Avatar petr-sebor-sebron

Petr Šebor - petr-sebor-sebron Redaktor

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuji přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najdu čas. (No v poslední době propařím celý víkend.) Indiana sleduji od jeho začátků a je to vzpomínka na mé nerdské dětství. 🤗

1 rok v redakci
717 publikací
11 recenzí
89 komentářů
Recenze 7

Druhá šance – Nelineární postapokalyptická jízda

Druhá šance, debutový román Adama Pýchy, který čtenáře rozdělil na dva tábory. Jedni knihu opěvují do nebes, druzí zase odsuzují. Pravdou však je, že Druhá šance není ani průměrná, ale ani bezchybná.

Článek Téma

Potápěč – Mysteriózní rodinné drama, které vám vezme dech

Grafický román Potápěč kanadského komiksového tvůrce Jeffa Lemirea není jen pouhým komiksovým příběhem. Potápěč je atmosférické, smutné umělecké dílo plné metafor a emocí.

Článek Novinka

Knižní novinky 15.11.–21.11.: Z nebe prší byznysmeni

Knižní novinky ze 46. týdne roku 2021 jsou opravdu nabité. Od minulého týdne si fanoušci mohou užít nový příběh Johna Constantinea, starou pecku Alana Moorea či nové vydání českého sci-fi z roku 1929.

Článek Novinka

Sterakdary spustil předprodej druhé Arily

Na začátku tohoto pracovního týdne byl spuštěn předprodej druhého románu ze série Arila. Pokračování s podtitulem Poslední hvězda by mělo ukončit životní cestu Arilu, ale neukončí příběhy z Aldolonu.

Článek Novinka

Disney+ Day: Podívejte se na souhrn všech Disney projektů, které k nám v následujících letech dorazí

MCU, Star Wars, dokumentární cykly, pohádky a ještě mnoho dalšího. To vše pro nás Disney v nadcházejících letech chystá. Tak se na všechny ty novinky pojďme podívat trochu blíže.

Článek Novinka

Knižní novinky 8.11.–14.11.: Souboj herních gigantů

Následující díl Knižních novinek patří převážně herním gigantům. Nových přírůstků do knihoven se totiž dočkali nejen milovníci World of Warcraft, ale i fanoušci obrovské značky Warhammer.

Článek Novinka

Hororový komiks Chlad vám pocuchá nervy i žaludek

Nakladatelství Comics Centrum odhalilo překvapení pro druhé pololetí roku 2021. Tentokrát se zábavy dočkají milovníci hororu. Komiks Chlad čtenáře zavede na výpravu do temných míst lidské mysli.

Článek Novinka

Star Wars: Rogue Squadron se údajně odkládá na neurčito

Následující filmový počin ze světa Star Wars, Star Wars: Rogue Squadron, byl odložen na zatím neznámý termín. Za odkladem stojí časové problémy. Režisérka Petty Jenkins má přeplněný harmonogram.

Článek Novinka

Knižní novinky 1.11.–7.11.: Evropské komiksy jedou!

Nové knižní novinky jsou zase tady a s nimi i pořádná dávka knih a komiksů, které během uplynulého týdne vyšly v Česku a na Slovensku. Dnešní epizoda je ve znamení evropských komiksů!

Článek Téma

Bude nový filmový Resident Evil propadák?

Snímek Resident Evil: Welcome to Racoon City se stal obětí obrovské kritiky. Nově zveřejněná videa mají několikrát více dislajků než lajků. Jaké problémy způsobily tento obrovský „review bombing“?

Článek Novinka

Čtvrtý díl Legie posune hlavní dějovou linii kupředu. Hlavní hrdinové se opět utkají s enlily

František Kotleta přinesl nové podrobnosti o čtvrté části dvanáctidílné space opery Legie. Čtvrtý díl s podtitulem Rudý vrabčák zavede neobvyklou skupinu hrdinů na planetu okupovanou enlily.

Recenze 8

Underground: Revoluce je sice méně dospělý než jeho předchůdce, ale o to více zábavný

Druhý Underground je značně jiný, ale zároveň podobný svému předchůdci. Revoluce sice čtenáři předkládá derivát původního příběhu, ale vyprávění je mnohem zábavnější, akčnější a napínavější.