Pokud nebudeme počítat satirický mockument Smrt roku 2021!, tak poslední hraný film, ve kterém si talentovaná Cristin Milioti zahrála, byla komedie Palm Springs (2020), v posledních letech se americká herečka objevovala spíše v seriálovém světě, jmenovitě v titulech jako Zrozeni milovat (2022) nebo Tučňák (2024).

Někdy v budoucnu ale ztvární hlavní roli v tajemném hororovém filmu jménem Buddy, který se už začal natáčet v Ohiu. Podrobnosti o ději se prozatím drží pevně pod pokličkou, podle všeho se ale máme čekat zcela „nový druh hororového zážitku“. Co přesně to ale bude znamenat, se necháme překvapit.

Mělo by se každopádně jednat o druhou hororovou podívanou, ve které herečku uvidíme, tou první byl nepříliš známý snímek The Occupants (2014) od Todda Alcotta (13 duchů). 

O režii se postará producent a scenárista Casper Kelly, jeden z tvůrců seriálu Your Pretty Face Is Going to Hell (2013). Kelly King a Jamie King (Jessica Jones) zpracovali scénář.

Na výrobu dále dohlížejí producenti jako J.D. Lifshitz (Společník) a Raphael Margules (Barbar). Datum premiéry zatím neznáme.