Pokud jste fanoušci Futuramy, tak určitě znáte mocného Lrrra, mimozemského vládce planety Omikron Persea 8. A i přestože často vyhrožuje pozemšťanům kompletním zničením, naprosto miluje jejich televizní pořady a s oblibou je doma sleduje. Něco podobného nám nabídne i nadcházející romantická sci-fi jménem Landscape With Invisible Hand, na jejíž oficiální trailer se můžete podívat výše.

Upoutávka začíná jako zcela normální romantické teen drama. Hlavními hrdiny příběhu se tak stávají Adam Campbell (Asante Blackk) a Chloe Marsh (Kylie Rogers), dva mladí lidé, kteří se do sebe zakoukají a začnou spolu randit. Říkáte si, že to je normálka? Inu, má to jeden háček. Celou planetu Zemi totiž ovládla mimozemská rasa, která na veškeré obyvatele dohlíží. Kvůli jejich vlivu a vyspělé technologii je tak spousta pozemšťanů bez práce. Existuje ale jeden spolehlivý způsob, jak pod mimozemským dohledem vydělat peníze. 

Podivní emzáci totiž milují sledovat vztahy mezi lidmi, především ty romantické. A pokud se jedná o vyloženě pravou lásku, tak je to pro ně ta nejlepší věc na světě. Zdá se totiž, že v kultuře návštěvníků z vesmíru romantické vztahy neexistují, proto je pro ně naprosto fascinující sledovat chvíle, kdy se lidé drží za ruce, dávají si polibky a provádějí další radosti, které k milostnému životu neodmyslitelně patří.

Proto lidem platí dobré peníze, když jim mohou takové chvíle livestreamovat přes zařízení, které si dávají na čelo. Aby Adam a Chloe uživili své rodiny, předstírají, že jsou pár, aby si vydělali peníze prostřednictvím svých mimozemských diváků. Ty ale nepůjde jen tak lehce oklamat. Snímek vychází ze stejnojmenné knihy, kterou v roce 2018 napsal autor M.T. Anderson.

O scénář a režii se postaral Cory Finley, který je zodpovědný za dramata Čistokrevní (2017) a Špatné vychování (2019).

Dále se ve snímku objeví herci jako William Jackson Harper, Michael Gandolfini, Tiffany Haddish, Clifton Collins Jr., Josh Hamilton, Lesa Wilson, Al Vicente, Whitney Goin, Thea Camara, Nickolas Wolf, Brooklynn MacKinzie a David E. Collier.

Oficiální premiéra v amerických kinech je stanovená na 18. 8. 2023, zatím ale nevíme, zda snímek zamíří také k nám.