Série 2 · Epizoda 42 · ve čtvrtek 10. 6. 2021

Novinek, až vám z toho praskne hlava!

Dnes tu máme kupu novinek z Netflix Geeked Week, no nezapomínáme ani na ostatní služby a tvůrce. Za 90VTEŘIN toho dnes stíháme opravdu hodně!

Série 2 · Epizoda 41 · v pondělí 7. 6. 2021

Sexy vražedné holky a ještě více sexy Hugh Jackman

Netflix dělá vlastní con a chce nás, poctivé redaktory, zabít množstvím obsahu. Ale můžeme se alespoň těšit na sexy Karen Gillian a Leanu Headey v takovém John Wick style filmu.

Série 2 · Epizoda 40 · ve čtvrtek 3. 6. 2021

Monopoly má monopol už i na draky a magii

Mark Wahlberg zjistil, že je nesmrtelný a trochu to zavání kopií jiných filmů. Batman je absolutně metalový, z VR her se stávají filmy a Monopoly pohlcuje další značku, protože prostě proto!

Série 2 · Epizoda 39 · v pondělí 31. 5. 2021

Český Batman a nová streamovací služba

Světového Batmana budou psát a kreslit Češi, The Rock neboli kámen (zde) se vrací do džungle hledat mystický strom a do Cobra Kai se vrací oblíbený šílenec Terry Silver.

Série 2 · Epizoda 38 · v pátek 28. 5. 2021

Nové hrané Powerpuff Girls jsou absolutní odpad?

CW to zase jednou podělalo a vyrobilo live action adaptaci, o kterou nikdo nestál. No a teď ty Powerpuff Girls točí znova a jinak.

Série 2 · Epizoda 37 · v úterý 25. 5. 2021

Přátelé se vracejí do Česka i na Slovensko

Legendární Přátelé se vracejí v speciální epizodě a užijeme si je i v našich krásných zemích. Na explozi islandské sopky si vzpomeneme v novém seriálu od Netflixu.

Série 2 · Epizoda 36 · ve čtvrtek 20. 5. 2021

Příšerky s.r.o., G. I. Joe a Hotel Transylvánie? JAKÝ ŽE JE ROK?

Pohádky našeho dětství se vracejí! Příšerky s.r.o. v novém seriálu, Hotel Transylvánie v posledním filmu a Snake Eyes v novém G. I. Joe filmu? To je těžká nostalgie v novém kabátku.

Série 2 · Epizoda 35 · v pondělí 17. 5. 2021

Plná dávka fantasy od českého YouTubera? A nebude to blbost?

Do kin se znovu vrací Očista, tentokrát ale prý skutečně naposled. Nový He-Man vypadá skvostně, Devátý Doktor se vrací a YouTubeři opět píšou knížky. Dnes je to celkem směska, co?

Série 2 · Epizoda 34 · ve čtvrtek 13. 5. 2021

LIDL John Wick, Venom a Zelený rytíř vejdou do baru…

I Španělé mají svého Johna Wicka, akorát se jmenuje jinak, dělá něco jiného a je to na Netflixu. Od Sony k nám zase míří nový Venom v traileru a Zelený rytíř konečně překonal koronu.

Série 2 · Epizoda 33 · v pondělí 10. 5. 2021

Rasistické Zlaté glóby a černý Superman

Hollywoodská asociace zahraničních novinářů má problém s rasismem a korupcí, což se ukázalo i na letošním odevzdávání Zlatých glóbů. Zato Warner Bros. zase chystají film s černým Supermanem.

Série 2 · Epizoda 32 · ve čtvrtek 6. 5. 2021

Skutečný světelný meč, otevřená kina a Lucifer!

Pořád hledáme novou čtečku, Marvel se nás snaží dostat zpátky do kin, Disney udělal skutečný světelný meč a fanoušci zase skvělý Star Wars seriál.

Série 2 · Epizoda 31 · v pondělí 3. 5. 2021

Rick a Morty na HBO GO a návrat upírů do Castlevanie

Šílená dvojka Rick a Morty míří na HBO GO. A to kompletně. Upíři z Castlevanie zase míří na Netflix, tentokrát ale naposled. A my zamíříme na DC FanDome, ale na to je ještě čas.