Avatar petr-sebor-sebron

Petr Šebor - petr-sebor-sebron Redaktor

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuji přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najdu čas. (No v poslední době propařím celý víkend.) Indiana sleduji od jeho začátků a je to vzpomínka na mé nerdské dětství. 🤗

Nový člen redakce
160 publikací
0 recenzí
27 komentářů
Článek Novinka

Zmizeli opravdu všichni Borgové? To se dozvíte v osmém díle ze série Star Trek: Voyager s podtitulem Nehodni

Nakladatelství Laser-books vydává v Česku knihy ze světa Star Treku. Právě teď připravují vydání nového dílu ze série Star Trek: Voyager s podtitulem Nehodni, ve které se řeší otázka vymizení Borgů.

Článek Novinka

Nestvůry jako součást rodinného tajemství v komiksu Načmáranec

Nakladatelství Argo zveřejnilo na facebooovém profilu Argomiks nové informace o francouzském komiksu Načmáranec. Jste připraveni na tajemnou minulost jedné ženské rodiny?

Článek Novinka

Životní příběh o přátelství, nápravě životních chyb a lásce? To je první díl nové mangy s názvem Orange

Nakladatelství CREW připravuje na půlku června/júna vydání nové krátké manga série s názvem Orange. Ta se věnuje dívce, která se snaží díky dopisu z budoucnosti napravit své životní chyby.

Článek Novinka

Druhé slovenské vydání postapokalyptického sci-fi s názvem Šarlátový mor míří na pulty obchodů

The Scarlet Plague je sice méně známým dílem Jacka Londona, ale patří k základním knihám "postapo" žánru. Nakladatelství Premedia právě připravuje druhé slovenské vydání s názvem Šarlátový mor.

Článek Novinka

Nová česká sci-fi povídková sbírka Rezavé desky na Startovači

Český rekreační autor Jan F. Rajm spustil na Startovači kampaň, ve které žádá finanční příspěvek na vydání jeho sci-fi povídkové sbírky s názvem Rezavé desky.

Článek Novinka

Skupinka kamarádů z vysoké školy se ztratí v tajemných skandinávských lesích v hororu Rituál

Nakladatelství Fobos vydává další hororový román. Tentokrát nepůjde o žádný strašidelný dům, ale o bestii, která se bude snažit zavraždit partu kamarádů v tajemném skandinávském lese.

Článek Novinka

První díl Hrozba ze švédské young adult trilogie Potomci míří na pulty knihkupectví

Blízká budoucnost, klimatické katastrofy a nedostatek vody? To je svět nové young adult trilogie Potomci, jejíž první díl Hrozba míří na pulty knihkupectví. Titul vydává nakladatelství King Cool.

Článek Novinka

České re-vydání Artemise Fowla již brzy v obchodech

Nakladatelství Albatros připravuje v rámci uvedení filmové adaptace nové knižní vydání prvního dílu ze série Artemis Fowl. Ten u nás poprvé vyšel v roce 2001.

Článek Novinka

Hrdinové cestující po jednotlivých stránkách různorodých knih? To je komiks The Plot Holes

Na Indiegogo se objevil nový a zajímavý komiks The Plot Holes. Ten je o skupince různorodých válečníků, kteří cestováním do jednotlivých knih zachraňují jejich existenci před zničením.

Článek Novinka

V červnu nás čeká nádherně stylizovaný pohádkový komiks s názvem Dobrodruh Timo

Po odeznění koronakrize zveřejnilo nakladatelství CREW ediční plán pro měsíc červen/jún. Jedním z připravovaných titulů je i pohádkový komiks Dobrodruh Timo, který bude lahodit oku i duši.

Článek Novinka

Nové české vydání islandské Ságy o Grettim

Právě vychází druhé české vydání Ságy o Grettim. Jedná se o islandskou rodovou ságu s fantaskními prvky, která byla napsaná na přelomu 12. a 13. století neznámým autorem.

Článek Novinka

Napůl člověk a napůl elf Jaevidem se stane vyvoleným dračím jezdcem ve fantasy románu Letopisy dračích jezdců

Nakladatelství Alpress připravuje vydání nového fantasy románu pro děti a mládež s názvem Letopisy dračích jezdců. Ten by mohl alespoň trochu uspokojit fanoušky Eragona a dalších dílů z této série.