Avatar petr-sebor-sebron

Petr Šebor - petr-sebor-sebron Redaktor

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuji přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najdu čas. (No v poslední době propařím celý víkend.) Indiana sleduji od jeho začátků a je to vzpomínka na mé nerdské dětství. 🤗

Nový člen redakce
340 publikací
1 recenzí
38 komentářů
Článek Novinka

Nový román ze světa Metro 2033 nás vezme na povrch

Díky Dmitrijmu Glukhovskému a jeho fantazii vznikla v Rusku literární škola zvaná Univerzum 2033. Jedním ze členů je i autor Sergej Kuzněcov, který do Čech přináší nový post-apo román Mramorový ráj.

Článek Novinka

Válka mezi církví a vědci v období renesance

Po třech měsících vychází nové číslo magazínu Modrá CREW. Na čtenáře tentokrát čeká první polovina mysteriózního historického thrilleru Jednorožec, kde vypukne válka mezi církví a vědci.

Článek Novinka

Nejambicióznější detektivní komiks The Fade Out vyšel v Česku

Během tohoto týdne vydalo české nakladatelství BB art luxusní svazek detektivní komiksové série The Fade Out (Zatmívačka) od Eda Brubakera a Seana Phillipse. Svazek obsahuje i bonusové materiály.

Článek Novinka

Deadpool versus Sabretooth v novém svazku

Příští týden se v novém svazku komiksové série Deadpool, miláček publika utká nejoblíbenější Marvel antihrdina se Sabretoothem. Komiks vydává nakladatelství CREW s českou lokalizací od Dareka Šmída.

Článek Novinka

Nejoceňovanější fantasy trilogie současnosti, Zlomená země, míří ke svému konci

Nejoceňovanější současná fantasy trilogie s názvem Zlomená země spěje ke svému konci. Nakladatelství HOST dnes vydává závěrečný díl s podtitulem Kamenné nebe.

Článek Novinka

První český superhrdina Zázrak dostává svůj plnohodnotný první svazek

V nejbližších dnech by mělo nakladatelství Czech News Center vydat první svazek české superhrdinské komiksové série Dechberoucí Zázrak, která vychází ve formě sešitů již od roku 2015.

Článek Novinka

Příběh Vélina Al Sorna pokračuje v nové fantasy sérii Čepel krkavce

Skotský spisovatel Anthony Ryan, který stojí za trilogií Stín krkavce, se po menší odmlce v podobě dračí série Draconis Memoria vrací k příběhu Vélina Al Sorna v nové sérii Čepel krkavce.

Článek Novinka

Slovenské vydání knihy Druhá nadácia od Lindeni míří do prodejen

Třetí díl slovenského vydání Nadace s názvem Druhá nadácia bude v nejbližších dnech v prodeji. Na slovenské fanoušky opět čeká výtisk v pevných deskách s krásným cover artem.

Článek Novinka

Bart Simpson versus nebezpečně inteligentní opice

Do stánků opět míří další číslo měsíčníku Bart Simpson, tentokrát se jedná o desátý sešit pro rok 2020. Pro čtenáře jsou připraveny tři příběhy rozeseté na 28 plnobarevných stran.

Článek Novinka

Kontroverzní komiks Krásná temnota ukazuje zlo v té nejroztomilejší podobě

Kontroverzní francouzský komiks Krásná temnota míří po odkladu do českých obchodů. Hlavními postavami jsou na první pohled roztomilé bytosti, které žijí v těle mrtvé holčičky.

Článek Novinka

Komiksová série o keltské válečnici Bronwyn se nejspíše dočká druhého sešitu

Keltská komiksová série Bronwyn - The Further Adventures od Australana Isaaca George se nejspíše dočká druhého čísla. Autor právě v této době vybírá peníze na vydání pokračování na Kickstarteru.

Článek Novinka

V osmém svazku Zaslíbené Země Nezemě spadnou hrdinové do pasti

Manga série Zaslíbená Země Nezemě se dočkala svého osmého svazku. Dva hrdinové, Emma a Ray, se zde ocitají ve velmi svízelné situaci, když musejí obstát proti obrovské přesile.