Avatar petr-sebor-sebron

Petr Šebor - petr-sebor-sebron Redaktor

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuji přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najdu čas. (No v poslední době propařím celý víkend.) Indiana sleduji od jeho začátků a je to vzpomínka na mé nerdské dětství. 🤗

1 rok v redakci
681 publikací
9 recenzí
85 komentářů
Článek Novinka

Komiksový Conan od Jasona Aarona bude pokračovat. Jak si kultovní barbar povede v roli otce?

Komiksová série Život a smrt barbara Conana od Jasona Aarona a vydavatelství Marvel Comics bude pokračovat. Šestidílná minisérie King Conan se zaměří na nové dobrodružství Conana a jeho syna Conna.

Článek Stručně

Severská mytologie, Mumínci, předobjednávkové šílenství nakladatelství Epocha a další kolosální Witchblade

Okurková sezóna oficiálně skončila a čeští nakladatelé opět začínají útočit na naše peněženky. Novinek za poslední týden je tak moc, že jsme opět museli oživit rubriku Jednohubky z knižního světa.

Článek Novinka

Hororový komiks Bůh krys od Richarda Corbena vyjde brzy v Česku

Hororový komiks Bůh krys od kultovního komiksového tvůrce Richarda Corbena vyjde již brzy v Česku. České vydání od Arga bude obsahovat všech pět sešitů. Fanoušci si budou moci vybrat ze dvou obálek.

Článek Novinka

Live–action adaptaci Cowboye Bebopa doprovodí hned tři knižní projekty

Vydavatelství Titan Publishing připravuje tři knižní projekty, které doprovodí očekávanou live–action adaptaci Cowboye Bebopa. Fanoušci se mohou těšit na prequelový román, komiks a making–of knihu.

Článek Novinka

Red Band Trailer prequelu Kingsman: První mise láká na gentlemanskou akci

Film Kingsman: První mise se představuje v novém Red Band Traileru. Fanoušci série se mohou těšit na suchý britský humor, přehnané násilí, akci a hlavně na první gentlemany tajné služby Kingsman.

Článek Novinka

Na internet unikla fotografie Andrewa Garfielda v obleku Spider–Mana, Sony ji okamžitě stáhla

V posledních několika hodinách unikla na internet fotografie Andrewa Garfielda v obleku Spider–Mana. Její pravdivost by mohl dokazovat rázný krok společnosti Sony, která se postarala o její smazání.

Článek Novinka

Sbírka Pulp Stories nabídne povídky s nádechem zlatého věku sci-fi a notnou dávku české neomalenosti

Tematickou povídkovou sérii Ve stínu brzy doplní nová antologie s názvem Pulp Stories: Krásky a vetřelci. Fanoušci se mohou těšit na povídky ve stylu zlatého věku sci-fi s prvky tuzemské akční scény.

Článek Novinka

Podzimní virtuální con Netflix Tudum přinese nové informace o více než 70 seriálech a filmech

Geeked Week na steroidech? Tak by se dala nazvat nová virtuální akce Tudum, kterou Netflix připravuje na letošní podzim. Diváci se mohou těšit na nové informace o více než 70 filmech a seriálech.

Článek Novinka

Slovanské bohyně na cestě za zlomením nepříjemného prokletí

Slovenští i čeští čtenáři budou moci brzy okusit nový příběh slovenské autorky Vladimíry Šebové. Román Dcéra zimy bude vyprávět zajímavý fantasy příběh inspirovaný slovanskou mytologií.

Článek Novinka

Disney pracuje na desetidílném origin story Kapitána Nema

Magazín The Hollywood Reporter přišel s informacemi o novém seriálu z produkce Disney. Tento pohádkový gigant se po velmi dlouhé době vrátí k příběhům Julese Verna v desetidílné sérii Nautilus.

Článek Novinka

Netflixovskou adaptaci sci-fi trilogie Vzpomínka na Zemi bude režírovat Derek Tsang

Magazín The Hollywood Reporter přinesl nové podrobnosti o seriálové adaptaci sci-fi trilogie Vzpomínka na Zemi od Netflixu. Režisérem by měl být Derek Tsang, který se proslavil snímkem Better Days.

Článek Novinka

Čínská sci-fi povídková sbírka Toulavá země vyjde v Česku

Povídková sbírka Toulavá země od čínského spisovatele Liou Cch'-sin, autora veleúspěšné trilogie Vzpomínka na Zemi, vyjde na podzim v Česku. Kniha nabídne příběhy o mimozemšťanech a cestování časem.