90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E53

Vesemir je mladý chad! Nový Zaklínač překvapuje a Comic-Con také

Netflix už je trochu prewitcherován a my si nejsme jistí, jestli nám to vadí, nebo se máme těšit. Rozhodně se ale těšíme na novou Dunu a také na animované Star Treky.

Postapokalyptické sci-fi The Colony postaví lidstvo na práh vyhynutí

Americké studio Saban Films zveřejnilo oficiální trailer sci-fi thrilleru The Colony, který otevírá téma meziplanetární kolonizace, globálního oteplování a postapokalyptického obrazu Země.

Star Wars: The Bad Batch odstartuje 70minutovou epizodou na svátek fanoušků

4. květen je den Star Wars a Disney nám nadělí pořádnou porci animovaného obsahu s klonovou jednotkou 99 vybavenou speciálními schopnostmi.

Půlnoční nebe je průměrné drama s hezkými obrázky

George Clooney si chtěl natočit vlastní Gravitaci a nevyšlo to úplně podle jeho představ. The Midnight Sky je nanejvýš průměrné drama s hezkými obrázky a mizerným scénářem, kde nic nedává smysl.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E65

Speciální čarodějnický díl!

Dnešní díl je prostě kouzelný, plný snů a krásné noční oblohy. A také nečekaných remaků plných samozvaných samovrahů. Dejte nám 90VTEŘIN a my vás okouzlíme!

The Midnight Sky má konečně oficiální trailer oznamující datum vydání

Postapokalyptické sci-fi The Midnight Sky se konečně dočkalo oficiálního traileru, který oznámil datum premiéry.

Trailer na The Midnight Sky s Georgom Clooneym dostal vlastný trailer

Žijeme vo svete, kde trailery dostávajú vlastné trailery. A pre nedostatok ďalších informácií sa tak musíme uspokojiť aj s nimi. Krátky teaser filmu The Midnight Sky oznamuje dátum premiéry. Traileru.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E57

Bílí upíří vám vysají krev!

Držte si krky, přicházejí krvelační upíři! A na opačné straně jsou zase vlkodlaci. No, není to bezpečné, ale aspoň si můžete koupit novou světelnou šavli. Že to nedává smysl? Nevadí...

Marvel, DC a ďalšie okienka, komiksami sa to dnes len tak hemží

V dnešnom stručne máme strašne veľa komiksových správ. Ale fakt že strašne veľa. Ale nezabudli sme aj na zberateľov. Dnešné stručne povinne obsahuje aj hračku/sošku na záver!

George Clooney sa predvádza v novom post-apo filme The Midnight Sky

Nový Film Georga Clooneyho, v ktorom si rovno aj zahral, adresuje environmentálne problémy dneška a spája Gravitáciu, Solaris a Revenanta v jednom postapokalypticko-vesmírnom sci-fi filme.

Maľby Jakea Bartoka presúvajú Star Wars do fantasy sveta

Star Wars je skôr science-fantasy ako science-fiction, to vie skoro každý. Čo keby sa však stalo toto dielo plnohodnotným fantasy? Túto otázku si položil aj Jake Bartok a vytvoril zaujímavé kresby.

Vyplašení recenzenti, Netflix ruší ďalšie seriály a Magic the Gathering sa vracia do Zendikaru

V dnešnom stručne sa vrátime do nebezpečného Zendikaru, dáme zbohom niekoľkými Netflixovským filmom a seriálom, pozrieme si UHD verziu Batmana a zakončíme to kolekciou Star Wars hračiek.

Unikly další obrazové koncepty Star Wars: Duel of the Fates

Unikly další obrazové koncepty k nerealizovanému filmu Star Wars: Duel of the Fates. Ukazují plánované scény režiséra Colina Trevorrowa.

Uniklý scénář a obrazové koncepty Star Wars: Duel of the Fates

Původně měla IX epizoda Star Wars vypadat naprosto odlišně. Měl ji mít na starost scénárista Colin Trevorrow a titul se měl jmenovat Duel of the Fates.

Dave Filoni přináší důležité informace o osudu Ahsoky Tano

Ahsoka Tano je zkrátka úžasná a její rostoucí armáda fanoušků je toho jasným důkazem. Bohužel většinu znepokojila jejích pár sekund slávy ve filmu Vzestup Skywalkera. Jeden z jejích stvořitelů, Dave…

Remake Batmana láká další hollywoodské hvězdy

Režisér a scénárista Matt Reeves úzce spolupracuje s castingovým týmem a nemusí se tolik ohlížet na rozpočet. Koho v novém snímku Temného rytíře uvidíme?

Netflix je se svým Zaklínačem údajně spokojen

Seriál Netflixu na motivy knížek Zaklínače z pera Andrzeje Sapkowského má za sebou dvě vlny reakcí: jednu naprosto spokojenou a jednu poměrně nespokojenou. Nová adaptace by se měla připravit na…

5

The Midnight Sky

2020

Voyagers

2021

Star Wars: Klonové války

2008

Barva z vesmíru

2020