal hned několika podob a zpracování. Nyní nás čeká jedno poměrně netradiční. V novém připravovaném seriálu totiž maskovaného šermíře ztvární žena.

Spin-off Tichého místa možná našel svého režiséra

Pár měsíců to studio Paramount trvalo, ale nakonec je snad hledání konečně u konce. Třetí díl ze série Tiché místo nalezlo svého režiséra. A to v podobě Michaela Sarnoskiho, který natočil snímek Pig.

Režisér Amélie z Montmartru představuje trhlou a krapet zvrácenou sci-fi komedii Bigbug

Po téměř devíti letech se do filmového světa vrací Jean-Pierre Jeunet, aby nám nadělil své nové dílo. Tentokrát se bude jednat o sci-fi komedii Bigbug, ve které svět roku 2050 začnou ohrožovat roboti.

Režisér marvelovky Shang-Chi by do pokračování rád dostal Jackieho Chana

Letošní marvelovka, která vychází z asijské mytologie, se v nejbližších letech dočká pokračování. A jeho režisér by si v rámci toho chtěl splnit svůj velký sen – dostat to něho Jackieho Chana.

Režisér nového Batmana si musel vybojovat, aby se film nestal součástí DCEU

Ještě před několika lety se mohlo stát, že nový Batman by se stal součástí rozsáhlého filmového DC univerza, do kterého spadá například i Liga spravedlnosti. Režisér Matt Reeves tomu však zabránil.

Kdo by v MCU mohl ztvárnit Wolverina? Režisér X-Menů v tom má jasno

X-Meni se jednoho dne stanou součástí početné MCU rodiny. S tím však také přichází i zásadní otázka, kdo se ujme role nejslavnějšího komiksového mutanta, kterého v minulosti ztvárňoval Hugh Jackman.

Slavný režisér pomalých a melancholických dramat brání filmy o superhrdinech

Ne všichni filmaři přejí nynějším filmům o superhrdinech úspěch. Však se stačí podívat třeba na takové velikány, kterými jsou Martin Scorsese a Ridley Scott. Jak je ale vnímá Paul Thomas Anderson?

Fanoušky překvapil nově vydaný plakát na čtvrtého Thora. Jeho režisér ale všechny uklidnil

Nedávno vyšel plakát na Thora 4, na kterém jsme mohli vidět pozměněnou postavu Jane Foster. Plakát vyvolal mezi fanoušky skutečně velký rozruch, ale díky režisérovi filmu nyní víme, kde vězí pravda.

TOP 5 Epizoda S1E89

Hollywoodští režiséři z pekla

Málokdy něco víme o scenáristech, kameramanech a producentech. Je ale jedna pozice tak důležitá, že jména lidí, kteří ji zastávají, známe všichni. Jsou to režiséři. Ne vždy je s nimi ale lehké vyjít.

Režisér Moulin Rouge představuje první teaser na film o životním příběhu Elvise Presleyho

Na filmu o pěvecké legendě se už nějaký ten pátek usilovně pracuje. A nyní se konečně můžeme podívat na krátký teaser, se kterým se na svém Twitteru pochlubil režisér Baz Luhrmann.

Režisér David Ayer se pochlubil dosud neviděnou fotkou Jokera v podání Jareda Leta

Nová fotka Letova Jokera dokazuje, že David Ayer měl pro svůj Sebevražedný oddíl zcela jiné plány. Ty mu však zhatilo studio Warner Bros., které nechtělo, aby byl film tak temný a dospělácký.

Harry Potter: Proč po Tajemné komnatě došlo ke změně režiséra?

Režisér Chris Columbus je známý nejenom díky vánoční klasice Sám doma, ale také za první dva díly slavné filmové série o Harry Potterovi. Co bylo ale důvodem jeho odchodu?

Režisér akčňáků a krimi thrillerů představuje romantické drama podle slavného bestselleru

Redeeming Love bude dojemným romantickým dramatem, které se bude odehrávat v polovině 19. století. Pod palec si ho ale vzal filmař, který se jinak specializuje na dosti odlišné žánry.

Režisér prvních dvou filmů Harryho Pottera by rád natočil Prokleté dítě

Chris Columbus zrežíroval z kouzelnické série první dva díly, tedy Kámen mudrců a Tajemnou komnatu. A kdyby byla ta možnost, rád by natočil i rozporuplně přijímané Prokleté dítě.

