No tak hlavně screenshoty, achivementy a recenze ostatních friendů, prostě mě zajímá názor ostatních lidí. Nebo třeba steam skupiny ve kterých se neustále něco řeší. A hlavní taková vymoženost steamu je workshop kde si můžu jednoduše stáhnout nějaký mod a zlepšit si tím hru. Steam má i diskuzní fóra, už jsem viděl jak lidé co si hru koupily na epic games storu a něco jim nefungovalo šli hledat pomoc na steam. Ale jak jsem psal tak chápu, že né každý hráč to ocení a pokud máš čas si jen občas zahát hru tak to chápu. Mimochodem já chápu, že si steam bere až moc velké procenta, ale já bez těchto prvků nemůžu žít tak mi to neber a jak už jsem psal, když hru opravdu chci tak si ji koupím ať je kde je.

Jo nějaký pokrok tam je. "Stromy/les je víc zelený, písek víc v barvě písku a moře modřejší"fiolaPog

To vypadá zajímavě vaultGuy

tak ja som uz trosku starsi a ked mam cas na hranie tak sa hram hry a netravim cas v launcheru - neviem naco by som ho tam travil... Vymozenosti steamu ? ake ? achievmenty ma moc netankuju, pisat si s kamosmi mozem aj inde pripadne mame TSko a navyse EPIC avizoval ze to maju vo vyvoji a ze to casom dodaju.. takze :D

hůůůůů kérs

když s remasterem neni taková práce, tak by mohli předělat Undregroundy 1 a 2

Já bych radši Burnout novej cmon.

Jako na tu hru se těším, ale doufám, že se hra časem dostane i na xbox konzole a snad i na Nintendo switch (myslím si, že stejně jako několik jiných her s Coopem se i tato hodí na Switch)

Já stále budu čekat na Undergroundy 2. Budu doufat, že se na tom bude někdy v blízké době dělat. Je to můj nejoblíbenější díl z celé série. A zatím jsem neviděl nějaký díl, který by se k němu přiblížil.

Tak doufám že se brzy něco dozvíme. Hrál jsem od nich vše, od Indigo prophecy až po Detroit. Tak doufám že další hra bude stejná pecka jako všechny předešlé. Zatím tedy vede Heavy rain😉

@petr-ix
Hrál jsi někdy zkutečné Assassin¨s creed, kdy tam ještě šlo o Assasíny a Desmond nebyla jen zmínka v nějakých dokumentech?

asi hádám, že jsi hrál jen poslední 2 díly, ale o tom co za úžasnou záležitost to bylo předtím nevím nic....

Zatím nic neoznámili, ale NetEase jim poskytl dost velkou investici, aby mohli dělat hry pro sebe a vydávat je na více platforem. Určitě opět půjde o interaktivní thrillery.