Komediální detektivka Na nože z roku 2019 byla pro režiséra Riana Johnsona vyloženou trefou do černého. Nejenže se film dočkal převážně pozitivních ohlasů, ale zároveň si vedl skvěle i z komerčního hlediska. Z rozpočtu 40 milionů dolarů se snímků podařilo vydělat parádních 311 milionů. Tudíž druhý díl byl vyloženě zaručený. A nedávno talentovaný režisér na svém Twitteru konečně zveřejnil krátký teaser, který odhaluje oficiální název pokračování. Podívat se na něj můžete níže. Snímek tak ponese název Glass Onion: A Knives Out Mystery. Teaser taktéž odhaluje hvězdné obsazení, kterého se ve filmu dočkáme. Tomu samozřejmě kraluje Daniel Craig, který opět ztvární schopného detektiva Benoita Blanca.

Tweet "https://twitter.com/rianjohnson/status/1536379230526722049?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1536379230526722049%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fcollider.com%2Fknives-out-2-title-glass-onion-rian-johnson%2F " se nepodařilo načíst

Že je vám onen název povědomý? Není divu, však se tak jmenuje i slavná píseň od Beatles, kterou slavná britská skupina složila v roce 1968. Bude s tím nějakým způsobem souviset i samotný film? To se budeme muset nechat překvapit. Ostatně není to poprvé, co jméno filmu Johnson převzal z názvu nějaké písně. První díl se v originále nazývá Knives Out, což je také název jedné z písní skupiny Radiohead.

Nutno ovšem dodat, že za dvojkou již nestojí studio Lionsgate. Na začátku jara roku 2021 totiž byla práva k filmové sérii odkoupena Netflixem, který zároveň oznámil, že se dočkáme nejen druhého, ale i třetího dílu. Netflix tak odkoupení práv stálo 450 milionů dolarů. Rian Johnson také v minulosti oznámil, že druhý díl nebude přímým pokračováním dílu prvního, místo toho se bude jednat o zcela nový případ, který bude muset detektiv Blanc vyšetřit. 

Johnson se opět ujal otěží scenáristy a režiséra, přičemž po premiéře by se údajně měl hned vrhnout na tvorbu třetího dílu. Mezi další herecké hvězdy, které v pokračování uvidíme, patří Kathryn Hahn, Ethan Hawke, Edward Norton, Dave Bautista, Kate Hudson, Janelle Monáe, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick a Madelyn Cline.

Filmu bychom se měli údajně dočkat někdy během letošního podzimu.