Vědecká studie zveřejnila seznam nejděsivějších hororů všech dob. Tipnete si, který film je na prvním místě?

Insidious? Děsivé dědictví? Nebo Paranormal Activity? I letos se na otázku, která se týkala určení nejděsivějšího hororu, pokusil opovědět projekt Science of Scare. A letošní výsledek může překvapit.

Catwoman se objeví ve vlastním animovaném filmu

Catwoman je více jak osmdesát let zaběhlá postava a při masivní animované produkci od DC Comics a Warner Bros. Animation se na ní konečně dostane i v sólovém filmu.

Stream novinky Epizoda 4

Streamnovinky 21.8. – 27.8.: Návrat Zaklínače a tajemný Bob Ross

Bob Ross skrýval tajemství a Netflix ho tento týden odhalí. A také odhalí animovaného Zaklínače, Aliciu Vikander jako Laru Croft a několik dalších věcí.

Bob Ross a tajemný dokument od Netflixu

Netflix zveřejnil krátký teaser na nový dokument o známém malíři Bobu Rossovi. O čem přesně bude se zatím neví. Více zjistíme až 25. srpna.

Znovu se hovoří o filmu na motivy Portalu

Podle slov producenta JJ Abramse ve studiu Warner Bros. připravují scénář k dlouho očekávanému filmovému Portalu. K oznámení vzniku filmu však došlo již v roce 2013.

Videoherní podívanou s časovou smyčkou nabídne akční sci-fi Boss Level mířící na kartu Hulu

Akční sci-fi Boss Level se svým videoherním konceptem konečně míří k širokému publiku. Platforma Hulu nedávno představila oficiální trailer odhalující mechanismy známé například z Edge of Tomorrow.

Zlý hoch nebo Himbo: 6 mužských stereotypů v popkultuře

Muži majú v populárnej kultúre celkom slušné a pestré zastúpenie. Pripravili sme si preto 6 populárnych trópov, ktoré reprezentujú mužské pokolenie na filmovom plátne.

HBO spojí viktoriánskou Anglii s nadpřirozenem, nadcházející seriál The Nevers v oficiálním traileru

Dramatický seriál The Nevers od HBO zanedlouho přiřkne obyvatelkám viktoriánského Londýna nadpřirozenou sílu, která svou povahou odporuje nejen Božím zákonitostem.

Vyvrcholení komiksové adaptace románu Američtí bohové

Již brzy se v Česku díky nakladatelství CREW objeví třetí svazek komiksové adaptace románu Američtí bohové s podtitulem Okamžik bouře. V něm na čtenáře čeká velké vyvrcholení celé série.

Tenet míří na Blu-ray, fanoušci se digitální verze filmu dočkají v polovině prosince

Fanoušci sci-fi snímku Tenet si již brzy budou moci vychutnat akční scény z pohodlí domova, do letošních Vánoc se totiž objeví na DVD a Blu-ray.

Batman vo filme i v seriáli, The Boys majú spin-off a drby z Mandaloriana

Dnes toho nie je veľa, ale za to ide o samé zaujímavé veci. Nová Batwoman sa objavila na prvých fotkách, Batman sa sťahuje do Chicaga, Zaklínač ostáva v Londýne a The Boys majú ďalší seriál.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E49

Netflix je zdarma!

Nové kartičky ve staré hře se nás pokusí zabít, temný rytíř slaví narozky a my se těšíme ze seriálu a filmů zdarma. No a vy se můžete těšit z další epizody 90VTEŘIN, ta je totiž taky zdarma!

Hromokočky

1985

SpaceX skafandre navrhol dizajnér stojaci za Batmanom, Wolverinom a Wonder Woman

Spoločnosti SpaceX sa podarilo dosiahnuť dva veľké míľniky: vrátili Američanom vesmírnu prepravu a dodali dokonale vyzerajúce skafandre. Za ten druhý môže filmový návrhár superhrdinských kostýmov.

Nový trailer na digitálnu distribúciu filmu Mizerové navždy sľubuje 50 minút extra obsahu

Ďalší film podľahol karanténe. Najnovšie pokračovanie série Mizerové sa z kina v krátkom čase dostane aj do našich domovov.

Netflix oslavuje deň žien kolekciou filmov, seriálov a dokumentov

Netflix si pripomína deň žien kolekciou filmov, seriálov i dokumentov o silných a inšpiratívnych ženských hrdinkách, autorkách a umelkyniach.

Justice League Dark pod taktovkou J. J. Abramse

Abramsova produkční společnost Bad Robot uzavřela s Warner Bros. dohodu ohledně Justice League Dark.

Liga Spravedlnosti

2017

Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

2021

Challenger: The Final Flight

2020

Tom and Jerry

2021

Američtí bohové

2017

Justice League Dark: Apokolips War

2020