Minulý měsíc jsme se dočkali vůbec prvního teaseru na nadcházející film Davida Cronenberga, který ponese název Crimes of the Future. A jak se zdá, slavný filmař se vrací k žánru, který mu byl vždy nejbližší. K body hororu. Teprve nedávno také vyšel plnohodnotný oficiální trailer, na který se můžete podívat výše. Nový trailer nám představuje Saula Tensera (Viggo Mortensen), celebritu, která svět uchvacuje svým tělem. Ale nikoliv na módních přehlídkách, místo toho se lidé dočkají znepokojivého představení proměn jeho vnitřních orgánů. Film se bude odehrávat v blízké budoucnosti, ve které lidé mohou volně přetvářet svá těla, aniž by cítili bolest, modelovali nové orgány a používali chirurgii jako novou formu sexuální interakce.

Saul tak touží najít limity manipulace s tělem, aby mohl zjistit, jak moc se vlastně můžeme změnit, dokud nepřestaneme být považováni za lidi. S tím vším by mu měla pomáhat i jeho asistentka Caprice (Léa Seydoux). Zásadní roli ale bude ve filmu také hrát mladá vyšetřovatelka jménem Timlin (Kristen Stewart), která pracuje pro Národní registraci orgánů. Postupem čase tak přijde na to, že ve stínech operuje jistá tajemná skupina, která chce využít Saulovu proslulost k další fázi lidské evoluce. Cronenberg se tak vrací zpět ke svým hororovým kořenům, zároveň se také bude jednat o první film, který režisér od roku 2014 natočil. Tak doufejme, že to bude comeback se vší parádou.

David Cronenberg se postaral jak o režii, tak i o scénář. Snímek bude letos premiérovat na festivalu v Cannes. A to 17. 5. 2022. Někdy o měsíc později by se pak měl objevit i v ostatních kinech. Ve filmu se taktéž dočkáme herců jako Scott Speedman, Welket Bungué a Don McKellar.