Avatar petr-sebor-sebron

Petr Šebor - petr-sebor-sebron Externí redaktor

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuji přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najdu čas. (No v poslední době propařím celý víkend.) Indiana sleduji od jeho začátků a je to vzpomínka na mé nerdské dětství. 🤗

Nový člen redakce
150 publikací
0 recenzí
27 komentářů
Článek Novinka

Nové české vydání islandské Ságy o Grettim

Právě vychází druhé české vydání Ságy o Grettim. Jedná se o islandskou rodovou ságu s fantaskními prvky, která byla napsaná na přelomu 12. a 13. století neznámým autorem.

Článek Novinka

Napůl člověk a napůl elf Jaevidem se stane vyvoleným dračím jezdcem ve fantasy románu Letopisy dračích jezdců

Nakladatelství Alpress připravuje vydání nového fantasy románu pro děti a mládež s názvem Letopisy dračích jezdců. Ten by mohl alespoň trochu uspokojit fanoušky Eragona a dalších dílů z této série.

Článek Novinka

Sourozenci Fynn a Burton se zapletou do nebezpečné hry v thrilleru Médium

Kmotr kyberpunkových románů William Gibson přišel v roce 2014 s thrillerem The Peripheral. Ten se ve druhé polovině roku dočká i české verze pod názvem Médium.

Článek Novinka

Fantasy western Chřestýš Callahan konečně vyjde i na Slovensku pod názvem Štrkáč Callahan

Slovenský spisovatel Juraj Červeňák vydává většinu knih v češtině z komerčních důvodů. Po 7 letech se však na Slovensku v originále objeví fantasy western Chřestýš Callahan pod názvem Štrkáč Callahan.

Článek Novinka

Mocný a tajemný syndikát se chce pomstít Batmanovi v komiksovém svazku Batman Detective Comics 6: Stín nad netopýry

Detective Comics patří mezi nejstarší komiksové série vůbec. Nakladatelství BBart právě vydalo svazek několika těchto sešitů s názvem Batman Detective Comics 6: Stín nad netopýry.

Článek Novinka

Humorný slovenský komiks Zóna konečně vychází v češtině

Slovenský dramaturg Daniel Majling v roce 2018 vydal humorný komiks Zóna. Ten v této době vychází pod taktovkou nakladatelství Labyrint i v Česku s českým překladem.

Článek Novinka

Na pulty obchodů se řítí další román ze světa Warhammeru 40 000

Nakladatelství Polaris v těchto dnech vydává další román ze světa Warhammeru 40 000. Tentokrát se jedná o šestý díl z cyklu Horovo kacířství s podtitulem Sestup andělů.

Článek Novinka

Barbar Conan v šestém díle komiksové adaptace od Timothyho Trumana s podtitulem Nergalova paže

Nakladatelství Comics Centrum připravuje na měsíc červen/jún šestý díl komiksové adaptace Barbara Conana od Timohyho Trumana s podtitulem Nergalova paže.

Článek Novinka

Detektiv John Finch vyšetřuje nepochopitelnou dvojnásobnou vraždu v terorizovaném městě Ambra

Nakladatelství Argo připravuje na červen/jún vydání fantaskního detektivního románu Finch, který se odehrává ve městě terorizovaném tajemnými bytostmi z podzemí.

Článek Novinka

V červnovém čísle Bart Simpson se utká Martin s Milhousem o titul nejméně oblíbeného žáka školy

Do červa/júna nezbývá už moc času, a tak nastává ten pravý okamžik představit vám další číslo komiksového Barta Simpsona. Čeká nás opět pořádná dávka zábavy a humoru.

Článek Novinka

Neobvyklí hrdinové musí zachránit městečko Burden Hill před zkázou v komiksu Bestie Burdenské 1: Psí kusy

Comics Centrum již vydalo všechny komiksy pro měsíc květen/máj a tak se můžeme pomalu přesunout na ty červnové/júnové. Začněme s neobvyklým hororovým komiksem Bestie Burdenské 1: Psí kusy.

Článek Novinka

Konečně bychom se měli dočkat čtvrtého svazku komiksové série Rick a Morty

Odložený komiksový svazek Rick a Morty 4 je již k dispozici k předobjednání, a tak je tedy jasné, že už by se neměl zpozdit. Po ukončení 4. řady seriálu tedy budete moci pokračovat v dobrodružství.