Režisér Edgar Wright by rád viděl ,,mléčně čokoládového“ Jamese Bonda

A ne, netýká se to rasy příštího představitele agenta 007. Je to jen součást kategorie, kterou si talentovaný režisér sám vymyslel. Další Bond by totiž podle něho měl být zase o něco odlehčenější.

Boje o Oscary se zúčastní film od legendárního íránského režiséra. Zátopek bude mít silného soupeře

I přestože nominace na Oscara za Nejlepší cizojazyčný film ještě nejsou venku, je poměrně dost pravděpodobné, že se do něho dostane i nový film Asghara Farhadiho. Získá íránský režisér třetího Oscara?

Režisér Duny nechce zůstat pouze u dvou filmů. Rád by natočil i třetí

Proč natočit pouze dvě adaptace slavného Herbertova sci-fi díla? Proč ne rovnou tři? Režisér Denis Villeneuve odhalil, že jeho velkou touhou je natočit film o druhém díle, který na Dunu navazuje.

Tiché místo 3 je bez režiséra. Na palubě zatím není ani Emily Blunt

Další pokračování Tichého místa určitě vznikne. Jenom nevíme, zda to bude v onom předem určeném čase, plus zda se vůbec bude opět jednat o kvalitní podívanou. To ukáže jenom čas.

TOP 5 Epizoda S1E84

Nejhorší režiséři 21. století (zatím)

Více jak, dvacet let nám zde vznikají různé filmy od různých režisérů. Některé lepší, jiné horší, další úplně mizerné.

,,Bude to Spider-Man: Endgame,“ říká o nadcházející marvelovce její režisér

Bude třetí film o MCU Spider-Manovi pořádně epický? Podle jeho režiséra stoprocentně. Dokonce natolik epický, že by se to klidně dalo přirovnat k poslednímu dílu Avengerů.

Alec Baldwin během natáčení svého nového filmu omylem zastřelil kameramanku a těžce zranil režiséra

Teprve před několika hodinami došlo k tragické události na place filmu Rust, která vyústila ve smrt jednoho ze členů štábu. Celou událost momentálně vyšetřuje policie ze Santa Fe.

Režisér Transformerů nám nadělí zběsilou akční jízdu, ve které půjde o každou sekundu

Michael Bay má akčňáky rád. Dokazuje to i jeho nejnovější film jménem Ambulance, ve které hlavní hrdinové nebudou mít ani chvilku na oddech.

TOP 5 Epizoda S1E82

Krátké filmy slavných režisérů, které je proslavily

Slavní režiséři dnes možná vydělávají těžké prachy v Hollywoodu, ale i oni někde a nějak začínali. A protože neměli zkušenosti ani peníze, dělali krátké filmy. My vám je teď představíme.

Nejdříve Otec, nyní Syn. Režisér oscarového snímku s Anthony Hopkinsem dotočil svůj další film

Film Otec, za který Anthony Hopkins získal Oscara za ztvárnění muže s pokročilou demencí, zaznamenal natolik velký úspěch, že se jeho režisér rozhodl natočit další film. Tentokrát půjde o Syna.

Dočkáme se někdy druhého dílu Soumraku mrtvých? Režisér Edgar Wright na to dal jasnou odpověď

U každé filmové klasiky občas padne otázka, zda se někdy nedočká pokračování. Výjimkou není ani slavná zombie komedie od Edgara Wrighta.

Diváci mu zazlívali Spider-Mana 3. Nyní se známý režisér vrací do superhrdinského světa s Doktorem Strangem

Sam Raimi je tvůrcem spider-manovské trilogie z nultých let, ovšem negativní reakce na třetí díl ho přiměly opustit superhrdinský svět. Co přesně ale stálo za jeho velkým návratem?

Režisér „nejhorší“ marvelovky by v budoucnu rád vydal vlastní temnější verzi

Druhý díl Thora rozhodně nepatří k nejoblíbenějším marvelovkám. Ale není to pouze režisérova vina. Ten měl totiž zcela jiné představy, které však Marvel dost okleštil.

