90VTEŘIN NERDFIX

Každé úterý

Originální novinkový pořad. Stačí nám minuta třicet a dozvíte se vše důležité z popkultury. Děláme nejrychlejší novinkový servis o filmech, seriálech, komiksech či knihách v Čechách a na Slovensku!

Moderují

Série 1 · Epizoda 10 · v úterý 24. 3. 2020

Audioknihy a filmy ZDARMA?!

Nový díl 90VTEŘIN NERDFIXu s úžasnou M&ty je zde! Dnes opět s novým účesem a plno novinkami z celé popkultury. Tak klikni a dívej se!

Série 1 · Epizoda 9 · v úterý 17. 3. 2020

M&ty v muzikálu?!

Někomu do zpěvu v těchto dnech není. Pokud se zrovna nudíte, máme pro vás hromadu novinek, abychom vás z toho karanténního stereotypu pořádně rozhodili. Písnička a úsměv k tomu!

Série 1 · Epizoda 8 · v úterý 10. 3. 2020

#MeToo ničí Disneyovky!

Netflix oslavuje MDŽ, Disney se bojí feministek a necudné stránky produkují cudná videa. Svět je prostě naruby, ale my to nějak uklidíme.

Série 1 · Epizoda 7 · v úterý 3. 3. 2020

Artemis Fowl, nebo spíše Artemis FAIL?

Disney to tentokrát pořádně zvoral, aspoň to si myslí fanoušci Artemise Fowla. M&ty má však v novém díle 90 VTEŘIN i několik pozitivních zpráv. Tak hor se do sledování!

Série 1 · Epizoda 6 · v úterý 25. 2. 2020

Přátelé a MATRIX jsou zpět?!

Slyšte, slyšte - fanouškové! Další vydání NERDFIX 90VTEŘIN s M&ty je zde! A spolu s tím novinky kolem seriálu Přátelé, natáčení nového Matrixu a seriálu Westworld.

Série 1 · Epizoda 5 · v úterý 18. 2. 2020

Třpytivý BATMAN?! Sen všech třináctek se plní

Rychleji než bouře Sabine přichází Maty s bleskovkami z minulého týdne. Uvidíte oznámení nového Batmana, He-Mana i tipy, na co zajít do kina.

Série 1 · Epizoda 4 · v úterý 11. 2. 2020

Mulan podporující čínskou vládu

M&ty se opět podívala na nejzajímavější události týdne. Mulan podporující čínskou vládu? Intro pro Zaklínače jak z 90. let? Předání Oskarů také bylo okořeněno dramaty. Vítejte u 90VTEŘIN!

Série 1 · Epizoda 3 · v úterý 4. 2. 2020

Rychleji a zběsileji než to umí Vin Diesel

Týden uplynul jako voda a je zde celkový přehled novinek z oblasti nových filmů, seriálů a komiksů. Vin Diesel se vrací v Rychle a Zběsile 9. Unikly záběry z připravovaného seriálu ze světa Star Wars…

Série 1 · Epizoda 2 · v úterý 28. 1. 2020

Zadržte dech!

Návrat Jacka Harknesse do Doctora Who, druhá řada cyberpunkového seriálu Altered Carbon, druhá řada Netflix Zaklínače se bude natáčet v Česku a první fotky The Watch. Začíná nových 90VTEŘIN s Maty!

Série 1 · Epizoda 1 · ve středu 22. 1. 2020

Harry Potter akčním hrdinou

Shrňme si to nejzajímavější z oblasti popkultury za uplynulý týden. Stačí vám na to jen minuta a půl! Začínáme právě teď, právě dnes a není lepších témat, než nadcházející filmy.