90VTEŘIN NERDFIX

Každou středu a sobotu

Originální novinkový pořad. Stačí nám minuta třicet a dozvíte se vše důležité z popkultury. Děláme nejrychlejší novinkový servis o filmech, seriálech, komiksech či knihách v Čechách a na Slovensku!

Moderují

Série 1 · Epizoda 43 · před 28 minutami

MUSEkální virtualita vám exploduje hlavy

Virtuální reality nebo reálné virtuality? Čert, aby se v tom vyznal. Nebo možná Doktor? Hlavní ale je, že Mocí Grayskulla dostaneme novou RPG hru.

Série 1 · Epizoda 42 · ve středu 12. 8. 2020

Android člověku vlkem a Doktor zas vrahem

Umělecká duše nebo ne, každý z nás měl občas halucinace. No, pokud se netýkají vražedných doktorů nebo zvlčilých androidů, je to ještě vcelku bezpečné.

Série 1 · Epizoda 41 · v sobotu 8. 8. 2020

Roboti na bruslích píšou už i scénáře

Umělecké dílo od robota? Možná to není až tak vzdálená budoucnost. Druhý díl o bojovém kyborgovi ale, zdá se, pořád ano. Více se dozvíte v dnešním dílu 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 40 · ve středu 5. 8. 2020

Největší dar jsou nečekaně peníze

Slovanští bohové nemají peníze na vlastní film, kyberpunkové prostitutky jakbysmet. Ale pokud se chcete stát členem Federace, máme pro vás pár tipů. Zaberou vám pouze 90VTEŘIN!

Série 1 · Epizoda 39 · v sobotu 1. 8. 2020

Zabijte si vlastního Robina

Joker se vrací a s ním i zákon! Tedy vlastně ne, ale stejně nás do té doby zničí umělá inteligence. Anebo gigantické ještěrky, zvolte si sami.

Série 1 · Epizoda 38 · ve středu 29. 7. 2020

Lavina novinek z Comic-conu!

Comic-con je v plném proudu, a to značí velké množství novinek z vašich oblíbených filmů a seriálů. A taky rozhovory s herci a tvůrci. To vše rychle a instantně za pouhých 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 37 · v sobotu 25. 7. 2020

Přichází Vetřelec z Ruska

Je 21. století a roboti už jsou všude. A nemyslíme tím jen výrobní linky závodů. Fešák, který nestárne, je možná taky robot a už je i v komiksu. A nesmrtelná panenka to celé na konci zabodne!

Série 1 · Epizoda 36 · ve středu 22. 7. 2020

Gilotina řeší každou chorobu

Čekali jsme horory, dostali jsme pohádky. Hledali jsme lék a našli jsme gilotinu. Chtěli jsme udělat informačně nabité zpravodajství, a místo toho jsme vyprodukovali... 90VTEŘIN!

Série 1 · Epizoda 35 · v sobotu 18. 7. 2020

Z Velmy už je taky lesbička

Z animovaných postaviček se stávají lesbičky, z obyčejných lidí zase superhrdinové. Ale jenom na chvíli. Rozhodně však na dýl, než je jeden díl našeho zpravodajství. Na to si bokem odložte 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 34 · ve středu 15. 7. 2020

Star Trek ukázal Podpalubí, Lucifer zas zadek!

To si tak říkáte, že vás už nic nepřekvapí a najednou nahý zadek pekelně krásného chlapa! Akorát k tomu musíte sjet do podpalubí. Ale nebojte se, zabere vám to pouze 90VTEŘIN!

Série 1 · Epizoda 33 · v sobotu 11. 7. 2020

Psychopatičtí superhrdinové a jejich brutální nemesis

Superhrdinové nejsou vždy super a už vůbec nejsou hrdinové. Někdy je to prostě banda psychopatů, jenž nehledí na důsledky. Někdy jsou to třeba roboti ve tvaru aut vysocí jako domy.

Série 1 · Epizoda 32 · ve středu 8. 7. 2020

Krvavá pomsta plyšových medvídků!

V našem studiu se odehrály divné věci, ale ti divní krvelační medvídci za to rozhodně nemůžou. Někdo by ovšem mohl říct, že divný může být i mluvící pes. Nebo to, že naše zpravodajství trvá 90VTEŘIN.