Režisér pokračování Venoma natočí Orwellovu Farmu zvířat

Slavný román George Orwella se dočká další filmové adaptace. Tentokrát pod taktovkou Andyho Serkise, kterému se režírování filmů evidentně zalíbilo.

Je libo Lékořicovou pizzu? Režisér Magnolie představuje svůj nový film

Slavný oscarový tvůrce se po více než čtyřech letech konečně vrací. Tentokrát nás však zavede do zběsilých 70. let v Kalifornii.

Doktor Octopus zpátky na scéně. Co si o jeho návratu myslí režisér starých Spider-Manů?

Charismatický zloduch Doktor Octopus se objeví v nadcházejícím snímku o Spider-Manovi. Ano. Přesně ten samý Doktor Octopus, kterého známe z filmu Sama Raimiho. Co si o tom ale zmíněný režisér myslí?

Režisér Revenanta dokončil svůj nejnovější film

Známý mexický režisér v posledních několika letech zcela zmizel z filmařského radaru. Nyní se ale opět vrací s novinkou, která se od jeho posledního filmu bude v mnohém lišit.

Dočkáme se dalších Dannyho parťáků? Režisér předešlých dílů uvažuje o natočení čtyřky

Mnoho fanoušků považuje sérii Dannyho parťáků za definitivně uzavřenou. Ale co když tomu bude nakonec jinak? Je možné, že bychom se přeci jenom čtvrtého dílu dočkali?

Režisér Duny prohlásil, že marvelovky jsou jen pouhé vykrádačky. Jistý filmař na to dost vulgárně zareagoval

Slavný kanadský režisér příliš velký fandou MCU filmů pravděpodobně není. Potvrzuje to jedno z jeho nedávných vyjádření, na které však zareagoval režisér Neill Blomkamp. A to dost drsně.

Režisér Guillermo del Toro se vrací! Psychologický thriller Nightmare Alley představuje svůj první trailer

Slavný režisér Hellboye se po nějaké té době konečně vrací k filmu. S novým trailerem nám tak představuje svůj nejnovější projekt, který je adaptací děsivé předlohy Nightmare Alley.

Na Sebevražedném oddíle původně pracoval jiný režisér. Film měl být vážnější a temnější

Pokračování Sebevražedného oddílu původně nemělo být vůbec cáklý. Režisér, který ho tehdy měl točit, z něho chtěl mít temnější film, ve kterém by komedie nehrála téměř žádnou roli.

Režisér Alex Proyas se vrací do Dark City univerza a chystá seriál

Sci-fi klasika z konce devadesátých let se vrátí jako seriál. Režisér a scenárista Alex Proyas to potvrdil po ukázce svého nového kraťasu ze stejného univerza.

Nový filmový Superman bude černoch, hľadá sa režisér aj herec

Spoločnosť Warner Bros. chystá nový samostatný film o Supermanovi, tentoraz s hlavným hrdinom čiernej pleti. Zatiaľ nepoznáme ani režiséra a hľadá sa aj herec nového Muža z ocele.

Seriál The Last of Us má dva méně známé režiséry

Příběh se odehrává dvacet let poté, co byla moderní civilizace zničena. Joel (Pascal) je najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Ramsey) z represivní karanténní zóny.

Režisér filmu The Flash slaví první den produkce

Dlouho očekávaný a ještě déle produkovaný film The Flash se konečně dočkal prvního dne oficiální produkce. Režisér filmu se podělil i o jednu horkou novinku.

Mortal Kombat se ukazuje v nové ukázce. Tentokrát s komentářem režiséra a herců

Turnaj na záchranu lidstva plný krvavých soubojů nazvaný Mortal Kombat již brzy započne a ještě před tím, než snímek konečně zhlédneme, se můžeme podívat na video s komentářem herců a režiséra.

Ghost of Tsushima se promění ve film pod dohledem režiséra Johna Wicka

Nejrychleji prodávaná first-person hra Sony míří na velké obrazovky. Hit studia Sucker Punch Productions ve film promění Chad Stahelski, režisér Johna Wicka. Snímek bude sledovat příběh Jina.

Akční animák Master od režiséra Spider-Man: Paralelní světy

Akční animák Master nám představuje Olivii, šampiónku bojových umění, která hledá cestu k lepšímu životu. To vše v zapamatovatelné animaci od tvůrce Spider-Man: Paralelní světy.

