Marko okomentoval 4 TB herní disk WD_BLACK P10
před 5 hodinami

good luck

Do dnes vzpomínám. Tohle byla jedna z mích 5 top RTS.

Ano nevinní. Ale on chce chránit sebe

kdyby se jednalo o mírový protesty souhlasil bych, akorát že taková situace v americe momentálně není, neviní lidi, kteří nemají se situací žádný spojení příchazejí o majetek a živobytí a to zrovna v době kdy by se měla začít ekonomika vzmátořit po covidu, představ si že máš obchod 3 měsíce si musel mít zavřeno, účty se ti hromadí konečně můžeš obchod otevřít a nějaká banda "protestujících" se prožene kolem zničí ti zařízení a vyrabujou obchod, ty bys nechtěl aby proti tomu prezident země zasáhl? Mírové protesty jsou základem demokracie a neměli by se potlačovat naprostej souhlas, to slovo mírové je zde ovšem poměrně důležité a neříkám že všichni protestující nebo všechny protesty v USA nejsou mírové, ale můžeš snad souhlasit s tím že současné protesty, které v americe byly už fakt byly přes čáru.

Promiň ale povolat armádu proti protestujícím je na prezidenta země která tvrdí že je svobodná až na půdu dost velký přešlap.

stále čekám

já ti nevím xenoherkules bylo béčko, ale taky to vědělo že to je béčko, mělo to budget béčka a nesnažilo se to být něco jinýho, díky tomu to pro mě prostě má kouzlo, witcher měl budget 10mil na epizodu a evidentně chtěl bejt takový to nový velkorozpočtový fantasy po tom co GoT uvolnilo místo a to se jim podle mě fakt nepovedlo.

Trochu lepší xenoherkules, no. Chtělo by to víc.

To není moc pěkný:(

Mě teda jediné co zajímá je přední tvůrčí sestava, kterou už známe, a obsazení dvou hlavních protagonistů. A dál se nechám překvapit až samotným uvedením seriálu, stejně jako v případě herní Part2. Ale ignorace traileru do premiéry bude na odznak bobříka trpělivosti... Chtěl bych ho, ale asi to neklapne.

Tak takto spisovne po slovensky sa mi to páči gelunny fiolaPog