Avatar yuuchigo

Robert Bauer - yuuchigo Člen Na Tahu

Robko, na internetu vystupující pod přezdívkou Yuuchigo pochází z nejkrásnějšího místa v pekle - Ústí nad Labem. Je to vášnivý kartičkář, který už pochopil, že se nikdy nebude živit hraním Magic: the Gathering a tak svůj smutek utápí v nekonečném nakupování nových karet a deskových her. Mimo to rád hraje DnD a to jak se svými přáteli z rodného města, tak se svými parťáky z Na Tahu.

Nový člen redakce
6 publikací
0 recenzí
0 komentářů
Epizoda Na tahu

Trénink začíná

Věčné duše se po koronavirové pauze vrací zpět do studia a s nimi i jejich dobrodružství, které končilo opuštěním hostince nevalné pověsti, nazývaného Rudý samet.

Epizoda Na tahu

Kampaň Věčné duše | Epizoda 4

Tentokrát vás čeká super Q&A celé skupiny Na tahu, kde se dozvíte zajímavosti ohledně kampaně Věčné duše a co nás čeká následující týdny!

Článek Novinka

Critical Role zakládají vlastní vydavatelství deskových her

Společnost Critical Role známá díky stejnojmenné show, ve které streamují D&D, rozšiřuje portfolio o vlastní vydavatelství deskových her Darrington Press a pro rok 2021 chystají čtyři hry.

Epizoda Na tahu

Rudý samet

Věčné duše se po době strávené v Xhorhasu dostávají zpátky na území Dwendalského království. Čeká je ovšem ještě dlouhá pouť a tak se rozhodnou si putování zkrátit návštěvou zvláštního hostince!

Epizoda Na tahu

Nebezpečí v pustině

Věčné duše se po minulém setkání vydávají na cestu zpět do Dwendalského království. Xhorhaské pustiny jsou ovšem zrádné a nabízí dobrodruhům nejednu výzvu. Jaká náhodná setkání změní jejich putování?

Epizoda Na tahu

Zvířecí začátek

První díl nové kampaně Na tahu. Věčné duše se po měsíci odpočinku znovu setkávají ve městě Asarius. Jak strávili svůj čas? Kam povedou jejich další kroky a kdo je vlastně Modrák?