@PS4Sega Já proti MCU nemám prakticky nic. Jsou filmy slabší a silnější ale jinak mám MCU v hledáčku protože mě fascinuje ta dlouhá linie kterou drží. Bohužel, jak už jsem psala, mám obavy z toho že teď už tomu nebudu věnovat tolik času, protože už je toho moc. Zatímco první linie příběhu od Iron-Mana až EndGame, si vystačilo se základem tak 5 důležitých filmů (ty ostatní nebylo nutné znát pro děj Infinity War a EndGame)tak u druhého Strange, už je potřeba znát 3 filmy a 2 seriály. A bude hůř, protože do toho zasáhne multivers a quantum relm, což znamená že si teď můžou dělat cokoliv bez jakéhokoliv omezení a ani nemusí dodržovat vlastní MCU linii ale můžou vytáhnout úplně novou verzi jakékoliv postavy. Navíc tu máme náběh na dalšíc xy linií - Avengers, Guardians, Eternals, Celestials, X-men, F4, young avengers, + asi dalších 5 týmů (u kterých se lidi spíše dohadují kdo a kam by měl patřit) do toho je oznámeno asi 12 seriálů a 15 nových filmů. MCU je obdivuhodný svět ale už je toho moc.

@Kiwi-21 No já 11.11. takže mají taky jasno doma:-D

Záleží jaké anime. Death Note jsem viděla jak seriál tak film. U filmu jsem se dokázala chytit díky seriálu ale kamarád co na tom byl tenkrát se mnou, moc nechápal o co jde. Závěr filmu byl katastrofa. Pokud se nebudou snažit dát tomu nálepku "stranger thinks" jako anime, budu zvědavá.

no nič :D asi si zahrám znova "jednotku" a tu si zaobstarám Jotnar Ediciu, je to nádherné a pekne by sa to vynímalo v novom hernom brlohu :D

Ani náhodou

@JohnMcClane Velmi moudrá slova "tyhle organizace který jsou jenom koncentrovaný politický zlo rozdmýchávají nenávist a zlobu". Slova vhodná na vytesání do kamene.

@PS4Sega zas otravujete, to vidí každý... cili cílená provokace a prej se stářím přichází moudrost, jste výjimka. Jeste bych dodal, že navozovat u mě pocit, že jsem zde nějaký vyvrhel, což dělá i Kray, to na mě opravdu neplatí 😆 a jen to dokazuje vaši ubohost.

@PetriK12 Za 1) nikdo tě neustále nanapadá, to je pouze tvůj mylný sebestředný úsudek ve tvé hlavě 2) zbytečně a hloupě neurážej všechny ostatní lidi na tomto webu, ponižuj tím pouze a jenom sám sebe 3) vůbec o nic jsem se nikdy nesnažil a nesnažím a snažit ani nebudu, protože zbytečné věci nedělám :-) protože na to co jsi zač a na ztrapňování tvé vlastní osoby, tak na to si stačíš zcela jistě úplně ty sám - tím čím zde přispíváš (to vidí každý)

@22riakon22 No (na) moc dlouho to nebude, protože se po několika dnech začne ozývat tělo že nemá přísun potravy. Každopádně souhlas s tím "jenom prosím bacha s dětmi v obou případech".

@FletcherHill Dino crisis byl fajn.

@serialbot To ti gratuluji. Třeba PS2 slim jsem si pořídil včetně přídavné obrazovky a dalšího příslušenství. Jsem rád že mi tyto "staré herní děla" ještě fungují. Je to součást herní historie, bez které by herní současnost nebyla. Měl jsem dost dlouho i Sega Mega Drive II na cartridge, ale tu jsem prodal. No a ještě před hraním na konzolích bylo hraní na počítačích - Sinclair ZX Spectum, Didaktik Gama, Atari, Commodore 64 nebo 128, a tak dále.

@patrikvcelis Děkuji :-) a souhlasím (online hry).