Série 2 · Epizoda 24 · ve čtvrtek 8. 4. 2021

Sexy Loki ve vlastní show a kopa Star Treku navrch!

Nejoblíbenější záporák Marvelu Loki se vrací ve vlastním seriálu, Batman bude mít problémy na Halloween a CBS s Paramountem nám na den Star Treku ukázaly mnoho trailerů. To vše za 90VTEŘIN!

Série 2 · Epizoda 23 · v pondělí 5. 4. 2021

Space Jam kopíruje Ready Player One „velikonočními vejci“

Warner Bros. se rozhodlo do Space Jamu narvat vše, co jen jde. To samé udělal i James Gunn se Suicide Squad a Marvel se konečně rozhodl něco dělat s tou jejich Black Widow.

Série 2 · Epizoda 22 · ve čtvrtek 1. 4. 2021

Stoprocentně seriózní NEaprílová epizoda!

Všude je apríl, ale naše dnešní epizoda je stoprocentně seriózní! Stejně jako nový trailer na Star Wars: Bad Batch nebo Shadow and Bone. Zato takoví Rick a Morty seriózní rozhodně nejsou.

Série 2 · Epizoda 21 · v pondělí 29. 3. 2021

Dnes to je pořádně Divoký hon! Krev a humor všude!

Do Zaklínače od Netflixu skutečně míří Divoký hon, do kin zase pořádně divoká Jednotka sebevrahů. Kong a Godzilla dostanou nového kamaráda na hraní a milovníci vysoké fantasy zase kresby.

Série 2 · Epizoda 20 · ve čtvrtek 25. 3. 2021

Vše je vzhůru nohama! Psychopatické matky i Anna Kendrick

Seriál Stranger Things ukázal několik nových fotek, ale všechny byly vzhůru nohama. Anna Kendrick je vzhůru nohama také, i když ve vesmíru.

Série 2 · Epizoda 19 · v pondělí 22. 3. 2021

Ace Ventura se vrací v novém filmu! Probůh, proč?

Šílený zvířecí detektiv Ace Ventura se vrací. Proč? To nikdo netuší. Čtyřhodinový Snyder Cut dostane černobílou verzi, protože může. A Vetřelec se objeví v nových komiksech.

Série 2 · Epizoda 18 · ve čtvrtek 18. 3. 2021

Největší mrcha na světě v Zaklínači od Netflixu!

Do netflixovského Zaklínače míří ta největší mrcha ze všech čarodějek. V Torontu se začal točit nový Star Trek a Magic the Gathering dostane nové komiksy. Zdá se vám to málo? Bude toho bude víc!

Série 2 · Epizoda 17 · v pondělí 15. 3. 2021

Disney blokuje rasistické pohádky a Maty má bikiny! Nekecáme!

Tento týden to Disney trochu s těmi zákazy přehnal a děti teď nemohou sledovat některé staré pohádky. To Netflix zase zakazuje sdílené účty. Alespoň že ten Mortal Kombat bude na HBO.

Série 2 · Epizoda 16 · ve čtvrtek 11. 3. 2021

Skorý únik Snyder Cutu a moderátor v bikinách?

Dnes vám vyrazíme dech! Snad i více než HBO Max svým divákům, ale rozhodně méně než nový fan film o Batmanovi. Blíží se také nové seriály a animáky a vy se o tom dozvíte za pouhých 90VTEŘIN.

Série 2 · Epizoda 15 · v pondělí 8. 3. 2021

Simpsonovi nikdy neskončí, NIKDY!

Některé věci jsou nekonečné. Třeba Simpsonovi. Nebo snahy Netflixu o dobrý film. Dnešní díl 90VTEŘIN naštěstí nekonečný není, trvá totiž pouze, no vždyť víte, 90VTEŘIN.

Série 2 · Epizoda 14 · ve čtvrtek 4. 3. 2021

Tlusté herečky, drogy ve vesmíru a nový Král Šamanů

Amber Heard prý přišla o roli Mery kvůli své postavě, drogy jsou špatné, hlavně ve vesmíru, a milovníci dobrého anime se mají na co těšit. V dnešním dílu 90VTEŘIN je toho hodně.

Série 2 · Epizoda 13 · v pondělí 1. 3. 2021

Světlo a stíny, legendární česká Coraabia a jiné špatné dedukce

V dnešním dílu si trochu zadedukujeme. Například o nové fantasy inspirované carským Ruskem podle slavné knižní série, legendárním českém sci-fi, nebo hezkém animáku od Pixaru.