Avatar petr-sebor-sebron

Petr Šebor - petr-sebor-sebron Redaktor

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuji přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najdu čas. (No v poslední době propařím celý víkend.) Indiana sleduji od jeho začátků a je to vzpomínka na mé nerdské dětství. 🤗

1 rok v redakci
532 publikací
6 recenzí
64 komentářů
Článek Novinka

V novém svazku série Ú.P.V.O. budou muset agenti Úřadu vyšetřit, kdo vyvraždil plný vlak nacistů

Ve třináctém svazku série Ú.P.V.O. s podtitulem 1947, který těsně navazuje na devátou knihu, budou muset agenti Úřadu vyšetřovat vraždy nacistů, jimž kdosi z těla vysál veškerou krev.

Článek Novinka

Deset syrových povídek z mrazivého vesmíru

Po celkem dlouhých pěti letech se Pavel Fritz opět vrací na český knižní trh. Jeho nová sci-fi povídková sbírka s názvem Studené světlo hvězd přinese deset syrových povídek z mrazivého vesmíru.

Článek Novinka

Komiksová adaptace románu Žít a nechat zemřít by měla mít finální datum vydání

České vydání komiksové adaptace román Žít a nechat zemřít se potýkalo s několikanásobnými odklady kvůli doposud nevydanému filmu Není čas zemřít. Dubnový/aprílový termín by však měl být finální.

Článek Novinka

Rick a Morty budou vyšetřovat vraždy v Hotelu Immortal

Rick a Morty budou v novém komiksu vyšetřovat masové vraždy v Hotelu Immortal. One shot komiks Rick and Morty Presents: The Hotel Immortal přinese šílený detektivní příběh ve stylu Agathy Christie.

Článek Novinka

Román Milosrdná vrána přináší temný fantasy svět ve stylu knih od Leigh Bardugo

Dva roky o vydání originálu se v Česku objeví první díl temné YA fantasy série Milosrdná vrána. Ten čtenáře zavede do role vůdkyně zabijácké skupiny, jejíž poslední práce nabere nečekané obrátky.

Článek Novinka

Komiksová série Žoldnéř s olejovou malbou se vrací k českým čtenářům

Stará evropská komiksová série Žoldnéř, která vyniká ručně malovanými panely olejovou barvu, se vrací zpět k českým fanouškům. V pátém svazku s podtitulem Pevnost nastane střet se zlým Claustem.

Článek Novinka

Nakladatelství Epocha oznámilo třetí díl akční sci-fi série Legie

Den po aprílovém žertu, který se týkal série Legie, překvapilo nakladatelství Epocha oznámením třetího dílu této oblíbené série. Pokračování od Kristýny Sněgoňové ponese název Šprti a frajeři.

Článek Novinka

Jar Jar Binks se v seriálu Obi-Wan Kenobi neobjeví

Nejnenáviděnější postava z univerza Star Wars, Jar Jar Binks, se neobjeví v očekávaném seriálu Obi-Wan Kenobi. Tuto informaci potvrdil herec Ahmed Best na svém twitterovém účtu.

Článek Novinka

Comics Centrum spustilo předprodej třetího Kolosálního Conana

Rok 2021 se přehoupl přes první čtvrtinu a v nakladatelství Comics Centrum to znamená jediné, začátek předprodeje první třetího Kolosálního Conana od Timothyho Trumana a Tomáse Giorella.

Článek Novinka

Doctor Strange se pokouší vrátit ztracenou slávu Las Vegas

Poté, co se Doctor Strange vypořádal se lstivým Lokim, na něj čeká další dobrodružství. V sedmém svazku zamíří Stephen Strange do Las Vegas, aby tomuto hříšnému městu vrátil jeho ztracenou slávu.

Článek Novinka

Gerda tropí hlouposti, již potřetí

Zapšklá třicátnice v těle malé holčičky, Gerda, se vrací. Spíše nevrací, protože stále trčí v Pohádkově a snaží se odtamtud dostat. Ve třetím svazku se však pokusí použít pro útěk nezvyklou taktiku.

Článek Novinka

Prequelový seriál The Witcher: Blood Origin má nového hlavního herce

Twitterový účet The Witcher na konci minulého týdne představil dalšího herce pro seriál The Witcher: Blood Origin. Tím bude Laurence O'Fuarain v roli válečníka Fjalla s bolestivou minulostí.