Snímek podle Tom Clancy's The Division dostal nového režiséra

Snímek na motivy této herní série byl oznámen již na videoherní konferenci E3 v roce 2019. Tehdy byl jakožto režisér představen David Leitch, známý díky filmu Deadpool 2. Ten ale bude vystřídán.

Pokračování filmové Lary Croft v rukou nového režiséra

Tomb Raider z roku 2018 byl nemastný neslaný. Sice jsme se dočkali kvalitní akce, ale postavy a příběh byly dost plytké. Napravit se to ale pokusí režisérka, která dostala na starost pokračování.

Seriálová adaptace The Last of Us našla nového režiséra pilotního dílu

Původně si měl první díl této adaptace natočit režisér Johan Renck, z důvodu časového konfliktu ale došlo k výměně a nově se o režii postará talentovaný nováček.

Eden je původní anime od režiséra Fullmetal Alchemist: Bratrství

Netflix na příští rok připravuje čtyřdílné anime o dívce vychovávané roboty. Na seriálu pracují lidé, kteří mají na svědomí kultovní série Fullmetal Alchemist, Cowboy Bebop nebo Made in Abyss.

Režisér filmu Tomb Raider 2 dizajnuje filmy v Minecrafte

Filmový a seriálová režisér Ben Wheatley, ktorý bude režírovať druhý Tomb Raider film, dizajnuje filmové sety v Minecrafte.

Po Splinter Cell sa adaptácie dočká aj Beyond Good and Evil, poznáme režiséra

Ubisoft sa rozhodol dominovať nie len videohrám, ale aj filmom a seriálom. Po oznámení animovaného seriálu Splinter Cell sa filmového spracovania dočká aj Beyond Good and Evil.

Filmová adaptace herní série Just Cause má konečně režiséra

Michael Dowse, který bude sedět v režisérském křesle, ovšem za sebou žádný hit nemá. Je tedy otázka, zda to skutečně zvládne. Bude ale podpořen scénářem filmu od Dereka Kolstada.

Strážcovia Galaxie skončia tretím filmom, naznačuje režisér James Gunn

Režisér James Gunn pripravuje fanúšikov na koniec obľúbenej zostavy hrdinov. Zdá sa, že na post režiséra sa po treťom filme už nechystá.

Režisér Ridley Scott by sa rád vrátil k objasneniu pôvodu Votrelca

Ridley Scott si nedávno zaspomínal na natáčanie prvého Votrelca a naznačil možné budúce smerovanie univerza, ku ktorému by sa rád ešte vrátil.

Henry Cavill sa skutočne objavil v Shazamovi! Režisér ukázal nepoužitý záver

Filmový Shazam, ktorý patrí do DC filmového univerza, bol síce zameraný na jediného superhrdinu, na konci sa však objavil aj Superman. Jeho tvár sme však nikdy nevideli. Až doteraz.

Režisér James Gunn vytvoril nový „Awesome Mix“ pre Strážcov galaxie

Peter Quill, hlavný hrdina Strážcov Galaxie, mal vo svojom walkmene dva úžasné playlisty, ktoré mu zanechala jeho matka. Režsér James Gunn sa teraz podelil s úplne novým playlistom.

Reboot série Hellraiser našiel režiséra

Ikonická franšíza Hellraiser bude mať nový reštart. Tentokrát sa na režisérsku stoličku posadí David Bruckner.

Fede Álvarez, režisér filmů Evil Dead a Smrt ve tmě, bude natáčet film o zombie pandemii 16 States

Film napsali John Requa a Glenn Ficarra, kteří se podíleli na filmu Jungle Cruise s Dwaynem Johnsonem.

"My sme Groot," povzbudzuje režisér James Gunn v dobe koronavírusu

James Gunn sa nedávno na Twitteri zúčastnil skupinového sledovania filmu Strážcovia Galaxie z roku 2014 . Fanúšikom poskytol zaujímavé komentáre a prezradil aj niečo z pripravovaného pokračovania.

Režisér Shazama a Anabelle vydal na youtube krátky horor

David F. Sandberg, režisér filmového Shazama či Annabelle: Zrození zla vydal na svojom kanáli krátky horor Shadowed. Ide o duchovného nástupcu pôvodného videa Lights Out.