Avatar petr-sebor-sebron

Petr Šebor - Petr Šebor - Šebron Externí redaktor

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuji přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najdu čas. (No v poslední době propařím celý víkend.) Indiana sleduji od jeho začátků a je to vzpomínka na mé nerdské dětství. 🤗

Nový člen redakce
35 publikací
0 recenzí
11 komentářů
Článek Novinka

Mediální společnost MGM kupuje filmová práva na román Andyho Weira, který jěště nevyšel

Úspěšný americký autor Andy Weir, od kterého můžeme znát knihy Artemis nebo Marťan, oznámil svůj nový knižní projekt s názvem The Hail Mary, který by měl vyjít na jaře roku 2021. MGM chce film.

Článek Novinka

Česká autorka Petra Neomillnerová nabízí první díl trilogie Písně čarodějky zdarma

Nedávno jsme Vás informovali, že český autor scifi, František Kotleta, nabízí dva své tituly zcela zdarma. Této iniciativy se chytila i česká fantasy autorka Petra Neomillnerová.

Článek Novinka

Knižní The Art and Making of pro fanoušky seriálu Altered Carbon

V rámci ukončení druhé série Altered Carbon vydává americká autorka Abbie Bernstein (The Art of Mad Max, The Art and Making of the Flash) knihu Altered Carbon: The Art and Making of the Series.

Článek Novinka

Posádka lodi Titan objeví civilizaci umělých inteligencí v románu Star Trek Titan: Syntéza

I když současná situace není pro nakladatele příliš příznivá, nové knihy vychází stále ve velice hojném počtu. Jednou takovou, která rozhodně stojí za zmínku, je nový díl kultovního scifi Star Trek.

Článek Novinka

Alejandro Jodorowsky nás provede svým životem autobiografii Tanec reality

Autobiografie slavného spisovatele a režiséra Alejandra Jodorowského po 19 letech od vydání originálu vychází i v našich končinách v českém jazyce.

Článek Novinka

Audiokniha SPAD a ebook Válkotvůrci zdarma na palmknihách

Český scifi autor František Kotleta, který pod tímto pseudonymem napsal například sérii Bratrstvo krve nebo Poutník z Mohameda, právě na eshopu Palmknihy.cz nabídl fanouškům dva své tituly zdarma.

Článek Novinka

Tajemný tvor Znjetvořec tyranizuje lovce v 5. dílu Pochmurného kraje

Bojíte se rádi? A dokážete se bát i u knih a komiksů? Pokud ano, máme pro Vás tip na nový hororový komiks Pochmurný kraj 5: Znjetvořec.

Článek Novinka

Distributoři nemají peníze, knihkupci strádají, Algor ale vyjde

Kvůli situaci ohledně pandemie Covid-19 má většina podnikatelů finanční potíže. Tento problém se netýká pouze posiloven, hotelů a restaurací, ale také autorů a malých nakladatelství.

Článek Novinka

Říše nám ukáže alternativní historii po druhé světové válce vyhrané nacistickým Německem

Se svou alternativní historií s vítězným nacistickým Německem přichází český autor Roman Bureš, který stojí za úspěšnou trilogií Propast času. Jedná se o sci-fi román Říše z edice Fantastická Epocha.

Článek Novinka

Hellboy bojující s upíry, ďábelskými krocany a kocovinou v komiksu Hellboy v Mexiku

Oblíbený temný hrdina vytvořený Mikem Mignolou, napůl člověk, napůl démon jménem Hellboy, se nám brzy ukáže v samostatném komiksu Hellboy v Mexiku. Scénář ke komiksu napsal samotný Mike Mignola.

Článek Novinka

Lord Baltimore na výpravě za zničením Rudého krále v komiksu Baltimore 6

Český komiksový vydavatel Comics Centrum vydal 6. díl hororové komiksové série Baltimore s názvem Kult Rudého krále, za kterým stojí američtí scénáristé Mike Mignola a Christopher Golden.

Článek Novinka

Vydání komiksového Jamese Bonda bylo odloženo na listopad/november

Odkládání z důvodu pandemie Covid-19 se netýká pouze filmů a seriálů. Může postihnout také knihy i komiksy. Jedním takovým odloženým komiksem je James Bond: Žít a nechat zemřít.