Avatar petr-sebor-sebron

Petr Šebor - petr-sebor-sebron Redaktor

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuji přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najdu čas. (No v poslední době propařím celý víkend.) Indiana sleduji od jeho začátků a je to vzpomínka na mé nerdské dětství. 🤗

Nový člen redakce
439 publikací
5 recenzí
42 komentářů
Článek Novinka

Batmana čeká nebezpečné vyšetřování v Evropě

V polovině letošního dubna/apríla bude DC Comics vydávat novou šestidílnou minisérii s názvem Batman: The Dark Knight. V ní se Batman vydá do Evropy, aby zde vyšetřil nepříjemnou havárii.

Článek Novinka

Knižní trilogie Prachmistři se dočká seriálové adaptace

Kanadský producent a scénárista Joseph Mallozzi se pochlubil redaktorům magazínu Deadline, že připravuje seriálovou adaptaci úspěšné fantasy trilogie Prachmistři od Briana McClellana.

Článek Novinka

Fantasy série plná střelného prachu a magie

Druhá knižní série ze světa Prachmistrů od Briana McClellana se dočká třetího dílu. Román s názvem Krev říše vezme čtenáře do závěrečné bitvy, která může zvrátit směr celé války.

Článek Novinka

Co vydá Comics Centrum v lednu a kdy bude ediční plán?

Šéfredaktor Comics Centra, Václav Dort, prozradil na firemním facebookovém profilu informace o lednových komiksech. Navíc nastínil, kdy by měl vyjít jejich ediční plán v klasickém listovacím formátu.

Článek Novinka

Epický závěr grimdark fantasy trilogie Moře střepů

Čeští fanoušci se konečně dočkají epického zakončení grimdark fantasy trilogie Moře střepů, který ponese podtitul Půl války. Za sérií stojí vyhlášení britský spisovatel Joe Abercrombie.

Článek Novinka

Námořní výprava na cizí nepřátelské planetě

Po dlouhých třiceti letech vychází v Česku sci-fi román Tvář vod, který byl v roce 1991 kultovním spisovatelem Robertem Silverbergem. Příběh se odehrává na cizí vodní planetě.

Článek Novinka

Kolonie, dystopický román z planety Mars

Debutový román Kolonie od Samanthy Marsden se již brzy objeví u nás s českou lokalizací. Na čtenáře čeká příběh dívky, která se musí rozhodnout, jestli zůstane po boku matky, nebo se přidá k odboji.

Článek Novinka

Vyvrcholení komiksové adaptace románu Američtí bohové

Již brzy se v Česku díky nakladatelství CREW objeví třetí svazek komiksové adaptace románu Američtí bohové s podtitulem Okamžik bouře. V něm na čtenáře čeká velké vyvrcholení celé série.

Článek Novinka

První dobrodružství princezny Diany

Komiksová adaptace románu Wonder Woman: Válkonoška od bestsellerové spisovatelky Leigh Bardugo se již brzy objeví i u nás s českou lokalizací. Vydání má na starosti nakladatelství CREW.

Článek Novinka

Bizarní komiksová minisérie Avengers Mech Strike představuje superhrdiny v úplně jiném kabátku, doslova

Seskupení superhrdinů Avengers si na sebe vezme mohutný power armor pro boj s obrovským protivníkem v nové minisérii s názvem Avengers Mech Strike. Samotné provedení však vypadá trochu bizarně.

Článek Novinka

Hvězdné flotile hrozí nebezpečí ze strany Dětí bouře

V pondělí 4. ledna/januára 2020 vydalo nakladatelství Laser-books další knihu ze série Star Trek Voyager s podtitulem Děti bouře. V něm se Hvězdná flotila vystaví nebezpečí ze strany Dětí bouře.

Článek Novinka

Masivní šestisvazková komiksová série Mighty Morphin Power Rangers na Kickstarteru

Na Kickstarteru si právě teď můžete předobjednat celou komiksovou sérii Mighty Morphin Power Rangers, kterou před pěti lety začalo vydávat americké komiksové vydavatelství BOOM! Studios.