Avatar petr-sebor-sebron

Petr Šebor - petr-sebor-sebron Redaktor

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuji přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najdu čas. (No v poslední době propařím celý víkend.) Indiana sleduji od jeho začátků a je to vzpomínka na mé nerdské dětství. 🤗

Nový člen redakce
249 publikací
0 recenzí
29 komentářů
Článek Novinka

V Česku vyšel nový román od autora bestselleru Silo

Nakladatelství Laser-Books včera vydalo nový román od Hugha Howeyho, který stojí za excelentní trilogií Silo. Kniha nese název Písek a vezme nás do reálného postapokalypitckého světa.

Článek Novinka

Třicet osm videoherních knih a komiksů za 12,79 euro? To je nový Humble Book Bundle

Oblíbená charitativní stránka Humble Bundle nabízí nový knižní balíček, který se rozhodně vyplatí. Za 12,79 euro dostanete 38 knih a komiksů s videoherní tematikou v celkové hodnotě 380 dolarů.

Článek Novinka

Výběr těch nejzajímavějších současných Kickstarter komiksových projektů

Na Kickstarteru se den co den objeví velká spousta nových komiksových kampaní. My jsme se rozhodli pro vás vybrat tři nejzajímavější kampaně, které na Kickstarteru právě probíhají.

Článek Novinka

Čtvrtý díl space opery Centrální impérium vyjde pouhé dva měsíce po předchozím

Nakladatelství Fantom Print ve čtvrtek vydá čtvrtý díl space opery Centrální impérium s podtitulem Odkaz Protektorů. Je to pouhé dva měsíce od vydání předchozího dílu.

Článek Novinka

Nakladatelství Fragment vydává třetí díl fantasy série Kroniky Deštné divočiny

Nakladatesltví Fragment v tomto týdnu vydává třetí díl z fantasy série Kroniky Deštné divočiny s podtitulem Dračí město. Celá série vypraví příběh o nesourodé družině, která zachraňuje draky.

Článek Novinka

Boj Uraraky s Bakugóu v pátém svazku My Hero Academia

Nakladatelství CREW bude již brzy vydávat pátý svazek ze série My Hero Academia s podtitulem Šóto Todoroki: Počátek. Nová kniha nám ukáže poslední zápasy celého festivalu.

Článek Novinka

Holmes musí čelit Irene Adlerové v novém komiksu

Nakladatelství CREW bude brzy vydávat nový díl komiksové adaptace známého seriálu Sherlock, ve kterém si hlavní roli zahráli Benedict Cumberbatch a Martin Freeman.

Článek Novinka

České fanynky série Cursebreakers se dočkají druhého dílu

Nakladatelství CooBoo připravuje na pondělí vydání druhého dílu z fantasy pohádkové série Temné a osamělé prokletí. Titul ponese název Statečné a zlomené srdce.

Článek Novinka

Wonder Woman je zatažena do boje s Pánem Apokolipsu

V další vlně nakladatelství CREW můžou fanoušci očekávat šestý svazek komiksové série Wonder Woman s podtitulem Děti bohů, který spadá do edice Znovuzrození hrdinů DC.

Článek Novinka

Homer a Bart se dostanou do křížku se zločincem

Jak už je u nakladatelství CREW zvykem, i tento měsíc se dočkáme pravidelného dobrodružství rošťáka Barta v komiksovém sešitu Bart Simpson. Tentokrát se Homer a Bart dostanou do křížku se zločincem.

Článek Novinka

Andělský mág od Gartha Nixe míří k českým čtenářům

Nakladatelství Fragment připravuje na září/september vydání nového fantasy románu od australského spisovatele Gartha Nixe s názvem Andělský mág. Uspěje u českých čtenářů?

Článek Novinka

Punč přání se po 27 letech vrací zpět k českým čtenářům

Nakladatelství Argo vydalo 5. srpna/augusta nové vydání pohádkového fantasy Punč přání, které napsal zesnulý německý spisovatel Michael Ende (Nekonečný příběh).